تغییرات فایل 1 سریال مسیر انحرافی در حال پخش شبکه 3

Soheil_2034

کاربر متخصص افتر افکتز
سلام ممنون که آپ کردی

کار خوبی بود درسته یکی دو جاش یه کم ( کوچولو ) اذیت می کرد اما در کل قابل تقدیر هست و خسته نباشید

اون تبکه ای که موتور می افته زمین بعد دوبار می ترکه می افته یه کم جلوتر منظورم بد که یه کم Ok نبود

Simin Secret

Active Member
ممنون amot عزیز

بله کار خوبی بود دومی یه کم ولی جایی که بال هواپیما آتیش میگیره غیرواقعی بود

راستی قسمت امشب که پخش شد اون مار هم با 3Dmax بود درسته؟

راستی فکر کردم فیلم جنایی هست! نگو طنز بوده:-?

rezghol

New Member
تابلو بود که دقیقا اسلحه که با نرم افزارهای سه بعدی و بعضا مدل های از قبل آماده شده ساخته شده بود

قسمت برخورد گلوله با شانه هم که دقیقا توی آموزش blow back اندرو همین کار رو یاد میده با این تفاوت که اینجا یه گلوله بهش اضافه شده

در آخر جز کپی من چیز دیگه ای رو مشاهده نمیکنم

سیمین جان . من از انتقاد اصلا ناراحت نمیشم و میدونم هیچ کاری بی ایراد نیست .کلی از ایراد های کار رو هم خود من و همکارام میدونیم ولی به خاطر شرایطی که تک تک شمایی که دستتون تو کار هست مطلعید فرصت اصلاحش رو نداشتیم (بعضی جاها هم سوادمون نمیرسیده).
ولی اینکه بی دلیل به چیزی گیر بدیم من و ناراحت میکنه.
آخه چند بار با دقت کار رو ببینید . کجاش تابلو بود که اسلحه سه بعدی و مدلش هم از قبل آماده بوده!!
یه ایراد مشخص اسلحه رو بگید که به استناد اون بگیم تابلو بود انیمیشنه.....(اینو دلیل دارم که میپرسم!)
راستشو بخای برخورد گلوله با شانه هم واقعا ربطی به اون آموزشی که می فرمایید (که شک دارم دیده باشم) نداره .
می تونم ثابت کنم!
اگه بگید مرمی شلیک شده مشکل داره ... حرارت پشتش خوب نیست ... شکستن شیشه بده ... همه رو باجون ودل می پذیرم .

--------------------------------------
دوستان همه از اینکه لطف دارید و کار رو نقد میکنید که بتونیم پیشرفت کنیم . خیلی خیلی ممنونم.
منم یه تاپیک تو بخشه جلوه های ویژه درست میکنم ( به زودی الان یکم سرم شلوغه) . که اونجا هم پشت صحنه و این چیزا بذارم هم بحث تکنیکی بکنیم هم از هم دیگه یاد بگیریم.
بازم ممنون دوستان

sajad_VFX

Member
سلام دوستان،
من نمیخوام از کسی ایراد بگیرم، نظر خودمو میگم
از نظر من اسلحه اگه توی نرم افزارای تری دی ( هر کدومش ) ساخته شده من از کارش خوشم اومد ( مدلینگ،دوربینش،انیمیتش،تکسچرینگ،رندرینگ)، اگرم نبوده که هیچ،نمی دونم حالا دستتون توی کار تری دی هست یا نه یا عملا روی پروژه ای کار کردین؟
ببینین دوستان درسته یه جاهایی بد که نه، حرفه ای نیست اما این کار کشورمون هست که تازه وارد این عرصه شده، کار عملی روی یک پروژه خیلی فرق میکنه با اون کاری میشینی تو خونه برا خودت انجام میدی
آتش ها اگه با فیوم اف ایکس ساخته شده ( که فکر کنم با فیوم و Pflow ) باشه خوبه منتها روی رنگش باید کار بیشتری میشد
نمیدونم با فیوم اف ایکس کار کردین یا نه ولی آتشی که ساخته میشه یه بخش اصلی تنظیماتش توی تب رندرینگ قسمت گرادیانت آتش هست که اگه خوب تنظیم بشه و پارامترای مناسبی قرار بگیره می تونه آتیش رو خیلی قشنگتر کنه
من نظر خودم رو گفتم و قصد اینکه بخوام بگم فیلم بده و این چیزا رو نداشتم بالاخره زحمت روش کشیده شده
انشالله توی کارای بعدی بهتر هم میشه

