سرور وارز ایرانی ((ارزون))

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Amir_Reza

Member
با سلام خدمت کاربران گرامی!

ما مفتخریم که اولین دیتا سرور ایرانی باشیم که هم سرور های وارز ارائه میده! هم سرور معمولی ((جامعه ایرانی سرور ایرانی )) :cool:

مشخصات

همه پکیج ها نا محدود
بدون تحریم
سرعت پینگ بالا
پشتیبانی 7/24
ریست سخت افزاری (( برای dedicate server ))
بکاپ به صورت DVD

قیمت ها :

AmonHosting_com.gif

ادرس وب سایت: www.amonhosting.com

آخرین ویرایش:

vatanmusic

Well-Known Member
راست ميگه ali-msh

Amir_Reza جان تو ميدوني راه اندازي يك ديتا سنتر چهقدر هزينه ميبره

ميدوني فقط تو ايران الان فقط 2 تا ديتا سنتر شروع به كار كردن اونم ناقص هست هنوز كاراشون

تو ميدوني براي زدن ديتا سنتر بايد چه مجوز هايي داشته باشي

شما شب خوابيدي صبح بلند شدي ديتا سنتر زدي

يكم رو حرفهاتون فكر كنيد بعد اينجا مطرح كنيد كه حرفهاتون باعث كم شدن اعتبارتون نشه و ديگران بهتون نخندن
موفق باشي

Pooriaf

Member
سلام,
دوستان چرا اینقدر زود قضاوت میکنید؟؟؟
این دوستمون درست میگن ایشون Reseller یکی از شرکت هایی که تو ایران دیتاسنتر دارن هستند.

چرا هر کی هر کاری میکنه - یکسری کلمات مثل :
اولین - بهترین - ...ترین
هم قبلش میزاره ؟

آخرین ویرایش:

S4DEGH

Well-Known Member
منظورشون همون رسلر lahzeh.org
هست...locall با Adsl آوردن روی نت....
مگه آبنبات چوبي هست !؟ كه با adsl بيارن روي نت ؟!

سرورشون تاييد شده هست !

اينجا رو ملاحظه كنيد .... ( من تا زير و بم رو نكشم بيرون هيچ وقت چيزي تاييد نميكنم :) )

http://afagh.biz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=1650

اصولات ما عادت كرديم وقتي چيزي خدات تومن پولش باشه و پول خونش رو بگيرن فكر ميكنيم بهترين هست !! و وقتي يك چييز ارزون قيمت وارد ميشه .... همه فكر ميكنن بدرد نميخوره !

پارس آنلاين داره 100 مگ رو 145000 تومن ميده با 20000 تومن هم هزينه راه اندازي ... تازه مفت هم نمي ارزه ولي چون قيمتش گرونه همه فكر ميكن چخبره !

Amir_Reza

Member
دیتاسنتر پارس انلاین یا ندا گستر؟

آپلینک؟ چقدره؟

هیچ کدوم خصوصیه!

ببخشید من عادت ندارم تاپیک دیگران رو خراب کنم اما یک سری ابهامات وجود داره

نقل قول:
ما مفتخریم که اولین دیتا سرور ایرانی باشیم

به خاط اینکه هیچ سرور ایرانی وارز نیمده!!!

راست ميگه ali-msh

Amir_Reza جان تو ميدوني راه اندازي يك ديتا سنتر چهقدر هزينه ميبره

ميدوني فقط تو ايران الان فقط 2 تا ديتا سنتر شروع به كار كردن اونم ناقص هست هنوز كاراشون

تو ميدوني براي زدن ديتا سنتر بايد چه مجوز هايي داشته باشي

شما شب خوابيدي صبح بلند شدي ديتا سنتر زدي

يكم رو حرفهاتون فكر كنيد بعد اينجا مطرح كنيد كه حرفهاتون باعث كم شدن اعتبارتون نشه و ديگران بهتون نخندن
موفق باشي

اقا صادق جواب شما رو دادن!!!

منظورشون همون رسلر lahzeh.org
هست...locall با Adsl آوردن روی نت....

کاملا اشتباه میکنی 7 تا سرور داریم!!!!!!!!!!!!!

دوست عزیز ..و

اگه هیچ سرور ایرانی وارز نمیده مطمئن باشید جلوی شما رو هم خواهند گرفت!

ایرانه دیگه..هیچ چیزی قابل پیش بینی نیست!

S4DEGH

Well-Known Member

ميدوني چيه .. .تمامي سرور هاي تو ايران بدليل نبود كپي رايت ... وارز حساب ميشن !
ولي بعضي هاشون ادا زياد دران و فكر ميكنن خيلي گنده هستن !!

مثلا همين پارس آنلاين ...
بهش زنگ زديم ميگيم هاست شما وارز رو ساپورت ميكنه .. ميگه ما طبق قوانين بين المللي هستيم .. ( حالا جدا از اين كه اصلا نميدونست وارز چي هست و 1 ساعت براش توضيح داديم !! )
يكي نيست بگه آخه تو كه نميفهمي .... پس سايت p30download چيه كه روي سرورتون هست !! اين وارز نيست !!!

آدم ميمونه بعضي وقت ها !!!

اينطوري هست عزيز دلم ... خود من با مديرش كه صحبت كردم گفت ما هم ميتونيم نزاريم .. ولي خب وقتي كپي رايت نيست .. خب ملت استفاده كنن !!

Amir_Reza

Member
دوست عزیز ..و

.

دوست عزیز سرور وارز قوانین خودشو داره الکی که نیست طرف هرچی کاری بخواد بکنه ما بگیم باشه!!!!! :wink:

lahzeh

New Member
سلام به همگی

دیتا سنتر مورد نظر متعلق به شرکت لحظه الکترونیک با شماره ثبت 166636 تاسیس سال 1375
دارای دو دفتر مرکزی در ایران و ترکیه استانبول
این شرکت دارای مجوز فرهنگی هنری از وزارت ارشاد و دارای درجه انفورماتیک از شورای عالی انفورماتیک
سرمایه و دارائی های شرکت بالغ بر 25 میلیارد ریال هست
این شرکت اولین شرکت ارائه کننده سرور های استریم در ایران هست
این کار رو برای اولین بار برای ایران خودرو به صورت انجام داده که مدارک و مستنداتش موجود و قابل استعلام هست
همون جور که آقای صادق فرمودند پهنای باند اینتر نتی از 3 طریق تامین می شه
البته باید توجه داشت که لحظه الکترونیک ISP یا ICP نیست که پهنای باند مستقل داشته باشه
2/3 داتک که بعضی IP ها هم از داتک هست بصورت wimax , lisd تامین می شه و adsl برای تست و مصرف داخلی از داتک موجوده .
1/3 بقیه از شرکت دیگه ای تامین می شه صلاح نیست اسم ببرم
و مجوز استفاده از ماهواره بصورت سند و رسیو با Ip اختصاصی هم آماده شده که در حال عثد قرار داد با turksat هستیم
علت ارزانی بعضی سرویسها این هست که این شرکت چون هدف فرهنگی هنری سر لوحه کارش هست قصد ترویج استفاده از اینتر نت و حمایت از جوانهای فعال رو داره و از همه مهمتر شاید بتونه قدم کوچکی در رفع وابستگی به شرکتهای امریکائی که هر روز یک فیلم جدید برای ایرانی ها بازی می کنند برداره
موفق باشید

