سوال در مورد آینده انیمیشن و در آمد آن

sepehr 2k

New Member
slam bacheha man ye modate taghriban 2 mah daram maya yad migiram va kheili alaghe daram va be khatere hamin uni ham narftam
vali alan az ayande shogliye animation mitarsam age mishe rahnamaim konin ke in esteres lanati dast az saram bardare va betunam tasmime sahih va khubi bgiram
:-?

ssdsajad

Active Member
من ما که هم دانشگاه میریم و هم موسیقی کار میکنیم و همین انیمیشن و هم نصف وقت میریم بنایی ..داریم اشتباه میکنیم؟؟؟

شوخی کردم بنایی را نمیرم اما در کنار درس هم میشه فعالیت کرد

sepehr 2k

New Member
من ما که هم دانشگاه میریم و هم موسیقی کار میکنیم و همین انیمیشن و هم نصف وقت میریم بنایی ..داریم اشتباه میکنیم؟؟؟

شوخی کردم بنایی را نمیرم اما در کنار درس هم میشه فعالیت
واسه دانشگاه انیمیشن باید تهران برم؟
هزینه اش و بقیه چیزاش چطورن؟:shock:

ssdsajad

Active Member
از اول فکر پولش نباش
راستشو بوای من خودم 15 سالم بود اولین چیزی که یاد گرفتم موسیقی بود .. در حد تقریبا حرفه ای شدم (مثل هنرمندان ایرانی) و بعدش فهمیدم که با این هنر میشه پول هم در آورد
اما اگه هدفت پول باشه
مسیرت هم تغییر میکنه
یعنی چی؟؟
یعنی یه جور انیمیشن را یاد میگیری درحدی که باهاش پول دربیاری ..شاید اون ارزش ها و زیبایی های یه هنر واقعی رو در کارت نبینیم

منظور من از دانشگاه دانشگاه هنر و این چیزا نیست
اگه اینجور دانشگاه ها بری که حسابی وقتتو داغون کردی !!!
خودت یاد بگیر .. و سعی کن بروز و بهترین باشی تو هنری که انتخاب میکنی
سبکی را دنبال کن که دیگران نرفتند و نمیتونن.

habiballahafg

New Member
به نظر من بهنر است که دانشگاه برید زیرا مدرک ان مهم هست
و این که در کنار دانشگاه مایا یادبگیرید خوب هست
برای ای تی همیشه کار هست فکر نمیکنم به مشکل بخورید البته اگر بتونید بیاید خارج از کشور در کشور هایی مثل کانادا و یا امریکا فعالیت کنید حیلی بهتر هستش

sepehr 2k

New Member
mr30 bacheha
dadash ssdsajad
user-offline.png
harfat be delam neshast are vaghamnain haghighate ke harfe akharo honar mizane
man az pul harf mizanam chun poshtiban nadaram vaghan
albate man paye tasmimi ke grftam mimonam va be khodam sabet mikonam ke mitunam
az film hendi dar biyam:lol:
alan daram tarahi kar mikonam ba barname pish miram aval modeling ro ghavi mikonam albate daram sai mikonam goruh tashkil bdam ge beshe
ta bade eeid hamba dustam sherkat mizanim
un amator nist vaghan karesh harf nadare omidamo az dast nemidam
:cool:
kholase montazere karaye khube man bashid dusetanam

maya_22

Well-Known Member
حق با دوستمون davoodice هست
تخصص تو این مملکت بدون رابطه( به قول علی پروین تو بحث مدیر فنی) یعنی کشک میتونی رابطه داشته باشی یا پیدا کنی
حداقل سالی 100 میلیون رو شاخشه نمیتونی سالی یک میلیونتم نمیتونی
یعنی مثل هرکار دیگه هم تو این مملکت روال کار به ترتیب روی 1 رابطه 2دلال 3 تخصص
درصورتیکه باید برعکس باشه که نیست

آخرین ویرایش:

mahdilal

Member
منم با اون دوستمون که گفته انیمیشن در ایران آینده روشنی نداره 100 درصد موافقم مگر شانس بیاری بتونی ازش درآمد خوب و مطمئنی داشته باشی

ssdsajad

Active Member
آخه تو ایران چی آینده داره؟؟ منظور ما اینه که فط تلاش کنیم و نا امید نشیم .. من اعتقاد دارم که انسان یه هدف خاصی را دنبال کنه و تو راه رسیدنش منحرف نشه صد در صد میرسه

ssdsajad

Active Member
البته اگه یه تحصیلاتی داشته باشی و بری و سپاهی بشی شاید یه آینده ای داشته باشه :) مثلا ساخت انیمیشنی که توش اسرائیل بترکه اونوقت موفق و سربلند وووو صد تا حامی و ... ووو پووولووو ... وواای

آخرین ویرایش:

davoodice

Well-Known Member
صد درصد اگر در ایران تلویزیون های خصوصی وجود داشت اوضاع بهتر بود اما در حال حاضر بودجه دست اشخاص خاصیه و باندو باند بازی و اقا ولش کن که دلم پره . بنده رفتم با صدا و سیما صحبت کردم تهیه کننده همچین صحبت میکرد که انکار یه مسکینه بد بخته . اخرش گفت دقیقه ای 300 با هزار منت و ...

شاید در جاهای دیگه کشور اوضاع بهتر باشه اما در مشهد افتضاحه . به نظر من در ایران باید انیمیشن را به عنوان شغل دوم انتخاب کرد.

شاید اگر تلویزیون خصوصی داشتیم قانون کپی رایت رعایت میشد نرم افزار ها مجانی نبودند دانشگاه انیمیشن داشتیم میکینگ های انیمیشن در تلویزیون پخش میشد تا افکار عمومی با سختیهای انیمیشن اشنا شن اوضاع اینجوری نبود

rainbmaya

Active Member
صد درصد اگر در ایران تلویزیون های خصوصی وجود داشت اوضاع بهتر بود اما در حال حاضر بودجه دست اشخاص خاصیه و باندو باند بازی و اقا ولش کن که دلم پره . بنده رفتم با صدا و سیما صحبت کردم تهیه کننده همچین صحبت میکرد که انکار یه مسکینه بد بخته . اخرش گفت دقیقه ای 300 با هزار منت و ...

شاید در جاهای دیگه کشور اوضاع بهتر باشه اما در مشهد افتضاحه . به نظر من در ایران باید انیمیشن را به عنوان شغل دوم انتخاب کرد.

شاید اگر تلویزیون خصوصی داشتیم قانون کپی رایت رعایت میشد نرم افزار ها مجانی نبودند دانشگاه انیمیشن داشتیم میکینگ های انیمیشن در تلویزیون پخش میشد تا افکار عمومی با سختیهای انیمیشن اشنا شن اوضاع اینجوری نبود
صبا که گل سرسبدشونه از همه بدتره. کلا اگه میخواید پیشرفت کنید بغیر از تخصص ، راه رشوه دادن و پدرسوخته گری و خوردن حق اینو اونو باید خوب و در سطح حرفه ای بلد باشید. اونوقت موفق میشید.

rainbmaya

Active Member
انیمیشن در ایران هیچ آینده روشنی نخواهد داشت لطفا کسیو با امید دادن الکی بد بخت نکنید.
صد در صد درست میگه. واسه تفریح انیمیشن یسازید و چرخ زندگیتونو روش بنا نکنید که اصلا نمیچرخه. به عنوان شغل دوم خوبه. هر روز یه بامبول گنده در می ارن سرمون تا حدی که بیخیال میشیم. رشوه دادنو یاد بگیرید که تو مملکت ما داروی هر درده. من ندادم شکست خوردم. تا آخر عمرمم رشوه و باج نمیدم.

سلام خسته نباشید کاری که کردید فکر نمی کنم زیاد درست باشه البته از نظر من. برید سراغ دانشگاه زیاد سنگین نیست وقت اضافه زیاد میارید اون وقت اضافه ها را با روحیه زیاد و شاد 3 بعدی کار کنید حالا مشکل چیه ؟ اینکه شما رشته دانشگاهیتون با انیمیت یکی نیست مشکلی نداره برید گرافیک یا نقاشی بخونید اما بنده که الان داریم برای صبا انیمیشین می زنیم و تا 3 تا پروژه بعدی هم مشخصه می خوایم چکار کنیم به شما پیشنهاد می کنم فقط در یه صورت روش سرمایه گذاری کنی 1) تلاش 24 ساعته 2) خدا شدن در زبان انگلیسی 3)فکر کردن به کار در شرکت های معتبر خارج از کشور به این صورت که چندین سال متوالی فقط دقت کنید فقط تو یه مبحث حرفه ای بشید 4)نا امید نشدن 5 ) نمونه کار قوی 6)نمونه کار قوی 7) نمونه کار قوی پارتی و این حرف ها را نگفتم پون قرار شد به کار تو خارج از ایران فکر کنید فقط در صورتی تصمیم به کار در ایران بزنید که بهترین باشید و برای اینکه بهترین باشید کافیه فقط فقط فقط تو یه مبحث فوق العاده باشید رو اعتبار همون تخصص مشهور میشید و می تونید به اعتبارش هر کاری بکنید (فقط پیشنهادم اینه رندر معماری را بیخیال بشید چون تو همین سایت مستر ها زیاد شدند پس دست هم زیاد میشه توش :green:)

navanama

Active Member
با این جوابهای پراکنده دوستمون مطمئناً میره تو باقالیا :)
بابا اینقدرها هم اوضاع خراب نیست دیگه بعضی از کسائیکه پست گذاشتن حداقل من میدونم درآمد ماهانه میلیونی دارن پس چرا این حرفها رو میزنید؟ نکنه میترسید دست تو کار انیمیشن مثل رندر معماری زیاد شه ؟
نکنید اینکارارو خوب نیست به خدا .
دوست من شما در حد معمول کار و یاد بگیر تا چند ساله دیگه مطمئن باش بهرام عظیمی زیاد هست که به نیروی متخصص نیاز داشته باشه ضمن اینکه همیشه اوضاع اینجور نمیمونه تا چند ساله دیگه خیلی چیزا تو این مملکت عوض میشه
در پناه حق ...

3dream

Member
انیمیشن درسته که یه تخصصه ولی یه کم ذوق و سلیقه هم میخواد، قبل از هر چیز ببین ذوق، سلیقه، علاقه و خلاقیت داری یا نه؟ (با خودت رو راست باش)

جدیدترین ارسال ها

بالا