سوالات من در زبراش؟؟؟؟

madmaster_3d

Well-Known Member
سلام دوستان. من چند تا سوال دارم. البته سوالام در حد مبتدی هستش. چون تازه چند روز شروع کردم زبراش رو

1.چرا مثلا یک جسمی رو از منوی lightbox درست می کنیم بعد یک موقع نمیدونم چه جوری میشه که دکمه های ادیت و اسکیل و روتیت از کار میفتن. باید یکی دیگه درست کنم از اون جسم. بعد قبلی رو پاک کنم مثلا. جریانش چیه؟؟؟

2.چرا برنامه با اینکه صحنه اصلا سنگین نیست الکی گیر میده میپره بیرون هی؟ من عکس هم گرفتم

3. دیدید که گزینه adaptive skin preview داره مثلا وقتی یک جسمی رو با zsphere درست می کنی میبینی چه شکلی شده. گاهی با اینکه متریال ها هم عادی هستش حالت یاه و تخت مانند میشه .

4.مثلا فرض کنید یک جسمی رو از lightbox درست کردیم. حالا می تونی چند بار دیگه درگ کنیم درست کنیم دیگه. حالا چه جوری میشه مثلا یکیش رو انتخاب کرد. چون وقتی edit رو بزنی همون اخری انتخاب میشه نه قبلی ها. چه جوری میشه انتخاب کرد مثلا دومی انتخاب بشه.

از دوستان پیشا پیش تشکر می کنم. واقعا برنامه خفن ولی رو مخی هستن این زبراش :mad:

پیوست ها

• Sag Error.jpg
    Sag Error.jpg
    233.2 کیلوبایت · بازدیدها: 5

madmaster_3d

Well-Known Member
راستی یک چیز دیگه. من مثلا تعداد undo رو 20 میزاریم ولی اون قسمت زیر تولبار هستش که میشه به صورت دستی undo رو انحام داد ولش کنی تا 10000000 میره :)). من نفهمیدم 20 میزارم ولی این میزنه مثلا 78 0f 78 . هی میره بالا

جدیدترین ارسال ها

بالا