سوال در mp3player وابسته به xml

mzm

Member
سلام دوستان

یک mp3player دارم که آهنگ هاش رو از یک فایل xml می خونه.

1- اشکالم این هست که نمی تونم تعیین کنم که هر آهنگ جداگانه امکان دانلود داشته باشه.
یعنی وقتی روی یک آهنگ کلیک می شه علاوه بر نشان دادن مشخصاتش امکان دانلود هم وجود داشته باشه.

2- اشکال دومم این است که این mp3player رو در یک فایل دیگه دارم load می کنم. اون فایل هم یک موزیک زمینه داره.
می خوام وقتی روی یکی از آهنگ ها کلیک می کنم و موزیک پخش می شه آهنگ زمینه قطع بشه و با pause کردن اون آهنگ دوباره آهنگ زمینه پخش بشه.

نمونش را اینجا قرار دادم.

ممنون می شم راهنماییم کنید.
as2 مقدماتی دارم کار می کنم.

پیوست ها

• my mp3player.zip
    63.8 کیلوبایت · بازدیدها: 38

smmousazadeh

Well-Known Member
برای دانلود شدن :
شما میتونی آدرس فایل صوتی رو به دکمه بدید، یا اینکه فایل زیپ شده رو هم بزارید و آدرس فایل زیپ رو به دکمه بدید.

برای stop یا pause کردن فایل زمینه شما همون اول 2 تا متغیر برای صوتها تعریف کن که بتونی جدا جدا کنترلشون بکنی

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mzm

++Hadi++

Active Member
برا دانلودش میتونی به هر کدوم ز مووی کلیپ های دکمه عنوان آهنگ ها (که تو لیست قرار می گیره و متن عنوان آهنگ رو نشون می ده ) یه رشته آدرس رو (آدرس دانلود رو ) بدی و مثلا بگی وقتی رو این کلیک شد ، بره به اون یو آر ال و اون آهنگ رو دان کنه .

• Like

mzm

Member
مرسی از توجه دوستان.

اگر نمونه را دیده باشید نشان می دهد که در boxی که لیست آهنگ هایش از xml خونده می شه هیچ دکمه یا movie clipi وجود نداره که بتونم بهشون آدرس دهی کنم.
همش کده.

smmousazadeh

Well-Known Member
شما لینک دانلود رو یکی از فیلدهای xml بزار و مستقیم به همون آدرس برو

• Like

mzm

Member
دوست عزیز لطفا در مورد پاسختون بیشتر توضیح بدهید.

یا اینکه روی نمونه ای که گذاشتم نشان بدهید.

متشکرم.

smmousazadeh

Well-Known Member
من یه دکمه اضافه کردم و اسمش رو گذاشتم : download
تو فریم اول هم کدش رو در آخر اضافه کردم.

به XML هم یه گزینه "لینک" اضافه کردم که و در فریم 1 خط 10 لینکها را در آرایه ذخیره می کنم.

شما فولدر tracks رو بساز و اهنگها و فایلهای زیپش رو به ترتیبی که در XML نام گذاری میکنی ، توی اون فولدر بریز.

چون سورس کار رو نگذاشته بودید مجبور شدم دیکامپایلش بکنم که فولدر mx از اونجا پیداش شد.

اگه مشکلی داشتید بگید

پیوست ها

• my mp3player.rar
    159.8 کیلوبایت · بازدیدها: 38

mzm

Member
smmousazadeh عزیز مرسی از پاسخ.

من با فلش 8 کار می کنم و احتمالا شما فایل را در ورژن های بالاتر گذاشتید.
به همین خاطر نتونستم سورس رو ببینم.

mzm

Member
smmousazadeh عزیز مرسی.

یکی از مشکلات اساسی فایلم حل شد! .:) :rose:

فقط یک سوال کوچیک درمورد همین قضیه دانلود برام پیش اومد وقتی که پاسخ شما را در فایل ارسالی دیدم.
اینکه چرا وقتی که بر روی دکمه دانلود کلیک می شه اول یک پنجره Browser باز می شه و بعد پنجره دانلود ظاهر می شه ؟ :-?

آخرین ویرایش:

smmousazadeh

Well-Known Member
برای اینکه من کد getURL رو با blank صدا زدم . هر چند مشکلی نداره و ( از دید من) این مدلی بهتره ولی میتونید پارامترش تغییر بدید.

• Like

kingmehr

Member
سلام منم همینو سوال داشتم ولی متاسفانه باتن دانلود برای من کار نمیکنه . یعنی وقتی روش کلیک میکنم هیچ کاری انجام نمیده . منم با فلش 8 کار میکنم . کسی میدونه چرا؟!؟!؟

جدیدترین ارسال ها

بالا