Amir_Reza

Member
سلام به همگی

دیتا سنتر مورد نظر متعلق به شرکت لحظه الکترونیک با شماره ثبت 166636 تاسیس سال 1375
دارای دو دفتر مرکزی در ایران و ترکیه استانبول
این شرکت دارای مجوز فرهنگی هنری از وزارت ارشاد و دارای درجه انفورماتیک از شورای عالی انفورماتیک
سرمایه و دارائی های شرکت بالغ بر 25 میلیارد ریال هست
این شرکت اولین شرکت ارائه کننده سرور های استریم در ایران هست
این کار رو برای اولین بار برای ایران خودرو به صورت انجام داده که مدارک و مستنداتش موجود و قابل استعلام هست
همون جور که آقای صادق فرمودند پهنای باند اینتر نتی از 3 طریق تامین می شه
البته باید توجه داشت که لحظه الکترونیک ISP یا ICP نیست که پهنای باند مستقل داشته باشه
2/3 داتک که بعضی IP ها هم از داتک هست بصورت wimax , lisd تامین می شه و adsl برای تست و مصرف داخلی از داتک موجوده .
1/3 بقیه از شرکت دیگه ای تامین می شه صلاح نیست اسم ببرم
و مجوز استفاده از ماهواره بصورت سند و رسیو با Ip اختصاصی هم آماده شده که در حال عثد قرار داد با turksat هستیم
علت ارزانی بعضی سرویسها این هست که این شرکت چون هدف فرهنگی هنری سر لوحه کارش هست قصد ترویج استفاده از اینتر نت و حمایت از جوانهای فعال رو داره و از همه مهمتر شاید بتونه قدم کوچکی در رفع وابستگی به شرکتهای امریکائی که هر روز یک فیلم جدید برای ایرانی ها بازی می کنند برداره
موفق باشید

دوستان امیدوارم قصد و نیت ما رو فهمیده باشید پس بییاید ایران خویش را کینم اباد!!

سرور ایرانی جامعه ایرانی :oops:

ali-msh

Member
منظورتون از وارز ساپورت میکنه چیه ؟

یعنی مشکلی ندارین که من یک سایت "/پ ر ن و/" روی سرورهای شما راه اندازی کنم ؟

وارز رو چطوری معنا میکنید ؟

Amir_Reza

Member
منظورتون از وارز ساپورت میکنه چیه ؟

یعنی مشکلی ندارین که من یک سایت "/پ ر ن و/" روی سرورهای شما راه اندازی کنم ؟

وارز رو چطوری معنا میکنید ؟

سوال خوبی بود!

یعنی اجازه دارن انواع اسکریتپ وارز رو استفاده کنن هر جور لینک در باره قالب مانستر هست رو بذارن اپلود کنن
از این جور چیزا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اینو یادم رفت بگم باید مطابق قوانین کشور عزیزمون باشه!!!

آخرین ویرایش:
من هم دقیقا منظورم همینه....
حتی من فکر می کنم با اعتراض یک شرکت به این وضع یا یک تق کوچولو بیان گیر بدن و همه چیز به هم بریزه
البته من که از خدامه این طور نشه و آروز می کنم موفق بشید

فقط از یک مورد می ترسم که مربوط به شما نمیشه...
می ترسم با ظهور این دیتاسنترها وعده مسئولین برای محدود کردن اینترنت یا همون اینترانت داخلی عملی بشه و فاتحه!:cry:

من الان با پارسینیک و هاستینه کار میکنم...هر دوکارشون خوبه...بدم نمیاد یکی هم تو ایران داشته باشم ولی شما حداقل با 7-8 ماه باید سابقه سرور داری داشته باشین تا مشتری خیالش راحت باشه که بالا ملا سرش نمیاد
قیمتهاتون خیلی خوبه و وسوسه شدم یکی بگیرم ولی وقتی فکر کنم باید چند ماه صبر کنم

برای یک هاست Share معمولی کلی مشکل برامون پیش می یاد.هنوز شک داریم سرور از ThePlanet بگیریم یا نگیریم! یا Multacom ! با N سال سابقه هنوز برامون مبهم هستند و هنوزم کلی مشکل در مورد این سرورها و دیتاسنتر ها پیش میاد.حرف ahuray_mazdaa تایید می شه.باید چند ماهی منتظر باشیم!

سرور ها رو از بهترین دیتاسنترهای جهان می گیریم خیلی وقتها 2 روز طول می کشه یک قطعه رو عوض کنن،فکر نمی کنم تو ایران سریع تر باشن! (فکر کنم از اون بازیها می شه که درخواست قطعه می دن،بعد قطعه بعد از یک هفته به انبار ارسال می شه،بعد دریافت می شه و منتظر مسئول نصب و تعویض می شن،بعد یارو می یاد.می بینن قطعه اشتباهی خریداری شده،مراحل تکرار و در نهایت بخواییم خوب و مثبت فکر کنیم 10 روز قطعا سرور داونه!)

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا