سوال درباره سرورهاي Warez Support

oxygenws

Active Member
آقای اکسیژن سلام و خسته نباشید . من خیلی وقت پیش آقا مهدی بهم پی ام دادن و گفتم که توی ایالات متحد آمریکاس . من دلیلی برای دروغ گفتن ندارم اگر غیر این هست دوست دارم که خود آقا مهدی بگ
ممنون. اما به هر حال با وارز مشکل خواهید داشت.

در مورد هاستینگ راه انداختن هم توی خونه توی ایران شاید فکر خنده داری باشد
شاید هم نباشه :)

سرور جواد کیلر از data center مولتی کام گرفته شده، به آدرس http://multacom.com/ و چون در کشور کانادا است، پس باید تحت قوانین اون کشور باشه...

روی هر سروری میشه اطلاعات وارز گذاشت، اما در صورت کمترین و کوچکترین شکایتی، احتمال بسته شدن در دیتا سنتر، و پس از اون سرور و پس از اون، اون سایت خاص وجود داره.

دیگه کی گفت سرورش مشکلی نداره؟؟
ایشون از هاست ایران گرفتن... هیچ وقت مولتا کام به نام گرین ست IP به ایشون نمی ده...
خود هاست ایران می گه که ما پهنای باندمون رو از Multacom می گیریم.هر چند IP ها هم پشتیانیش با Multacom

oxygenws

Active Member
ایشون از هاست ایران گرفتن... هیچ وقت مولتا کام به نام گرین ست IP به ایشون نمی ده...
خود هاست ایران می گه که ما پهنای باندمون رو از Multacom می گیریم.هر چند IP ها هم پشتیانیش با Multacom
من کاری ندارم ایون از کجا گرفتن، دیتا سنتر ایشون، مولتی کام می باشد. و اگر هر کس بخواد از سایت های ایشون شکایت کنه، باید به دیتا سنتر شکایت کنه (و ربطی به شرکت های واسط نداره)

mehdi_7070

Active Member
خیلی وقت پیش آقا مهدی بهم پی ام دادن و گفتم که توی ایالات متحد آمریکاس . من دلیلی برای دروغ گفتن ندارم اگر غیر این هست دوست دارم که خود آقا مهدی بگن
كاملا درست هست ...

- به نظرتون راه اندازي هاستينگ توي خونه فكر خنده داري هست ؟

خوب سرور آنتي كپي رايت (
39.gif
) هم رسيد ... آخ جون
41.gif
!

DarkAngel

Member
بله فکر خنده داری هست چون می تونی بروید از هاستنگ های کشور های دیگر خرید کنید که هزینه اش نصف می شود .
آقا مهدی شما اگر می خواهید لینک برنامه ها را در وب سایت خود بگذارید هیچ دیتا سنتری ایراد نمی گیرد . اما اگر در خود هاستینگتون بخواهید آپ کنید مشکل دار می شود .

جدیدترین ارسال ها

بالا