سوال در باره فیس بوک

amsed

Member
سلام دوستان چجور میشه توی فیس بوکم کاری کنم که هر کسی که اومد توی فیس بوکم بتونه هم نظر بزاره هم لایک کنه. اخه الان فقط دوستان میتونند این کاررو کنند.ممنون

آخرین ویرایش:

Barizn

Member
سلام داداش برو توی Privacy Setting بعد در قسمت Control Your Default Privacy با انتخاب Friends یا Custom میتونی مشخص کنی البته الان حفظی گفتم اشتباه بود بگو برم بگردم تو تنظیماتش

amsed

Member
داداش ممنون ولی اشتباه بود
راستی اگه فارسی بگی بهتره
ممنون

آخرین ویرایش:

takesh

New Member
منم یه سوال دارم
من متاسفانه عادت داشتم همه جا تاریخ تولد رو الکی بزنم!! حالا حسابم تو فیسبوک بخاطر دیربه دیر سر زدن بلوکه شده و تاریخ تولد میخاد منم هرچی میزنم اشتباهه
راهی داره ازش رد بشم و حساب رو فعال کنم

bestdata

Active Member
سلام دوستان چجور میشه توی فیس بوکم کاری کنم که هر کسی که اومد توی فیس بوکم بتونه هم نظر بزاره هم لایک کنه. اخه الان فقط دوستان میتونند این کاررو کنند.ممنون

فک کنم پست هات Public یا همون همگانی باشه می تونن هم لایک هم دیدگاه بذارن

bestdata

Active Member
منم یه سوال دارم
من متاسفانه عادت داشتم همه جا تاریخ تولد رو الکی بزنم!! حالا حسابم تو فیسبوک بخاطر دیربه دیر سر زدن بلوکه شده و تاریخ تولد میخاد منم هرچی میزنم اشتباهه
راهی داره ازش رد بشم و حساب رو فعال کنم

از طریق یکی از دوستان ادد لیستون وارد پروفایلتون بشید و ببینید تاریخ تولد چی وارد کردید بعد لوگین کنید و تاریخ رو وارد کنید

takesh

New Member
از طریق یکی از دوستان ادد لیستون وارد پروفایلتون بشید و ببینید تاریخ تولد چی وارد کردید بعد لوگین کنید و تاریخ رو وارد کنید

بعد از وارد شدن آیا امکان تغییرش وجود داره ؟ چجوری؟
من یه بار تلاش کردم ولی تغییری نکرد

amsed

Member
bestdata عزیز ممنون.ولی اینم جواب نداد.کلا توی فیس بوکم شاید فقط رمز عبورم عمومی نیست

bestdata

Active Member

بعد از وارد شدن آیا امکان تغییرش وجود داره ؟ چجوری؟
من یه بار تلاش کردم ولی تغییری نکرد
حتما قابل تغییره مگر اینکه هویت شما کامل مشخص نشده باشه شما وقتی وارد شدید اگه تونستید رمز رو عوض کنید تاریخ تولد هم می تونید عوض کنید
کافیه به این آدرس برید
https://www.facebook.com/bestdata?sk=info&edit=eduwork

ناگفته نماند به جای bestdata باید یوزر کاربری خودتون رو وارد کنید
بعد از بخش [h=4]Basic Information روی Edit کلیک کنید و تاریخ تولدتون رو عوض کنید[/h]
موفق و پیروز باشید
تیم سئو قالبفا

جدیدترین ارسال ها

بالا