آخرین ویرایش:

Simin Secret

Active Member
آقا رضای گل که اسم من هم رضاس!

من که نگفتم شما مدل آماده استفاده کردید گفتم بعضا مدل آماده این اسلحه رو استفاده میکنند اون هایی هم که وقت دارند میرند و خودشون میسازند،

حالا اگر شما واقعا از اسلحه واقعی استفاده کردید من دیگه نمیدونم چون دیگه جریان هستید که این روزا با وجود 3dmax و مایا واقعیت از غیر اون سخت فهمیده میشه.

در مورد اون بخش برخورد تیر تا بدست اون شخص هم معذرت میخوام اسم آموزش رو اشتباه نوشتم در اصل اینه : Blood Of Tree آموزش شماره 24 ویدئو کوپایلت

در ضمن من فقط ویدئو ای که آپلود کرده بودند رو دیدم و اصلا قسمت شکسته شدن شیشه و ... نداشت:-?

به هر حال من از شما عذرخواهی میکنم شاید من زود قضاوت کردم ، شاید فکر کردم که من عقل کل هستم و همه چیز رو میدونم:rose:
---------------
به امید پیشرفتتون

منتظر اون تاپیک هم هستیم

M Like Mother

کاربر متخصص فیلم سازی
سلام و درود

توی کار ( منظورم خروجی کارهای بچه های ایران ) همیشه نیمه پر رو می بینم
تو پست های قبلیم مشخصه. هالیوود رو با اینجا مقایسه نمی کنم . هر چیز تو شرایط خودش سنجیده میشه.

من این نمونه هایی که بچه ها گذاشتند دیدم

کار خوبه ... دست تون درد نکنه .... قشنگ شده

مطمئنم اگه فرصت بیشتری داشته باشید و بودجه بهتری بدند کار بهتری می کنید مطمئنم.

( به بقیه دوستان هم همین پیشنهاد رو دارم)

من این روزا یه حال دیگه ای دارم
همیشه هیچ وقت اینطور نبودم
همیشه نیمه ی خالیو می دیدم
به فکر نیمه های پر نبودم

شاد زی
بدرود

hdnsoft

Well-Known Member
سلام
كار واقعا شيكي شده
هرجند لحظه اي كه موتور هواپيما در لحظه سقوط از كنده ميشه ميخوره طمين پرت ميشه هوا دوباره مياد زمين ّ من تونمونه هاي خارجي كه ديدم حركت پروانه داخل موتور همچنان ادامه داره ! و كم كم با يك صداي مخصوص فروكش ميكنه
اما واقعا از صحنه ورودي فيلم لذت بردم حرف نداشت

m0hammad

Member
دوستان توجه کنن که املای ننوشته غلط نداره. ,

رضا جان دستتون درد نکنه شما راه با باز کدید برای بقیه سریال ها . منتظر کار های بهتر و بهتر تون هستیم.

یک انتقاد هم دارم اگر عواملو دیدی بهشون بگو : من چند قسمت از سریالو دیدم چون مطلع سریال و داستانش به نظرم جالب اومد, ولی خدایی شوخی های تو سریال اصلا خنده دار نیست . 7 8 نفر نشستن سریالو دیدن حتی یکیشون هم نخندید.

کارگردانی و فیلم برداری سریال خیلی خوبه ولی کاش توی فیلم نامه دقت میردن. حالا نمیدونم شاید توی قسمت های بعدی خوب بشه. امیدوارم.

khoushechin

Well-Known Member
سلام من اون تیکه اسلحه و پرتاب گلوله رو ندیده بودم الان دیدم
ولی به نظر من اسلحه سه بعدی نیست.
چرا که میشه فیلم گرفت خیلی هم کار سختی نیست.
در مورد شلیک گلوله به این نتیجه رسیدم که آتش گلوله از بسته اکشن اسولت 2 بخش Muzzle Flashes و ویدیوی Suppressed_Fire_02 استفاده شده بودم شکی در این مسئله ندارم.

aakooma

Member
جلوه ها ی بصری کار خوبه.دمتون گرم.(ولی بازیگرا خیلی لوسن.کلا سوژه ها لوسن.)
تیتراژ هم قشنگه.اگر میتونید در مورد کار یه توضیح کامل بدید.فکر کنم بیشتر از 10 نفر رو پروژه بودید.

مشتی هستی

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
دیشب 5 دقیق اش را تونستم ببینم ( واین دوتا صحنه ای که اینجا گذاشتن )

اتفاقاً من فکر میکنم خیلی خوب کار نشده چون بهتر هم میشه کار کردبرای ساخت چنین کارهای ( سریال های ساخت دقیقه 90 مناسبتی و ... ) نمیشه زیاد وقت کار گذاشت تا همینجاش هم خوبه

تیتراژ خیلی بد بود البته نمبدونم کی کار کرده ( ایده پردازی و اجرا ضعیف )

:rose:

Simin Secret

Active Member
درباره لوسی بازیگرا که اصلا نگو ما در حال تماشا از بس فیلم یخی هست میریم زیر پتو تماشا میکنیم،مثلا همین خانم بهنوش بختیاری اصلا از لوسی داره میمیره "لایک کن" خوب یعنی چی؟؟؟

یا ادای اون شیما توی آکادمی رو در میاره!

بحث فنی هم که بشه به قول اون دوستمون "مدل سه بعدی هم نبود بابا باشه" ولی بحث شلیک گلوله و آتش جلوی اسلحه که تابلو بود"

amot

New Member
سلام دوستان شب بخیر
امشب که این قسمت از سریال دیدم برام روشن شد که اومدن به قول خودشون به مشکلات مملکت در حالت طنز بپردازن اصلان جالب نشده
خیلی دارن خز بازی در میارن
تیتراژ که دم عید نشون میداد با اونهمه بازیگر سینمایی کار خوبی نشده من کلان قسمت های جلوه های ویژه بهم چسبید اونم نه بخاطر
کیفیت کار فقط بخاطر اینکه کارگردان های این مملکت دارن تازه با مسئله جلوه ویژه آشنا می شن
حالا نمی دونم بازم جلوه ویژه داره یا نه
اگه آقای زضا میثاقی لطف کنن تجربهاشون با بچه ها در میون بزارن بد نمی شه ............. می شه ..........؟

آخرین ویرایش:

Simin Secret

Active Member
آخ گفتی داداش اصلا میگم خیلی خنک هست فیلمش یعنی اصلا خنده نداره من اولش رو نگاه کردم امشب بعد پیچوندم اومدم پای سیستم!!!

آقا رضای عزیز لظفا پشت صحنه ها رو زود آماده کنید البته با حجم کم

farhad8694

Active Member
آقای میثاقی عزیز (نمیدونم خود میثاقی هستی یا نه راست و دروغش پای خودت) من جای شما بودم با دست خالی نمی اومدم حرفی بزنم و خودمو معرفی کنم .
حالا که این کار رو کردی بیا و با این برو بچه هایی که اینهمه مشتاقانه ازت میخان که توضیحی راجعبه کار بدی و کار رو نقد میکنن هم صحبت شو و به قولی از کار گروه دفاع کن .
شما اگر اطلاعات کافی از کار گروه داری (چون فقط بخش کامپوزیت دستته) بیایید و جواب رفقای مشتاق مارو بده ، اگرم که اطلاعات کافی نداری کار گروهتونو زیر سوال بردی .اینجوری که منم میتونم بیام بگم فلان کار رو من کردم و اسمم هم همونیه که تو تیتراژ خورده.
امید وارم که بیایی و ثابت کنی که صحبت های من اشتباهه .

