ست اداری ایران مهر (همیشه متفاوت باشید)

zahednejad

Well-Known Member
سلام و درورد بر همه عزیزان
خوب من کلا دوست دارم متفاوت کار نه کارهای بیس و ساده

پیوست ها

• Iran-Mehr-music.jpg
    Iran-Mehr-music.jpg
    473.4 کیلوبایت · بازدیدها: 52
  • Iran-mehr-Lable.jpg
    Iran-mehr-Lable.jpg
    442.8 کیلوبایت · بازدیدها: 44
  • set-office-iranmehr.jpg
    set-office-iranmehr.jpg
    435.6 کیلوبایت · بازدیدها: 48
  • iran-mehr-paket.jpg
    iran-mehr-paket.jpg
    458.6 کیلوبایت · بازدیدها: 37

ABOLFAZL-PS

کاربر فعال انجمن فتوشاپ
از سبک کاریت خوشم میاد آقا حمید. :paint:
موفق باشی؛ یا علی :rose:

massoudn

کاربر فعال
سلام،
دوست عزیز،
کاری با ترکیب مناسب انجام گردیده است،
موردی در امر طراحی وجود دارد که همواره دست طراحان را از انعطاف پذیری و انجام کارهایی با تنوع و سبک خاص بسته نگه داشته است،
آن هم سلیقه متفاوت و نا آگاه با طراحی متقاضیان (مشتری، کارفرما و ...) می باشد،
زمانی که اینگونه طرح ها و یا دیگر طرحهای پیشرفته تر و حرفه ای تر برای بیننده (متقاضی) به نمایش قرار داده می شود،
اغلب با سؤالهای متفاوت و نظرهای غیر حرفه ای مواجه شده که توجیح کار برای آنها کار بس دشواری خواهد بود،
به همین علت، به جهت انجام همچین کاری (به نظر بنده فانتری و زیبا) (با توجیح متقاضی)، جای تبریک دارد،
موفق و مؤید باشید.

zahednejad

Well-Known Member
سلام،
دوست عزیز،
کاری با ترکیب مناسب انجام گردیده است،
موردی در امر طراحی وجود دارد که همواره دست طراحان را از انعطاف پذیری و انجام کارهایی با تنوع و سبک خاص بسته نگه داشته است،
آن هم سلیقه متفاوت و نا آگاه با طراحی متقاضیان (مشتری، کارفرما و ...) می باشد،
زمانی که اینگونه طرح ها و یا دیگر طرحهای پیشرفته تر و حرفه ای تر برای بیننده (متقاضی) به نمایش قرار داده می شود،
اغلب با سؤالهای متفاوت و نظرهای غیر حرفه ای مواجه شده که توجیح کار برای آنها کار بس دشواری خواهد بود،
به همین علت، به جهت انجام همچین کاری (به نظر بنده فانتری و زیبا) (با توجیح متقاضی)، جای تبریک دارد،
موفق و مؤید باشید.

سلام
ممنون که انقد شیوا و زیبا گفتی
واقعا همین اصولا خودم دوست دارم این سبک طراحیم باش اما 99 درصد مشتری ترجیح میده فرم عمومی و ساده داشته باشه مثل اخرین ست اداری که قبل از این زدم مبنا هوشمند پارس ایشون هم با تمام تلاش های من نپذیرفتن و فرم ساده تری زدم

اما بدون هم مشتریانی که واقعا قدر کار رو دونستن و یک طراح وقتی همین اندک شمار مخاطب رو میبینه و تمجید میکنن محرک میشه تا کارش و ادامه بده

Arsham

اینو میخوریم گول نخوریم ♠
تبریک کار خوبی از آب درومده .

اما به نظر من برای بهتر شدن یه 20% کارو روشن تر کن و یه مقدارم رنگو به سمت سبز ببر
در کل همه چیزش خوبه

سلام
ممنون که انقد شیوا و زیبا گفتی
واقعا همین اصولا خودم دوست دارم این سبک طراحیم باش اما 99 درصد مشتری ترجیح میده فرم عمومی و ساده داشته باشه مثل اخرین ست اداری که قبل از این زدم مبنا هوشمند پارس ایشون هم با تمام تلاش های من نپذیرفتن و فرم ساده تری زدم

اما بدون هم مشتریانی که واقعا قدر کار رو دونستن و یک طراح وقتی همین اندک شمار مخاطب رو میبینه و تمجید میکنن محرک میشه تا کارش و ادامه بده

در مورد این نظرات هم با اجازه نظر من اینه :
الان اشکال اینه که هرکی فوتوشاپ یاد میگیره اسم خودش رو میزاره گرافیست !! و فقط سلیفه ای کار میزنن و کلا مشتری ها حق دارن با هر طرحی کنار نیان .
مثلا یه طراح میاد واسه یه شرکت تجارت بین الملی از طراحی خاص و با گرافیک بالا استفاده میکنه ( مثلا آخرین نمونه ای که دیدم یکی اومده بود برای یه شرکت بازرگانی از طرح های بوته حقه و ... استفاده کرده بود .
که از نظر طراحی عالی و 20 بود و می خواست یه جورایی ایرانی بودن و کلی مفهوم دیگه رو توی طرح برسونه . ولی من به عنوان مشاور طراحی شرکت . کلا کارش رو رد کردم ( کلی هم بهم گفت تو طراحی چه میفهمی و ... )
جوابم هم این بود : خانوم مثلا طراح ، هر کاری قاعده خاص خودش رو دار و از این حرفا ... آخرم کل ست و طراحی ها شد یه لوگو و یک خط . و تایید شد .

