سایت SecureVPN فارسی افتتاح شد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

NewBiz

Member
سایت SVPN.IR در تاریخ 12 اردیبهشت 1386 با هدف ارائه سرویس های VPN به منظور ارتقاء سطح امنیت اطلاعات کاربران ایرانی و استفاده از اینترنتی آزاد و بدون محدودیت فیـــ لـــ تـــر آغاز به فعالیت کرد .

خدمات SecureVPN به طور کلی به منظور ایجاد امنیت در اطلاعات ردو بدل شده کاربر و اینترنت از طریق کد کردن اطلاعات است.

همچنین این سرویس باعث تغییر IP آدرس کاربران و درنتیجه مخفی ماندن IP اصلی و درنهایت باعث ناشناخته ماندن کاربر در بازدید از سایتهای مختلف خواهد شد.

برای دیدن اطلاعات کامل در رابطه با سرویس های SecureVPN به وب سایت مراجعه بفرمایید .

براي دريافت اكانت تست ايميل خودتون رو همينجا بزاريد و براي دريافت كانكشن آماده اينجا رو كليك كنيد .

آخرین ویرایش:

NewBiz

Member
فروش اکانت های SecureVPN با شرایط ویژه

سلام

اگر درباره اکانت های SecureVPN اطلاعات لازم دارید : به وب سایت http://svpn.ir سر بزنید و مطالب رو در اونجا مطالعه بفرمایید .

من قصد دارم شرایط متفاوتی برای دوستانم در انجمن مجید آنلاین قائل بشم به این صورت که :

به قید قرعه به 5 نفر از دوستانی که در تاریخ 24 اردیبهشت تا 24 خرداد و از طریق این تاپیک اقدام به خرید اکانت VPN بنمایند 100 دقیقه اکانت Yahoo! Call تقدیم میشود .

قیمت و نحوه ی خرید را در این قسمت مشاهده کنید .

با تشکر .

فرصت تمام شد

آخرین ویرایش:

NewBiz

Member
لطفا برای دریافت کارت تست ؛ ایمیل خود را در اینجا بنویسید .

NewBiz

Member
بله ؛
برای استفاده از سرویس ؛ محدودیتی از نوع اتصال یا پهنای باند شما وجود ندارد .

h.khafan

Active Member
سلام:

برا من یه تسته 1 ساله بفرست :D
شوخی بود:
اینم ایمیلم تو عکس گذاشتم که اسپم بارون نشم:

H.khafanGmail.com.gif

MJ Rayaneh

Well-Known Member
لطفا یه اکانت تست برای من با پیغام خصوصی بفرستین.
در ضمن قیمت های برای خرید رو هم ذکر کنید.
ممنون.

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا