سوال در مورد انجمن ساز vBulletin

iLove

Active Member
با سلام .
آيا انجمن ساز vBulletin پولي هست يا رايگانه؟

اگه پولي هست هزينه نصب و راهندازيش چقدره؟

و اگه از نسخه نال شده استفاده كنيم در ايران جريمه يا چيزي مثل اون وجود داره؟

v.b.f1

Active Member
با سلام خدمت دوست عزیز این انجمن ساز پولیه

نسخه کلاسیکش : 195 دلاره
نسخه سویت موبایل : 199 دلاره
نسخه سوئیت : 285 دلاره

و نسخه نال شده هم وجود داره من تا حالا تو ایران موردی ندیدم یکی از انجمن هام با نسخه نال شده است پنج ساله و هیچ موردی ندیدم
و یکی هم تقریبا یک ماهی میشه راه انداختم هیچ مشکلی وجود نداره

اگه نسخه نال شده و نصبشو خواستی در خدمتیم به صورت رایگان

آخرین ویرایش توسط مدیر:

20eshop

Member
دوست عزیز تا جایی که من میدونم کل انجمن های معروف از این سایت گرفتن و لاینسس هم داره

حالا نمیدونم همه انجمن ها از سایت اصلی vb میگیرن چه جالب همه مستر کارت و... دارن

v.b.f1

Active Member
دوست عزیز تا جایی که من میدونم کل انجمن های معروف از این سایت گرفتن و لاینسس هم داره

حالا نمیدونم همه انجمن ها از سایت اصلی vb میگیرن چه جالب همه مستر کارت و... دارن

نه اینکه همه دارن ولی انجمن های معروف از این سایت نگرفتن مستقیما از خود سازندش میگیرن
اما من خودممم دیدم سایت های ایرانی هستن میدن ولی اینی که شما گفتین با عقل جور در نمیاد
البته شما متوجه منظورم نشدین میگم چطور یه جا میتونه نمایندگی داشته باشه که ربع قیمت شرکت سازندشه من اینجاش واسم یکم عجیبه

ولی میگم شاید قیمت نصبشه اینقده

البته دوست عزیز از دستمون دلخور نشین فقط میخوام بدونم اگه همچین چیزی هست من چندتا میخرم

منتظر جوابتونم دوست عزیز

20eshop

Member
نه اینکه همه دارن ولی انجمن های معروف از این سایت نگرفتن مستقیما از خود سازندش میگیرن
اما من خودممم دیدم سایت های ایرانی هستن میدن ولی اینی که شما گفتین با عقل جور در نمیاد
البته شما متوجه منظورم نشدین میگم چطور یه جا میتونه نمایندگی داشته باشه که ربع قیمت شرکت سازندشه من اینجاش واسم یکم عجیبه

ولی میگم شاید قیمت نصبشه اینقده

البته دوست عزیز از دستمون دلخور نشین فقط میخوام بدونم اگه همچین چیزی هست من چندتا میخرم

منتظر جوابتونم دوست عزیز

اول یه چیزی بگم > خیلی انجمن مسخره ای هست ما یه آدرس سایت زدیم پاکش کردن واقعا متاسفم.

دوم اینکه سایت هایی مثل شا کیپر و .... از این سایت گرفتن عالی هم هست
شما میتونید با مدیر همین سایت فروش vb مکاتبه کنید که چرا ارزونه خبرش رو به ای دی بنده بدید ممنون

ishop_24

IranPardakht

Well-Known Member
لایسنس Vbulletin به دلار 195 هست که قاعدتاً بالای 200 هزار تومان خواهد بود. هرجا دیدین با قیمتی کمتر از این دارن به شما لایسنس میدهند بدونید که نسخه کرک شده و غیرمجاز هست. هیچ گونه شرایط ویژه ای یا تخفیفی وجود نداره (داره با خرید چندین لایسنس همزمان که شامل تخفیف هست نه هیچ حالت دیگه ای)

جدیدترین ارسال ها

بالا