سوال در مورد layer palette option

Milo

Active Member
سلام به دوستان
راستش یک سوال داشتم در مورد layer palette option ، من داشتم مرحله به مرحله از روی این فیلم های آموزشی photoshop top secret می رفتم جلو که اومد از این گزینه استفاده کرد ، حالا من 2 تا فتوشاپ رو سیستم نصب دارم یکی CS5ME و اون یکی هم CS4 که تو هیچ کدومشون این کزینه نیست ، می خواستم دونم کجاش قرار داره ؟
ممکنه راهنماییم کنید ؟ ممنون میشم :rose:

فکر میکنم منظورش همون فیلدی هست که توش لایه های مختلف قرار میگیرن و میتونی کارهای مختلفی روی لایه ها انجام بدی از جمله گروه بندی . افکت دادن به لایه ها و ...

Milo

Active Member
ببنید عکسش رو اینجا گذاشتم می این پنجره را نمیدونم کجاشه ؟ هر چی هم گشتم نفهمیدم به جای این پنجره چیز دیگه ای هست ؟ نیست ؟ :-?

پیوست ها

• 1.jpg
    1.jpg
    32.3 کیلوبایت · بازدیدها: 5
این عکس مال کدوم ورژن از فتوشاپ هستش؟

وقتی یه عکسی رو باز میکنی که چندین لایه داره - روی فضای خالی میتونی راست کلیک کنی و اندازه پیش نمایش لایه رو بزرگ تر کنی . توی cs5 این حرکت با تصویر همراه نیست ( اما عکس شما این رو با تصویر میگه )

Milo

Active Member
او عکس من ورژن فتوشاپی که کار شده رو نوشته فکر کنم نوشته cs ، منتها من می خوام تو cs5 این کار رو انجام بدم و می خوام بدونم چطوری ؟

nima_dsnr

کاربر VIP
اینجا هم روی قسمت خالی لایه ها کلیک کنی گزینه هاش میاد

i189212_hgf.jpg

nima_dsnr

کاربر VIP
از طریق فلش کوچیک بالا و گزینه panel option هم میتونی.

پیوست ها

• rew.jpg
    rew.jpg
    135.9 کیلوبایت · بازدیدها: 2

Milo

Active Member
مرسی خودم هم جاش رو پیدا کردم :

پیوست ها

• panel option.jpg
    panel option.jpg
    88.3 کیلوبایت · بازدیدها: 2

nima_dsnr

کاربر VIP
آفریــــــــــــــــــــن... حالا شما که اینقدر مهندسی بگو ببینم چرا مال شما رنگیه مال من سیاه سپید؟

جدیدترین ارسال ها

بالا