سوال در مورد ویندوز

majid.it70

New Member
با سلام
راستش یه مشکل داشتم وقتی کامپیوترم رو روشن میکنم دو ایکون ویندوز7 واسم ظاهر میشن یکی از این ایکون ها کار نمیکنه میخاستم حذفش کنم و اونی که ویندوزم روش نصبه رو بزارم کسی هست کمکم کنه؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

SajadCG

کاربر فعال
سوالتون گونگه.
آیکون ها کجا ظاهر میشند؟
بیشتر توضیح بدید.

majid.it70

New Member
وقتی کامپیوتر رو روشن میکنم قبل از اینکه ویندوز بالا بیاد دوتا ویندوز 7 واسم ظاهر میشه که میگه یکی رو انتخاب کن یکیشون ویندوزمه دیگری خرابه که میخواستم خرابه رو پاک کنم

m0hammad

Member
فایل boot.ini را ادیت کن

اون خطی که مربوط به ویندوز خرابته را پاک کن. حواست باشه اشتباه ادیت نکنی. موفق باشی.:paint:

the_king

مدیرکل انجمن
با سلام
راستش یه مشکل داشتم وقتی کامپیوترم رو روشن میکنم دو ایکون ویندوز7 واسم ظاهر میشن یکی از این ایکون ها کار نمیکنه میخاستم حذفش کنم و اونی که ویندوزم روش نصبه رو بزارم کسی هست کمکم کنه؟

وقتی کامپیوتر رو روشن میکنم قبل از اینکه ویندوز بالا بیاد دوتا ویندوز 7 واسم ظاهر میشه که میگه یکی رو انتخاب کن یکیشون ویندوزمه دیگری خرابه که میخواستم خرابه رو پاک کنم

فایل boot.ini را ادیت کن

اون خطی که مربوط به ویندوز خرابته را پاک کن. حواست باشه اشتباه ادیت نکنی. موفق باشی.:paint:

ویندوز های Vista و 7 از سیستم بوت BCD استفاده می کنند، boot.ini ندارند.
ابزار رایگان EasyBCD رو از softpedia داونلود کرده و اجرا کنید، ممکنه مرحله اجرا کردنش کمی تاخیر داشته باشه :

Download EasyBCD 2.1.2.156 Free

از دکمه Edit Boot Menu استفاده کرده و لیست گزینه های بوت را ببینید. Entry دلخواهی که باید حذف بشه رو
انتخاب کرده و با دکمه Delete حذف کنید. بعد با دکمه Save Settings تغییرات رو ذخیره کنید.

همچین می توانید ترکیب کلیدی کلید ویندوز + کلید R را
فشار داده و در پنجره Run عبارت msconfig را بنویسید و OK کنید و
در زبانه Boot منوی بوت اضافی را با دکمه Delete حذف کنید.

آخرین ویرایش:

_lind_

New Member
سلام...
ما تو یک آژانس هواپیمایی هستیم...!
بعضی از سیستم ها اینترانت دارند و بعضی ها هم اینترنت...!
میخواهیم بعضی از سیستم ها اینترانت و اینترنت رو بطور همزمان استفاده کنند و بعضی از سیستم ها هم فقط اینترنت داشته باشند...!
من میخواستم از اون برنامه استفاده کنم که مثلاً موزیلا رو با این IP و اینترنت اکسپلورر رو با IP دیگر اجرا کنه...!([FONT=&quot]ForceBindIP.exe)[/FONT]
ولی سیستم هایی که اینترنت دارند IP ندارند و به صورت Automatically بودند...
و به خاطر همین با اینکه دو تا Local Area Connection ها Enable بودند ، خط اینترانت فعال نمیشد و فقط اینترنت میگرفت...
حالا اگه به تک تک سیستم ها IP بدهم آیا امکانش هست که همزمان از اینترنت و اینترانت استفاده کنم؟
share کردن پرینتر ها با مشکل مواجه نمیشه هنگام پرینت...(با توجه به اینکه دو تا Local Area Connection ها Enable باشند...!
ممنون میشم بفرستین...
خدانگهدار
N_aggressive%20%2817%29.gif

جدیدترین ارسال ها

بالا