شگفتی درباره intel 2600k

abizaki

Member

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
با سلام خدمت همگی
کسی اطلاع داره چه موقع cpu های amd سری بولدوزر میاد تو بازار ؟
با تشکر
تو دنیای الکترونیک زمان وجود نداره. گفتن حدودا دسامبر امسال.
تا اون جایی که من یادم هست، سندی بریدج ها چند ماه بعد از موعد مقرر اومدن. اونم سندی بریدجی که اینتل تجربه ی قبلی در برخی از فناوری هاش مثل توربوبوست و Hyper Thearting داشت. چه برسه به AMD که فکر نکنم هیچکدوم از این ها رو داشته بوده باشه و مثل اینکه می خواد توربو بوست رو هم در این نسل بیاره. درسته که AMD 8 سال رو این پروژه کار کرده. ولی باید به فکر طراحی، تولید، ساخت و تست این پردازنده ها که از نسل جدید پردازنده ها یعنی APU هستن و در اون ها از آخرین نسل پردازنده های گرافیکی استفاده می شه بود.
اجرکم عندالله بواسطة رسوله و علی امیر المومنین فی شهره رمضان الذی انزل فیه القرآن هدی للناس و بینات من الهدی و الفرقان

abizaki

Member
بسم الله الرحمن الحیم
سلام
از همین جا از همه می خوام که دیگه نگن Corsair Ventage چون همچین رمی وجود نداره. اون Corsair Vengeance (بخونید ونجنس یا ونجینس) هست. احتمال داره دوستان اشتباه کنن در مورد خرید.
در ضمن فقط یک رم ونجنس در سایت رایان صبا وجود داره اونم سینگل چنله. پس قیمت رو از این سابت نمیشه گرفت. حالا اگه کسی سایتی سراغ داره که دوال چنل این رمو با باس 1600 می فروشه اینجا اسمشو بگه.

آخرین ویرایش:

amgsazan

New Member
من هرکیو دیدم که حرفه ای کار می کرده(تو سایتهای اورموشن یا سی جی ورکشاپ) همشون 24 گیگ داشتن
مثل این کار

http://www.evermotion.org/vbulletin/showthread.php?t=87997

machine used: Wrks i7/3.34ghz/24go of ram
software used: Max/vray/ps
render time: 7h23mn 2500x

با سلام
همیشه این قضیه رم برای من سوال بوده چون تو ویندوز 64 شما می تونین ورچویال رم بسازین و حتی چندتا پیج فایل تو درایو های مختلف درست کنین،من خودم با 4 گیگ رم لپ تاپم تو وی ری تا 9گیگ هم لود کردم و سیستم کرش نکرده، حالا دلیل اصلی برای خرید رم زیاد فقط تو سرعت لوده؟
ممنون

.:BehzAd:.

Active Member
با سلام
همیشه این قضیه رم برای من سوال بوده چون تو ویندوز 64 شما می تونین ورچویال رم بسازین و حتی چندتا پیج فایل تو درایو های مختلف درست کنین،من خودم با 4 گیگ رم لپ تاپم تو وی ری تا 9گیگ هم لود کردم و سیستم کرش نکرده، حالا دلیل اصلی برای خرید رم زیاد فقط تو سرعت لوده؟
ممنون

سلام مرسی از مطلاب خوبی که گفتی.این ورچویال رم رو چهطوری تو ویندوز 7 میسازی؟

abizaki

Member
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
رو Computer راست کلیک و بعد Properties
در قسمت سمت چپ روی Advances system settings کلیک کنین و به برگه ی Advances برین. روی Settings اولی کلیک کنین بعد برگه ی Advances و بعد دکمه ی Change رو بزنید. تیک بالا رو بردارین. حالا بقیش با خودتون.

جدیدترین ارسال ها

بالا