سوال مهم از دوستانه خوبم

amiralfa

New Member
سلام دوستان خوبم ..من یه سوال مهم دارم ازتون

دوستان من در شرکتی کار میکنم که برای سازمان تربیت بدنی بریده جراید می زنیم به همین منظور من هروز دارم با فتوشاپ تکه های بریده شده روزنامه رو ادیت میکنم و در اخر هر چند لایه رو در یک صفحه میذارم و پرینت میدم.من می خواستم ببینم ایا تکنیکی است که چند تا لایه رو خوده فتوشاپ به صورت خودکار در یک صفحه بچینه و من فقط پرینت بدم کارارو ... اخه وقتمو خیلی میگیره تو کاره ما هم 1ثانیم نباید از دست بدیم
اگه نرم افزاری هم هست که قابلیت چیدن چندتا لایه رو در یک صفحه به صورت خودکار داره رو میشه معرفی کنین ..البته من نمونه کار این جریان رو دیدم ولی نمیدونم اونا چطوری این کارو میکنن ..

خواهش ..کمکم کنید دوستان:rose:

afkhami

Member
Automate

من یادمه در فتوشاپ نسخه های قدیمی تر یک منویی به اسم Automate/create contactsheet بود مخصوص این مورد شما رو انجام میداد.
اگر راه دیگری پیدا کردم حتماً در اختیار قرار میدم.
پیروز باشید

tasvvir

New Member
W.s

سلام دوستان خوبم ..من یه سوال مهم دارم ازتون

دوستان من در شرکتی کار میکنم که برای سازمان تربیت بدنی بریده جراید می زنیم به همین منظور من هروز دارم با فتوشاپ تکه های بریده شده روزنامه رو ادیت میکنم و در اخر هر چند لایه رو در یک صفحه میذارم و پرینت میدم.من می خواستم ببینم ایا تکنیکی است که چند تا لایه رو خوده فتوشاپ به صورت خودکار در یک صفحه بچینه و من فقط پرینت بدم کارارو ... اخه وقتمو خیلی میگیره تو کاره ما هم 1ثانیم نباید از دست بدیم
اگه نرم افزاری هم هست که قابلیت چیدن چندتا لایه رو در یک صفحه به صورت خودکار داره رو میشه معرفی کنین ..البته من نمونه کار این جریان رو دیدم ولی نمیدونم اونا چطوری این کارو میکنن ..

خواهش ..کمکم کنید دوستان:rose:
contack sheet یا یه همچنین چیزی که می تونه چند لایه یا چند عکس رو تو یه صفحه بچینه، تو ورژن های جدید فتوشاپ نیست ولی شما می تونی از Adobe bridge که با فتوشاپ اتومات نصب میشه استفاده کنی.
موفق باشی

جدیدترین ارسال ها

بالا