سیستم در حد خیلی عالی

deamondisk

Member
سلام بچه ها دوستم میخواد یه سیستم برای کارای میکس فیلم با برد ( کاناپوس آدیوس ) بگیره
چه سیستمی رو پیشنهاد میدین در حد خیلی خلی خیلی عالی باشه
سوالی که خودم داشتم این هستش که این برنامه هه ( کاناپوس آدیوس ) از گرافیک کار میکشه یا سی پی یو :green:

m.shalalvand

New Member
دوست عزیز
شما باید بودجه خودتون برای این کار بگید که چقدر میخواید هزینه کنید برای سیستم
و نوع کار که میخواید انجام بدید سطح کار در چه حدی چون هر کاری سیستم مورد نیاز خودش میخواد
سیستم خیلی خیلی عالی میطونید در مک پیدا کنی از رنج قیمت 1 میلیون داره برو به بالا برای کار تدوین در همه دنیا ازش استفاده میکنند و کارای حرفه ای با مک می بندن فیلم سینمای تدوین با مک هستن
دوست عزیز زمانی که کار تدوین انجام میدی گرافیک و سی پی یو درگیر هستن ولی گرافیک نقش مهم تری داره البته در خروجی گرفتن از فیلم این موضوع برعکس یعنی زمان خروجی شما سی پی یو تعین میکنه

soroush2it

New Member
البته نظر شما رو در مورد مک کاملا قبول دارم، ولی ویندوز هم الان دست کمی نداره و میتونه رقابت کنه ( در ضمن برنامه ای مثل پریمیر در دهه 90 یه مدت فقط واسه ویندوز تولید میشد و مک رو ساپورت نمی کرد و به نظرم اینم که اومد دوباره سراغ مک بیشتر از همه به خاطر رقابت با غولی مثل فاینال کات بود که نسبتا هم موفق شده مخصوصا در cs5 )

m.shalalvand

New Member
من با نظر شما موافق هستم ويندوز قابليت رقابت داره . ولي به شخصه مك ترجيح ميدم براي كار تدوين

soroush2it

New Member
بله به نظرمن مونتاژ با مک کلا حس خوبی به آدم میده آدم احساس میکنه داره فیلمو لمس میکنه :d
نمیدونم چی باعث این اتفاق میشه

m.shalalvand

New Member
خوب معلوم شرکت اپل دنبال این که کاربرای محصولاتش این حس داشته باشن

M3hrshad

Member
images

اگه بحث احساسات و تبلیغات رو بخواهیم بذاریم کنار

باید بگم که توی استودیو های هالیوودی و بیشتر شرکت های معروف دنیا از سیستم " Apple Mac Pro " به صورت شبکه ای برای کارهای گرافیکی ! مخصوصا کارهای سنگین استفاده میشه !

به تمام افرادی که می خواهند به صورت حرفه ای و با سرعت عمل بالا کار بزنند ( Apple Mac Pro محصول شرکت Apple که در کانفیگ های مختلف بفروش میرسه رو پیشنهاد می کنم که بدون شک کانفیگ ساده آن بی تردید از یک PC کاملا بروز قدرتمند تر هست )

این پیشنهاد برگرفته از تحقیقات دقیق خود بنده و تجربیات دوستان و همکارانمان می باشد ...

جدیدترین ارسال ها

بالا