سوالات و آموزش در مورد c#

hamedazhamejor

New Member
سلام دمت دوستان.
راستش من امسال رفتم دوم رشته کامپیوتر داخل هنرستان.و از شانس نمیدونم خوب یا بد ما امسال زبان برنامه سازی ما سی شارپ هست.
که در موردشس که کمی پرسیدم میگفتن که سخت هست.حالا از شما دوستان خواهش دارم یک خورده در موردش توضیح دهید و این که اگر آموزش خوبی برای یاد گیریش هست قرار بدین تا از الان دنبالش باشم.
مرسی از همگی منتظر راهنمایی هاتون هستم.:?:

the_king

مدیرکل انجمن
سلام دمت دوستان.
راستش من امسال رفتم دوم رشته کامپیوتر داخل هنرستان.و از شانس نمیدونم خوب یا بد ما امسال زبان برنامه سازی ما سی شارپ هست.
که در موردشس که کمی پرسیدم میگفتن که سخت هست.حالا از شما دوستان خواهش دارم یک خورده در موردش توضیح دهید و این که اگر آموزش خوبی برای یاد گیریش هست قرار بدین تا از الان دنبالش باشم.
مرسی از همگی منتظر راهنمایی هاتون هستم.:?:

سعی می کنم از مفاهیم پیچیده استفاده نکنم، خود #C ابدا زبان دشواری نیست، اتفاقا در عین حال که جزو زبان های مدرن و پیشرفته است ساختار نحوی ساده ای دارد.
فهم و یادگیری هر موضوع جدیدی نیازمند زمان است، طبیعتا برای کسی که پیش زمینه ای در مورد برنامه نویسی مخصوصا با زبان هایی مثل ++C و Java ندارد زبان #C مفاهیم
جدید زیادی خواهد داشت که چند روزه قابل درک نیست. کلا اگر با زبان هایی مثل Pascal و Visual Basic و ++C و Java مقایسه اش کنید سخت تر از آنها نیست.

mori bone

New Member
سلام
میگفتن که سخت هست
آخه این حرفه که شما میزنی. الان اینترنت هست. هزاران جور کاب و صدا و ... هست. الان دیگه بشنوی کسی شده خدای کامپیوتر دیگه جای تعجب نداره. الان هر کسی دگ داره سخت ترین زبون هارو یاد میگیره.

hamedazhamejor

New Member
سعی می کنم از مفاهیم پیچیده استفاده نکنم، خود #C ابدا زبان دشواری نیست، اتفاقا در عین حال که جزو زبان های مدرن و پیشرفته است ساختار نحوی ساده ای دارد.
فهم و یادگیری هر موضوع جدیدی نیازمند زمان است، طبیعتا برای کسی که پیش زمینه ای در مورد برنامه نویسی مخصوصا با زبان هایی مثل ++C و Java ندارد زبان #C مفاهیم
جدید زیادی خواهد داشت که چند روزه قابل درک نیست. کلا اگر با زبان هایی مثل Pascal و Visual Basic و ++C و Java مقایسه اش کنید سخت تر از آنها نیست.

مرسی از راهنماییتون.:rose:
ایا آموزش خوبی هم داخل انجمن هست که از پایه و به خوبی سی شارپ رو یاد گرفت ؟
هر چی جستجو کردم چیزی خوبی پیدا نکردم.:-?
(راستش تازه داخل کتاب مبانی به قسمت حل مسئله رسیدیم که معلممون میگفت پایه برنامه نویسی این هست برای تمام زبان برنامه نویسی.)

mori bone

New Member
(راستش تازه داخل کتاب مبانی به قسمت حل مسئله رسیدیم که معلممون میگفت پایه برنامه نویسی این هست برای تمام زبان برنامه نویسی.)

کتاب انگلیسی یا فارسی و یا حتی فیلم فارسی یا انگلیسی به وفور توی نت زیاده.
الگوریتم و فلوچارت درک و تحلیل برنامرو ساده میکنه.

the_king

مدیرکل انجمن
آموزش رو اینطور نبینید که یک مطالب مفصلی هست که وقتی آنها را خواندید برنامه نویسی را یاد گرفته اید. کسی با خواندن یک آموزش گام به گام، سوارکار یا خلبان یا برنامه نویس نمیشه.
هر نکته ای رو که یاد گرفته باید بار ها بنویسید و اجرا کنید و تغییر دهید، چون خواندن بدون تمرین فایده ای نداره.

فروم برای رفع اشکال خیلی خوبه، در یک مورد خاص سوالی مطرح بشه و پاسخی داده بشه. اما به عنوان یک منبع آموزشی تمام عیار مناسب نیست.
به خواندن مطالب هم اکتفا نکنید، تا خودتان ننویسیدش و تغییرش ندهید و اجرایش را نبینید چیزی یاد نمی گیرید.
من جای شما باشم اول اجازه می دهم که تدریس معلم ام تموم بشه، بارها تمرین کردن چیز هایی که اون یاد داده بهتر از اینه که صد تا مطلب جدید رو بخوانید
تمرین نکرده ازشان بگذرید.

جدیدترین ارسال ها

بالا