شبکه کردن پی سی و لپ تاپ

pro_man

Active Member
سلام دوستان من یه پی سی دارم یه لپ تاپ.روی پی سی xp نصبه و رو لپ تاپ7
به مودم وابرلس 4 پورت هم دارم که به پی سی وصله و بیشتر از پی سی استفاده می کنم واسه گشتن توی نت.:green:
بعضی وقت ها هم با لپ تاپ از طریق وایرلس وصل می شم به اینترنت:cool:
حالا می خوام بدونم میشه کاری کرد که از طریق این مودم درایوهای پی سی رو share کنم و اطلاعات اون رو کپی کنم توی لپ تاپ؟
جون هرکی دوست دارین کمک کنید آخه یه بار اومدم این کارو کنم گند زدم به تنظیمات مودم و آی پی و....
یه آموزش جامع می خوام واسه این کار:rose:

mpeg4ali

New Member
سلام دوستان من لبپتپم acer 5742g هست و داخل خونه هم یک اشتراک وایرلس دارم که انتنش اسمش هست nano station m5 سیستم عاملم هم سون هست
حالا دوستان ایا امکان داره من بتونم از طریق لپ تاپ بدون نیاز به کابل وفقط از طریق وایرلس به اینترنت وصل بشم من تازه لپ تاپ خریدم اصلانم نمیدونم چکار کنم راهنمایی کنید ممنون میشم

saied20

New Member
سلام دوست گرامی شما با لب تاب تون به مودم کانک بشین کار تمومه.

اما من خودم یک مشکل دارم که از دوستان می خوام راهنمایی کنید.
من یه اشتراک adsl دارم که به پی سی خونه وصله و از وایرلس اونم با لب تابم استفاده میکنم.
می خوام که این دو تا سیستم رو شبکه کنم البته برای یک مدتی شبکه بودن اما بعد از کمی دستکاری سیستم ها دیگه شبکه نیستند و هر کاری که بلد بودم رو انجام دادم اما مشکل حل نشد. خواستم ببینم کسی میتونه راهنمایی کنه؟
ای پی های سیستم ها رو چک کردم ، workgroup رو هم چک کردم ویندوز pc رو عوض کردم اما لب تاب رو نه. نامهای سیستم ها رو چت کردم ، دو سیستم رو بدونه مودم و بصورت مستقیم به هم وصل کردم اما شبکه نمیشن

آخرین ویرایش:

mbaghy

New Member
سلام
اول دعا می کنم یکی پیدا بشه جواب شوالای بالا رو بده :green:
بعدش هم من هم سوالی شبیه به سوال های بالا دارم
شبکه ای دارم با 2 تا کلاینت و یک سرور و مودم روتر دیلینک که 4 پورت lan داره و وایرلس هم هست
از طریق lan مودم وصل می شم به اینترنت و فیل ها ره هم بین کامپیوتر هام شیر دارم ولی از طریق وایرلس گوشی های موبایل وصل می شن و اینترنت دارن اما لپ تاپی دارم که ویندوز 7 روش نصبه و با اون وصل نمی شم به اینترنت البته آی پی مودم رو ping می کنه و کنترل پنل مودم رو روی لپ تاپ می بینم اما اینترنت ندارم در ضمن رنج IP لن وایرلس لپ تاپ رو هم رنج IP مودم و سرور می کنم و هم رنج می شن اما web ندارم. Ping 4.2.2.4 رو هم ندارم.

:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?

دمتون گرم یه با مرام شروع کنه از اون بالا تا اینجا که سوال منه شروع کنه به جواب دادن و یه عالمه آدم رو از ناراحتی دربیاره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:lol::green::rose::oops:

tarasheh

New Member
سلام بچه ها.
مي شه گفت شايد بتونم مشكل همه رو حل كنم. ولي مباحثش زياده.بايد بدونم چكار كردين.
مي تونيد با شماره هاي زير تماس بگيريد.
چند جاي مختلف شبكه باسيم و بي سيم همراه با اينترنت با پي سي و لپ تاپ راه اندازي كردم. زنگ بزنيد خوشحال مي شم كارتونو راه بندازم.
6857 391-0911 09360161820 قاسمي

saied20

New Member
سلام من مشکلم رو پیدا کردم .انتی ویروسم باعث شده بود شبکه صورت نگیره با کمی دست کاری اون مشکلم حل شد

mehdi_CSharp

New Member
سلام دوستان من لبپتپم acer 5742g هست و داخل خونه هم یک اشتراک وایرلس دارم که انتنش اسمش هست nano station m5 سیستم عاملم هم سون هست
حالا دوستان ایا امکان داره من بتونم از طریق لپ تاپ بدون نیاز به کابل وفقط از طریق وایرلس به اینترنت وصل بشم من تازه لپ تاپ خریدم اصلانم نمیدونم چکار کنم راهنمایی کنید ممنون میشم
سلام دوست عزیز.
فکر می کنم اگر شما یک اکسس پوینت بخری به راحتی مشکلتو حل می کنه.حالا می خوای با گوشیت از اینترنت استفاده کن می خوای با لبتاپ استفاده کن.

جدیدترین ارسال ها

بالا