شهادت مظلومانه مرتضی علی تسلیت باد

nader918

Well-Known Member
سلام و درود بر دوستان عزیزم
شهادت مظلومانه امیر المومنین علی(ع)را به شیعیان واقعیش تسلیت میگم
بک گراندش رو با استفاده از یه عکس کاغذ و چندتا براش طراحی کردم
منتظر نظراتتون هستم
در پناه حق یا علی مدد
amir almom2nin.jpg

rrss

Active Member
عالی دستت درد نکنه بهت بیست میدم ، فقط یه نظر شخصی و اونم اینکه کاش لبه های تصویر حرم کمی محوتر میشد تا با پشت زمینه خودش بیشتر مچ میشد ، ولی در کل ،نوع ترکیب رنگ ، اشیا بکاربرده شده با هم خوب تلفیق شدن و درضمن ، ترکیب رنگها و اشیا بکار برده شده معنی خوبی به ذهن متواتر میکنه
دستت درد نکنه عالیه !!!:rose::)

mojitabaam

New Member
1- بهتر بود بجای اون شادووی که دور مظلوم دادید استروک قرمز میدادید
2- سمت راست تصویر سنگین تر از سمت چپه
3- بنظرم گنبد بزرگتر بود بهتر بود اگه یه مقدار روشن تر و باکیفیت ترم بود خوب می شد
نوشته سمت راستم رنگش خوب نیست یعنی یجورایی به دل نمیشینه

ABOLFAZL-PS

کاربر فعال انجمن فتوشاپ
سلام.
شهادت امام علی (ع) رو به همه دوستدارانش تسلیت میگم.
-------------------------------------------------------------------
ماشاالله خوب پیشرفت کردی. قبلاً توی طرح هات انسجام کمتری دیده میشد. الان بهتر شده و داری به یه مفهوم خوب از طراحی میرسی. همینجور که ادامه بدی و تمرین کنی بهترم میشه صد در صد.
در مورد طرح: چیزی که همون اول نگاه بیننده رو به خودش جذب میکنه، به نظرم عکس حرمه. پس باید نهایت دقت رو در برش و تنظیم رنگش انجام بدی.
متن بالایی هم باید انسجام بهتری پیدا کنه. دقیقاً نمیتونم بگم چجوری کنی که بهتر بشه. فقط میتونم بگم نمونه کارای حرفه ای رو نگاه کن و ایده بگیر.
"یا مرتضی علی" هم تقریباً خوب انتخاب شده فونتش، ولی اگه به صورت تایپو باشه که کلاً فرق میکنه و بهترم میشه.
در مورد کبوترها هم به نظر من باید با همدیگه فرق داشته باشن. چون تو همون نگاه اول میشه فهمید یکی هستن و این یه نقطه ضعفه.
فقط توصیه ام دیدن نمونه کار و تمرین زیاده. همین...
یا علی
:rose:

meysamn2o

Active Member
برش گنبد خوب نشده
یه کمم تنظیمات Brightness و Contrast و Levels و از این چیزا میدادی که به زمینه ت بخوره ، بهتر میشد

nader918

Well-Known Member
ممنون از همگی چشم ایشالا کارای بعدی دقت میکنم
ممنون rrss جان دمت گرم استفاده کردم
mojitabaam آقا حتما از تجربت استفاده میکنم
ابوالفضل جان فدات بشم هر چی باشه شاگردتیم اگه یه ذره پیشرفت کردم همه رو مدیون بچه ها و شما هستم!
میثم جان ممنون که نظر دادی ولی من همین Brightness استفاده کردم عکسم در کل بی کیفیت بود
آقا ممنون از همه یا علی

ArTaBaZ

Well-Known Member
سلام ، خسته نباشی
خوبه !
از هرچیزی که میخوای استفاده کنی یکسری تغییراتی روشون انجام بده تا نمای بهتری داشته باشه ، مثل بکگراندت
الان ساده قرارش دادی اما ظاهر جالبی نداره
توی کارات از Level و Hue استفاده کن ، مثلا این حرم نیاز داره کمی روی رنگش کار بشه و روشن تر بشه و همچنین با سایر قسمت ها ست بشه
درکل از هرچیزی که استفاده میکنی تغییرش بده که جلوه بهتری داشته باشه
درضمن واسه کبوترها چرا Drop shadow دادی ؟
موفق باشی

جدیدترین ارسال ها

بالا