سیستم مدیریت تبلیغات مجید آنلاین OpenX یا OpenAds قدیم فارسی شد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

YTERROR

Active Member
سلام

چند ماه پیش این سیستم رو فارسی کردم و برای سایت مرجع فرستادم و حدودا 1 یا 2 ماه این سایت برای دانلود در بخش ترجمه خود گذاشته

ولی دیدم بعضی از دوستان در بعضی از سایتها دارند شروع به ترجمه این سیستم می کنند برای همین در اینجا لینک سایت مرجع رو برای دانلود دوستان قرار میدم

توضیح اسکریپت :

سیستم قوی مدیریت تبلیغات در سایتها و فروم و ..... نمونه : مجید آنلاین . پرشین تولز . پی سی ولد و ....... و همین طور بعنوان سیستم تبلیغات کلیکی هم میشه استفاده کرد payperclick , .......

دمو آنلاین فارسی :

نام کاربری : admin پسورد : 123456

لینک مترجم در سایت رسمی :

بخش دانلود سایت رسمی :

دانلود فارسی ساز از سایت رسمی :

موفق و پیروز باشید

آخرین ویرایش:

mehdiBC

Member
عالي بود گل پسر
يعني سيستم تبليغاتي مجيد بر اساس كليك هست مگه؟
چون گمونم بنر را بابت يك هزينه ثابتي بگيره
ميشه كمي در موردش صحبت كنيد جناب؟ نحوه عملكردش و .....

YTERROR

Active Member
سایت مجید آنلاین از طریق این سایت که بروش OpenX نصب شده داره ساپرت میشه

این لینک ورود به بخش مدیریت openx مجید آنلاین هست :

+ نحوه قراردادن تبلیغات در این سیستم چندین حالت داره و بنا به نظر مدیرسایت قابل انتخاب می باشد

+ این سیستم میشه گفت پیشرفته ترین و پر امکانات ترین سیستم کدباز در مورد تبلیغات هست

توضیحات کامل در سایت مرجع موجوده .....

موفق و پیروز باشید

YTERROR

Active Member
راستي طريقه نصب اون بر روي فروم را كسي توضيح مي ده؟

ربطی به فروم نداره

شما کافیه این رو بروی یک هاست نصب کنید و ازش برای چندین سایت مختلف خروجی بگیرید با خروجی های مانند : RSS , XML , Java Script , CSS که میشه گفت بهترین و کارآمدترین خروجی ها هست و در فروم یا هر پرتال یا پیجی در اینترنت کپی و پست کنید

یک مثال کوچک : شما با عضویت در سایتهای فری کنتور مثل وبگذر بک کد خروجی بهتون میده و در سایت خود کپی پست می کنید این پرتل هم همچین سرویسی رو برای تبلیغات : بنر و لوگو و تکست ادز و .... میده

موفق و پیروز باشید

DANG3R

Member
ربطی به فروم نداره

شما کافیه این رو بروی یک هاست نصب کنید و ازش برای چندین سایت مختلف خروجی بگیرید با خروجی های مانند : Rss , xml , java script , css که میشه گفت بهترین و کارآمدترین خروجی ها هست و در فروم یا هر پرتال یا پیجی در اینترنت کپی و پست کنید

یک مثال کوچک : شما با عضویت در سایتهای فری کنتور مثل وبگذر بک کد خروجی بهتون میده و در سایت خود کپی پست می کنید این پرتل هم همچین سرویسی رو برای تبلیغات : بنر و لوگو و تکست ادز و .... میده

موفق و پیروز باشید

عادل سلام
خب خودش این خروجی ها رو می ده ؟
به نظر من جاوااسکریپت بهتر باشه ... !

persiangame

New Member
الان اخرین نسخه2.6.3 هست ایا این فارسی سازه به هش می خوره؟
میشه باهاش مثل سوران تبلیغات کلیکی را انداخت؟

YTERROR

Active Member
میشه باهاش مثل سوران تبلیغات کلیکی را انداخت؟

بله میخوره فقط چند خط اضافه باید بشه

+ سوران یک سیستم ساده این یک سیستم پیشرفته و مختص PeyParCLcik نیست ولی انتخاب با خود شماست

اسم اسکریپت سوران ورژن ارجینال انگلیسیش که نال شده است My Advertising Portal در اینترنت جستجو کنید زیاده مال سال 2004

موفق و پیروز باشید

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
میشه روی یک سایت نصب کرد و توی چند تا سایت استفاده کرد

YTERROR

Active Member
میشه روی یک سایت نصب کرد و توی چند تا سایت استفاده کرد

بله بزرگترین برتریش همینه که کاربر می تونه با نصب بروی یک سایت بصورت نامحدود برای مدیریت سایر سایتها استفاده کرد نمونه : کاری که الان داره بروی سایت مجیدآنلاین و پارسی گیگ میشه

موفق و پیروز باشید

P30Info

New Member
ممنونم دوست خوبم
خیلی تاپیک جالبی شد
من که واقعا استفاده کردم
موفق و پیروز باشی

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
من یک سوال دیگه برام پیش اومد

مثال :

ما 3 تا سایت داریم
سایت 1 ، سایت 2 ، سایت 3

یک نفر میاد میخواد 2 تا سایت از این 3 تا سایت تبلیغ بده میشه فهمید که چند تا کلیک از این 2 تا سایت شده یا نه به طور تفکیکی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا