شروع فتوشاپ

itsonnet

New Member
سلام دوستان
یک سوال از کسانی که تجربه ی کافی در زمینه طراحی و کار با فتوشاپ رو دارند:
همونظور که میدونید آموزشهای زیادی بصورت تصویری و نوشتاری هست واسه فتوشاپ . من میخوام یه چند نمونه از اینها رو خریداری کنم و شروع به یادگیری کنم چون خیلی علاقه به ساخت وبسایت دارم و وبسایت هم که طراحیش و کارهای گرافیکیش باید خوب باشه. میخواستم بدونم که این آموزش زبان اصلی شرکت لیندا رو کسی دیده و خریداری کرده ؟ من زبان انگلیسیم متوسط هست و خوبه و اکثر مطالب رو متوجه میشم . شما این رو مناسب میدونید یا اینکه از آموزشهای فارسی استفاده کنم ؟
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید من رو
تشکر و اینکه اولین سایتی هست که در زمینه کارهای گرافیکی و ساخت سایت اینقدر منظم و پربار هست و خوشحالم که به اعضای این سایت پیوستم :)

آخرین ویرایش:

Milad

Well-Known Member
من تقریبا تمام آموزش های لیندا رو دارم ( برا فتوشاپ ) ، بد نیست کیفیت خوبی دارند به نظرم مفید هستند ... البته اگر زبانتون خوب هست !
بعد اینکه با کلیات فتوشاپ آشنا شدید پیشنهادم دیدن فیلم هایی هست که رو تکنیک ها برا خلق آثار خاص کار میکنند یا خوندن مقالات و کار کردن هست .

البته نظر من در حد یک فرد مثل خودتونه باید منتظر اساتید باشید . :wink:

street design

Active Member
اگه کتاب می خونی
من آموزش فوتوشاپ مثلث نارنجی رو پیشنهاد می کنم..

Mohammad

Member
سلام ،

گرافیک وب یک شاخه از طراحی های فتوشاپ هست و تا اونجایی که من می دونم این سی دی های آموزشی بیشتر روی کارهای هنری و آثار خلاقانه و ... مانور میدن. که پیاده سازیشون توی وب جالب نمیشه.

به نظر من فتوشاپ رو اصولی یاد بگیرید خیلی بهتره. یعنی اول کار و طرزکار هر ابزار رو یاد بگیرید. بقیه کار بستگی به خلاقیت خودتون داره...

داخل این سی دی ها یا کتاب های آموزشی هم فقط خلاقیت های خودشون رو براتون توضیح میدن و اگه شما استفاده از ابزارها رو بلد باشید چیز جدیدی توی اون سی دی ها نیست :)

برای طراحی های وب به نظر من آنالیز و تحلیل و مشاهده نمونه کارهای آماده می تونه خیلی مفید باشه

این جمله هم من خیلی بهش علاقه دارم : تمرین کلید تسلط بر هر مهارتی است

موفق باشید :rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا