سیستم لینکدونی هوشمند تیم دیجیتال

نک دونی چگونه است ؟

• مجموع رای دهندگان
    4

irdavidnet

Banned
به نام خدا
سیستم لینکس باکس آیروب که یکی از بی نظیر ترین لینکس باکس ها می باشد و به زودی دارای تکنولوژی آژاکس می شود .
این سیستم قابلیت های زیر را داراست :
1- تشخیص گذاشتن لینک ، در صورتی که لینک ما در سایت شما قرار داده نشود ، سیستم لینک شما را ثبت نمی کند
2- ثبت بازدید لینک شما و افراد آنلاینی که لینک شما رو مشاهده می کنند
3- معرفی در یاهو و سایت های دیگر
4- ارائه خلاصه آمار برای هر لینک
5- ف.ی.ل.ت.ر.ی.ن.گ کلمات
6- امنیت بالا
7- راهنما
8- دارای نوار بار
9- ویرایش لینک
10- نظرات

توضیحات :
1- سیستمی که می تونه تشخیص بده در صورتی که لینک ما رو ثبت کردید ، لینکتون کنه .
2- ثبت بازدید هر لینک و افراد آنلاینی که دارند اون لینک رو نگاه می کنند .
3- سیستمی مثل P30Download که شکلک های یاهو و بالاترین و Digg و ... رو داره .
4- ارائه خلاصه آمار هر لینک برای همه افراد به صورت عمومی .
5- قیل.ت.رینگ کلمات بد و....
6- امنیت بسیار بالا ، به طوری که اگر فرم HTML آن از سایت دیگر ارسال شه ، قبول نمی کنه !
7- راهنمای جامع
8- دارای نوار بار مانند P30 Download که می تونه لینک اتفاقی رو نشون بده .
9- می تونید لینک خودتون رو ویرایش کنید . البته سیستم امنیتی کاملی داره و با پسورد هست .
10- نظرات خودتون رو می تونید ارسال کنید

لطفاً سیستم های دیگری که نیاز هست به این اضافه شه رو بگید + نقاط ضعف برنامه
لینک دمو : --> Http://www.iroveb.com/Link
(نکته : فعلاً قصد فروش این برنامه رو ندارم !)

آخرین ویرایش:

alionline1366

Active Member
خیلی سیستم جالبی هست اگه بتونی یک جاهاییش رو آژاکس کنی عالی میشه

najva

New Member
سلام ، میشه بگی این برنامه رایگانه یا فروشی ؟ اگه رایگان هست که لینک بده و اگه فروشی قیمت!

irdavidnet

Banned
بعداً توی فام اضافه میشه ، این سیستم از سیستمی استفاده می کنه (خودم نوشتم) که به شرح زیر هست :
1- فرم رو فقط از سایت من می گیره
2- سیستم ف-ی-لترینگ داره (برای کلمات)
3- سیستم ضد Sql Injection
4- سیستم ضد دسترسی به Session
و...

amir01

Well-Known Member
چیز خوبی از آب در اومده...
فقط یکم وله... یعنی یه جوریه...
فکر نمیکنم وقت گذاشتن برای نوشتن چنین برنامه هایی عاقلانه نیست... چون لینک باکس خیلی با امکانات بیشتر حتی آژاکس الان رایگان تو وب پیدا میشه...(نمی خوام کار شما رو بی ارزش کنم ها. قصدم این نبود)

hidensoft

Member
SQL Injection و Session fix روش هاي هك پيش پا افتاده هستند .. در مورد حملات Spaming , XSS چه كار هايي انجام داديد ؟
البته من چك كردم براي Spaming نتونستيد امنيت لازم رو بوجود بياريد.
در باره معماري MVC اسكريپت هم توضيح بدهيد ! چند در صد از OOP استفاده كرديد ؟ از نظر ساختار قابل ارتقاع هست ؟ امكان اضافه كردن Them , Component , Plugin وجود داره ؟ براي آرشيو لينك ها چه روشي استفاده كرديد ؟ كنترل پنل اسكريپت چه قابليت هايي داره ؟ آيا سيستم لاگ وجود داره ؟ آيا مدير مي تونه دسترسي بعضي از كارببرن رو ببنده ؟ آيا سيستم ارتباط آنلاين بر روي اسكريپت وجود داره ؟ آيا هوشمند بودن لينك باكس اينه كه فقط بايد كد لينك روي سيستم وجود كد هست يا اينكه چك مي شه كه كسي از اون سايت به لينك باكس ارجاء داده شده يا نه ؟ از نظر ساختار SEO در چه حدي عمل كرديد ؟ آيا با تمام موتور هاي جستو جو هماهنگي دارد ؟

اگر تمامي اين موارد به نحوه احسنت رعايت كرده باشيد .. چيزي حدود 150 هزار تومن مي شه بهش قيمت داد . اما اين يه قيمت پايست و خيلي اسكريپت ها بودن كه كمتر از اين مي ارزيدن ولي با قيمتي حدود 800 هزار تومن معامله شدن (خودم شاهد چند موردش بودم)

براي شما آرزوي موفقيت مي كنم .. موفق و پيروز باشيد

irdavidnet

Banned
XSS نمی دونم چی هست ! همچنین Spaming فکر کنم ، همان اسپم کردن باشه ، درسته ؟
معماری MVC هم نمی دونم چی هست ! OOP هم نمی دونم چیه ! از نظر ساختار قابل ارتقاع نیست ، امکان اضافه کردن پلاگین نداره (این تکی هست ، توی فام همه چی میشه ، یعنی اگه فام رو آپدیت کنید ، لینکدونی هم آپدیت می شه) ، برای آرشیو لینک ها از SQL استفاده کردم ، کنترل پنل نداره ! ، چون تکمیل نیست ! (تابستون سیستمشو توپ می کنم) ، لاگ می کنه ، دسترسی بعضی ها توی ایران جواب نمی ده عزیز (آی پی رو تغییر می دن) ، ارتباط آنلاین نداره ، هوشمندیش اینه که اول چک می کنه ببینه لینک ما ثبت شده تا لینک شما رو ثبت کنه ، البته می شه تغییر داد HTML اشو ) ، از نظر SEO خودمو کشتم ، با تمام موتور های جستجو هماهنگی داره + فایرفاکس هم هماهنگی داره + تو موبایل هم میاد

جدیدترین ارسال ها

بالا