sabalangraphic

کار بر متخصص افتر افکتز
سلام دوستان،تورو خدا متن زیر را با لحنی آروم بخونید که سو تفاهم نشه خدایی نکرده
نمیدونم چرا توی انجمن ها تازگی بحثا همه اینطوری میشه
منطقی باشید دوستان یه کم،انتظار نداشته باشید فیلم های ما در سطح هالیوود یا اروپا باشه
میدونید دلیلش چیه؟اینه که علم به زبان ما نیست و ما همیشه عقب هستیم به جز تعداد انگشت شمار که اونا هم نمیان خودشون را درگیر این کارا بکنن
هر کس هر کاری میذاره زود جبهه میگیریم میگیم کپی کاری بوده،تو این کارو نکردی،بیا ثابت کن
بنده خدا که گفته سرم شلوغه،بعد راجع بهش بحث میکنیم
دیگه واقعا احتیاجی نیست به این بحثا به نظرم
یه نکته که دوستمون اشاره کرد و خیلی به جا و پخته بود،به نیمه پر لیوان دقت کنید همیشه
یه نکته دیگه ایه که وقتی کسی توی یه پروژه قرار میگیره اینقدر عوامل محدود کننده سر راهشش سبز میششه که کیفیت کار از دست میره خواسته یا ناخواسته(از مباحث مالی بگیرید تا مباحث سلیقه ای افرادی که تخصصشون نیست و نظرشون باید اعمال بشه همیشه)
در آخر بازم میگم با لحن دوستانه و آرام بخونید که واسه کسی سو تفاهم پیش نیاد

rezghol

New Member
سلام دوستان. ببخشید چون من اینجا تازه واردم و اسم بچه ها رو بلد نیستم ... شما رو با id اسم میبرم.
سبلان گرافیک جان مرسی که جو رو آروم کردی .
فرهاد جان . من خودمم !! از کار گروه هم اطلاعات کافی دارم . (فقط کامپوزیت دستمه !!! اینو نگرفتم ... من سوپروایزر پروژه بودم) . حقیقتش نیومدم اینجا خودم رو ثابت کنم . یکی از دوستان در مورد نرم افزار پروژه پرسیده بود . من اینجا جواب دادم . بعد قرار شد از پشت صحنه و مراحل تولید کار بزارم . که چون سرم کمی شلوغ بود و تو خونه به فایلهای پروژه دسترسی نداشتم طول کشیده.
به هر حال از همه عذر میخوام سعی میکنم تا فردا یه سری عکس و ... آپلود کنم .
اگه به نظر شما اشکال نداره همینجا بگذارم ؟
ممنون رضا

Shahryar Mirbozorgi

Well-Known Member
آقا بزاری خوشحال میشیم
همین بحثها هست که باعث پیشرفت میشه،امیدوارم دیگران هم که مثل شما تو پروژه ای دست داشتن بیان تو این انجمن درباره ی نحوه ی کارشون توضیح بدن تا سطح علمیه انجمن بالا بره
ممنون

hdnsoft

Well-Known Member
بابا بنده خدا سرش شلوغه !
جسارت نشه ها ، اما نگاه به وقت خودتون نکنین که هرچی دور میزنین بازهم وقت زیاد میارین
خیلی ها هستن که میان انجمن و لی واقعا سرشون تو خارج از انجمن شلوغه !
از بعضی حرفای دوستان من خجالت کشیدم...
موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا