افزونه سورس برنامه تنظیمات فونت و رنگ در کل پروژه

booyebaran

Well-Known Member
دوستان عزیز در این سورس تنظیمات فونت از قبیل نوع فونت استایل و اندازه و رنگ فونت و همچنین رنگ زمینه کل پروژه و قرار دادن تصویر در زیر زمینه پروژه تعبیه شده است

پیوست ها

• SettingProject.zip
    1.7 کیلوبایت · بازدیدها: 55

mj3a

Active Member
خیلی ممنون. فقط این کار ها برای پروژه های چندین صفحه ای هم امکان پذیره؟ مثلا این تنظیمات توی 30 صفحه انجام بشه.( مثلا با یه بار کد نوشتن. چون من برای این که این تنظیمات در صفحه ی دوم کار کنن، کلِ کد صفحه ی اول رو به صفحه ی دوم انتقال دادم تا تغییرات اعمال بشه).

mj3a

Active Member
در ضمن اون دکمه ی حذف تصویر زمینه کار نمیکنه. البته تو پروژه ی خودتون(وکالت) کار میکنه ولی توی این سورس کار نمیکنه.

booyebaran

Well-Known Member
خیلی ممنون. فقط این کار ها برای پروژه های چندین صفحه ای هم امکان پذیره؟ .
آره شما میتونید توسط تغییرا در دستورات Setparamobject ها و Setparamproject ها با نوشتن یه دستور کل صفحات و به میل خودتون تغییر بدین

مثلا این تنظیمات توی 30 صفحه انجام بشه.( مثلا با یه بار کد نوشتن. چون من برای این که این تنظیمات در صفحه ی دوم کار کنن، کلِ کد صفحه ی اول رو به صفحه ی دوم انتقال دادم تا تغییرات اعمال بشه). .
نیازی به این کار نیست شما نحوه کار Setparamobject و Setparamproject رو از هلپ بیلدر میتونین متوجه بشین.

booyebaran

Well-Known Member
در ضمن اون دکمه ی حذف تصویر زمینه کار نمیکنه. البته تو پروژه ی خودتون(وکالت) کار میکنه ولی توی این سورس کار نمیکنه.

توی وکالت نحوه دستور دهی متفاوت بوده چون من از دستور Replaceimage استفاده کردم که Show و Hide میشه ولی اصل دستور اینه که توی سورس قرار دادم

mj3a

Active Member
ممنون ولی توی هلپ مولتی مدیا بیلدر سرچ کردم نبود.(Setparamobject)

bdoostan

New Member
دوستان عزیز در این سورس تنظیمات فونت از قبیل نوع فونت استایل و اندازه و رنگ فونت و همچنین رنگ زمینه کل پروژه و قرار دادن تصویر در زیر زمینه پروژه تعبیه شده است
سلام این فایل را با چ برنامه ای باید باز کرد؟

جدیدترین ارسال ها

بالا