صفحه مخصوص فارسي زبانان در سايت مايكروسافت !!!

ARYANDC

Member
راستي من داخل يكي از سايت ها خوندم كه ميكروسافت ويندوز لانگ هورن را فارسي نيز بيرون ميده حدود يك ماه بعد خواندم كه ايران پرتكل كپي رايت امضا كرده باور كنيد دروغ نمي گم حاضرم بگردم ببينم لينكش هست

saman_sweden

Active Member
شيرين كاشتي

راستش جملات خوب را دوستان گفته اند و نوشته اند منم گفتم چيز تازه بنويسم

Salar

Active Member
ARYANDC گفت:
راستي من داخل يكي از سايت ها خوندم كه ميكروسافت ويندوز لانگ هورن را فارسي نيز بيرون ميده حدود يك ماه بعد خواندم كه ايران پرتكل كپي رايت امضا كرده باور كنيد دروغ نمي گم حاضرم بگردم ببينم لينكش هست

ممنون میشم...

AMIR3000

Member
من با ویندوز اکس پی تو ورد نمی تونم درست فارسی تایپ کنم البته فارسی رو اضافه کرد م ولی فقط با فونت تایم نیو رومن میشه فارسی تایپ کرد .
میخواستم بدونم با دانلود این مشکل حل میشه یا نه.
ممنون میشم راهنماییم کنید

نه
احتمالا تو ويندوز خودت رو در حالت فارسي نصب نكردي
اين برنامه فقط ميتونه منوها و توضيحات برنامه ي تورو فارسي كنه > البته + غلط هاي فارسي شمارو ميگيره

amirhomayoun

Active Member
در ضمن اين فقط براي office2003 است با office xp كار نميكنه . مشكل شما هم ربطي به اين نرم افزار نداره . ببين ميتوني با فونت arial يا tahoma فارسي بنويسي؟ (با همه فونتها نميشه فارسي نوشت . بعضي از فونتها فقط انگليسي رو پشتيباني ميكنند ) اگر ميتوني(كه احتمالا ميتوني!) مشكلي در مورد زبان فارسي نداري با ورد مشكل داري (-;

AMIR3000

Member
نه بابا گفتم که زبان فارسی رو نصب کردم ولی موقع فارسی نوشتن حرف "ی" رو جدا مینویسه

AMIR3000

Member
فعلاٌ كه از اين فونتها ندارم
اگه به دستم رسيد حتماٌ امتحان مي كنم.

Maxton

Active Member
اي بابا اين همه ويندوز هاش هنگ مي كنن حالا يه كار خوب كرده اينقدر تحويلش مي گيريد...
ولي بازم دمش گرم

دوستان اینقدر نگید زبان فارسی زبان فارسی ... زبان ما ایرانیها پارسی هست نه فارسی ... ما در فرهنگمون چیزی به اسم فارسی نداریم ... بعد از حمله اعراب به ایران بعلت عربی شدن حکومت ایران و اینکه عربها حرف پ رو ندارند زبان پارسی به زبان فارسی تغییر کرد.. به نظر من باید از مایکروسافت خواهش کنیم تا در نرم افزار هایی که قراره در آینده ریلیز کنه بجای واژه
Farsi
از
Persian
استفاده کنه ...

alireza_a4

Member
بچه ها من يه سوال دارم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

توي اين ورد 2003 چه طوري مي شه فاصله كوتاه گذاشت ؟؟؟؟

در ضمن ايميل اين بيلي جونو كسي نداره ؟ من كارش دارم !!!

alireza_a4

Member
Mohi_Empire_ گفت:
دوستان اینقدر نگید زبان فارسی زبان فارسی ... زبان ما ایرانیها پارسی هست نه فارسی ... ما در فرهنگمون چیزی به اسم فارسی نداریم ... بعد از حمله اعراب به ایران بعلت عربی شدن حکومت ایران و اینکه عربها حرف پ رو ندارند زبان پارسی به زبان فارسی تغییر کرد.. به نظر من باید از مایکروسافت خواهش کنیم تا در نرم افزار هایی که قراره در آینده ریلیز کنه بجای واژه
Farsi
از
Persian
استفاده کنه ...

منم پايتم فقط ايميل اين بيلي رو پيدا كن ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ آقا بعد از اين نامرده هركي بگه فارسي === >> پارسي ( با تآكيد بر حرف پ )

mohsen121

Member
Unity گفت:
كسي بلد نيست اين مشكل رو برطرف كنه ؟؟؟
سلام برو اين جا حالشو ببر بگو آقا محسن بده البته زبان فارسي :p ويندوز شما با اين فايل حل ميشه برو به اين صفحه توضيحاتش رو بخون وفايلشم از همون جا دريافت كن

جدیدترین ارسال ها

بالا