سيستم دريافت تبليغات

art7th

Member
با سلام
من يك سايت پربازديد دارم الان ميخواستم يك سيستم مديريت تبيلغات نصب كنم كه بشه به هر مشتري يك نام كاربري و رمز ورود بده تا بتونه مشخصات و آمار كليك و ... تبليغاتش رو ببينه !

چنين سيستمي سراغ دارين ؟
اگر به زبان php باشه كه بهتر ! انگليسي و فارسي بودنش هم برام مهم نيست !

ارادتمند / مرتضي بهمني

art7th

Member
صادق خان من مجدداً ميگم چي ميخوام :
من ميخوام براي سايتم تبليغات بگيرم ولي ميخوام يك بخش اختصاصي داشته باشم كه كسي كه به سايتم تبليغات ميده بتونه آمار كليك و بازديدكنندگان و ... رو از طريق اين بخش اختصاصي مشاهده كنه !
يعني شما توي سايت من كه x باشه تبليغات ميكني ! شما به بخش y كه زير دامنه سايت من هستش مي‌رين و آمار و دفعات كليك و ... تبليغتون رو مي بينين و ....

متوجه شدي؟ چنين چيزي وجود داره؟ ميتوني معرفي كني بهم؟

art7th

Member
یعنی واقعاً چنین چیزی پیدا نمیشه ؟
مجانی ؟ اوپن سورس ؟ پولی ؟

دوستان یکی کمکم کنه !

siavashmusic

Active Member
نسخه جدید phpadsnew که به openads تغییر اسم داده بسیار ... شده من خودم 2 سال پیش این سیستم رو بومی سازی کردم و حتی بخش داکیومنتش رو فارسی کردم

البته توی نسخه openads خبری از اون داکیومنت 1000 صفحه ای نیست و بصورت انلاین باید به داکومنت بسیار ناقصش دسترسی داشته باشی
از طرفی این سیستم اونقدر پیچیده هست که اگه کسی تا این داکیومنت رو مطالعه نکنه اصلا نمیتونه کاری از پیش ببره

اما پیشنهاد من : اگه میخوای از این سیستم استفاده کنی( که 100 درصد با نیاز شما هماهنگ نیست به چندین دلیل که فکر نمیکنم درست باشه راه شما رو بزنم . . . ) بهتره نسخه PhpadsNew رو بگیری بعید میدونم روی نت باشه یعنی راحت اگه بتونی دست بدست یا مثلا توی سایت های وارز قدیمی پیدا کنی خیلی بهتر از این openads هست
یه آموزش راه اندازی و انتشار تبلیغ هم از این نرم افزار بصورت مقاله توی مجید آنلاین گذاشتم بگردی پیدا میکنی
siavashmusic رو سرچ کن

جدیدترین ارسال ها

بالا