سورس شطرنج

sos386

New Member
درخواست برنامه شطرنج

سلام من برنامه شطرنج را به زبان سی می خوام خواهشاً خیلی سریع ممنون میشم

arash_j13

Member
اینو یه بار از اینترنت گرفتم دقیقا یادم نیست از کجا

پیوست ها

• cheese.cpp.zip
    52.5 کیلوبایت · بازدیدها: 234

Masoud1365

مدیر انجمن
در خواست برنامه شطرنج به زبان سی

یه برنامه شطرنج میخواستم با این خصوصیات :
( قسمت اول ) برنامه ای بنویسید که با استفاده از خصوصیات ماتریس یک صفحه شطرنج را ششبیه سازی کند سپس موقعیت یک خانه را از ورودی دریافت کرده و نوع مهره را نیز از وروردی دریافت کند آنگاه با توجه به مکان مهره و نوع آن خانه ها یکه آن مهره می تواند در آنها قرار گیرد را در خروجی به طریقه مناسب چاپ کند . در این مرحله تمام خانه های شطرنج خالی هستند ( تا اینجا 2 نمره داره ).

(قسمت دوم) :
برای بهبود پروژه بایست خانه های صفحه شطرنج که در فاز اول همه خالی فرض شده بودند را پر در نظر بگبربد . برای این کار در یک خانه میتواند مهره سفید یا سیاه و یا خالی قرار گیرد. به تبع آن می بایست نوع مهره (( وزیر - رخ - اسب - فیل )) ، رنگ مهره (( سفید یا سیاه )) و خانه ای که در آن قرار میگیرد (( ( 2 و 8 ) )) را از ورودی دریافت کرده و سپس با توجه به قوانین شطرنج خانه های را که این مهره می تواند در آنها قرار گیرد (( با زدن مهره رنگ مخالف و یا خانه های خالی )) را مشخص کرده و به شکل مناسبی در خروجی نشان دهید.برای پر کردن خانه های شطرنج از روش مقدار دهی اولیه به ماتریس استفاده کنید.
int
سطر اول
m[8][8] = { { 0,1,2,2,0,0,0,1},
خانه ی m[0][2] مهره سفید.
سطر دوم
{0,0,0,1,1,1,2,0},

خانه m[1][3] مهره سیاه دارد
.
.
.
.
.
.
سطر هشتم
{0,0,0,1,1,1,2,2}};

خانه ی m[8][0] خالی است

تجخ کنید که تعداد کل عدد های که داخل { } اصلی قرار میگیرد باید 64 عدد باشی و نیز تعداد کل خانه های پر (( 1 یا 2 )) کوچکتر یا مساوی 32 باشید ( 4نمره )

اگر از نظر دستور زبان فارسی مشکل داره ببخشید از روی برگه که خود استاد داده بود نوشتم !

Masoud1365

مدیر انجمن
در ضمن اگر کسی اینو زود تحوبل بده به من 1 گیگ هایت هم بهش میدم ;)

Masoud1365

مدیر انجمن
آخه این مهمو ندارن که سورس کامل دارن من اینو می خواستم که بالا نوشتم

dark-man

Member
شطرنج؟؟

با سلام ....
آقا کسی از دوستان هستش برنامه شطرنج را توسط زبان سی ( c) نوشته باشه ؟؟؟( سورس اشو می خواهم )
ممنون می شم اگه کسی از دوستان ای که این برنامه را نوشته باشه به من بده ؟؟
ممنون

simona

New Member
Hi
I have chess source in c++ and I've gotten it from barnamenevis.org ,if you want you can go thre and download it .But I can send it for you if you give me your email
Good luck

آخرین ویرایش:
شطرنج 3d

سلام
من یه بازی شطرنج که دانلود کردم رو آپلود می کنم
هر کی هر چی در موردش فهمید اینجا بگه
چون من حتی طریقه اجراشم نمی دونم؟؟؟؟؟؟؟؟

فهمیدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟:razz:

پیوست ها

• Chess_Game19488811162005.zip
    573.3 کیلوبایت · بازدیدها: 172

saalek110

Well-Known Member
در سایتش این اطلاعات گذاشته شده:

Chess Game 3D using DirectX
Print
Email

Submitted on: 11/16/2005 2:55:45 PM
By: Claudio Cavalhieri
Level: Advanced
User Rating: By 4 Users
Compatibility:C++ (general), Microsoft Visual C++

من با ویژوال سی 6 و ویژوال سی 2003 پروژه را باز کردم . در هر دو 4 خطا داد که مربوط به پیدا نکردن هدرهایش بود که فکر کنم خیلی ساده بشه رفعش کرد.
ولی همان طور که در توضیحات سایت گفته ادونس است و کار با دایرکتس است.

جدیدترین ارسال ها

بالا