ولی قبول دارم مشتری هایی هم پیدا میشن که کلا معنی طراحی رو هم نمیفهمن .
واسه این مشکلم راه حل هست : قیمت طراحی رو پایین نده ، مثلا طراحی ست اداری بالای 300 هزارتومان . اینطوری اون انسانهایی که درک کمی از طراحی ندارن کلا نمیان پیشت که این مشکلاتم داشته باشی . ( یجورایی فیلتر کردن مشتری )

ببخشید زیاد حرف زدم

آخرین ویرایش:

zahednejad

Well-Known Member
تبریک کار خوبی از آب درومده .

اما به نظر من برای بهتر شدن یه 20% کارو روشن تر کن و یه مقدارم رنگو به سمت سبز ببر
در کل همه چیزش خوبه

در مورد این نظرات هم با اجازه نظر من اینه :
الان اشکال اینه که هرکی فوتوشاپ یاد میگیره اسم خودش رو میزاره گرافیست !! و فقط سلیفه ای کار میزنن و کلا مشتری ها حق دارن با هر طرحی کنار نیان .
مثلا یه طراح میاد واسه یه شرکت تجارت بین الملی از طراحی خاص و با گرافیک بالا استفاده میکنه ( مثلا آخرین نمونه ای که دیدم یکی اومده بود برای یه شرکت بازرگانی از طرح های بوته حقه و ... استفاده کرده بود .
که از نظر طراحی عالی و 20 بود و می خواست یه جورایی ایرانی بودن و کلی مفهوم دیگه رو توی طرح برسونه . ولی من به عنوان مشاور طراحی شرکت . کلا کارش رو رد کردم ( کلی هم بهم گفت تو طراحی چه میفهمی و ... )
جوابم هم این بود : خانوم مثلا طراح ، هر کاری قاعده خاص خودش رو دار و از این حرفا ... آخرم کل ست و طراحی ها شد یه لوگو و یک خط . و تایید شد .

ولی قبول دارم مشتری هایی هم پیدا میشن که کلا معنی طراحی رو هم نمیفهمن .
واسه این مشکلم راه حل هست : قیمت طراحی رو پایین نده ، مثلا طراحی ست اداری بالای 300 هزارتومان . اینطوری اون انسانهایی که درک کمی از طراحی ندارن کلا نمیان پیشت که این مشکلاتم داشته باشی . ( یجورایی فیلتر کردن مشتری )

ببخشید زیاد حرف زدم

شما عزیز
و بنده هم کاملا به حرفهای شما موافقم
چون بنده هم اگر قرار باش اسم خودمونو بذاریم طراح باید این اصول رعایت کنیم و بنا به این نیست همیشه کارهای بیست از پیچیده تریت ابزار طراحی انجام بگیره
گاها دوتا خط ساده کلی مفهوم پشتش

این داشته باشین
اویل دوره انقلاب تشکیل نهضت سواد اموزی صورت گرفت با یه طراح مکاتبه کردن که لوگویی با این مضمون میخان طرف گفت مشکلی نیست میشه 150 هزار تومان اون موقع (اگر خاطرم باش همین بود) بعد از چند روز رفتن پیش طرف گفتن ببخشید ا.گوی ما ؟ گفت پول " پول و بهش دادن
یه برگه سفید اورد انگشتشو کرد تو جوهر استامب بعد زد رو کاغذ و یه علامت ضربدر قرمز کشید روش گفت بفرما اینم لوگو شما

حالا هرجا چیز مطلوب خودش میپسنده
و اگر خود شخص بنده اشتباه کرده باشم ببینم دو یا سه نفر بگن فلان جای کار مشکل باید قبول کنم اشتباه کردم

ببخشید پرحرفی بود کمی واسه بحث طراحی بود

تاییدی بود بر حرفای عزیزان

Arsham

اینو میخوریم گول نخوریم ♠
البته که موافقم .
اونم با چه مثالی حرفتو بیان کردها ( استاد بزرگ ایران مرحوم مرتضی ممیز )
البته معروف ترین داستان از ایشونم همینه .
ولی اون کجا و ما کجا :دی ( استوره منه :دی ) . http://www.momayez.ir

( سوتفاهم نشده باشه ) این کار شما هم عالی ، فقط بنظرم یکم کمرنگ تر بشه بهتره .
و این ایده برای یه آموزشگاه موسیقی ، خیلی هم خوب :دی . منظورم کارهای اینترنشنال بود :)

یا علی . موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا