سایت خود را بسازید ، به روش saalek110

saalek110

Well-Known Member
صفحه ۲۶:

اولین بازی سایت خودم را گذاشتم.
ادرس سایتم:

سایت بالا خیلی اوقات بالا نمی آید ، فعلا خودم از اینجا استفاده می کنم:

یک جا نوشته sea game.... اون لینک را بزنید.
اگر جابجا شده بود و نبود مستقیم این لینک را بروید:

بازی را در ساب دومین:

گذاشتم ، از سایت اولی بهش لینک دادم.

شرح و کد بازی در:

کدهای اون را می توانید در یک فایل با پسوند html ذخیره کنید و با بروسر خود باز کنید و بازی کنید. نیاز به سرور نداره. و می توانید اعداد کدها را عوض کنید تا حالت بازی عوض شود.

Screenshot_۲۰۲۴-۰۲-۱۵_۰۷۲۹۲۳.jpg

آخرین ویرایش:

saalek110

Well-Known Member
از طراحی لذت ببرید

سالک: یک بار در یک محیط طراحی ۳ بعدی بودم... یک نفر اهل یکی از کشورهای اروپایی یا آمریکا داشت سه بعدی سازی می کرد... من دیدم آهنگ گذاشته ، و در کمال آرامش و لذت داشت ذره ذره طراحی می کرد... تازه اونجا بود که فهمیدم بسترهای کاری متفاوت است.

اگر این ساعت حال طراحی ندارید ، کار نکنید. وقتی کار کنید که لذت ببرید. همه کار همین است البته.

نگید اون قسمت را هم باید الان تکمیل کنم. اون قست مال یک روز دیگس. تا جایی که امروز انجام دادید ، مال امروز بود. به حالت جنگ کار نکنید. اگر کارهای دیگر دارید بروید دنبال اون کار. مثلا برود دوش بگیرید ، خرید کنید ، و بعد بیایید برای طراحی، یا هر کار دیگر.

زمان نیاز است برای خیلی کارها. مولانا میگه مهلتی بایست تا خون شیر شد. منظورش ساخت شیر در بدن حیوانات است برای فرزندش. فکر کنم منظورش این بوده که برای نوشتن مطلب بعدی زمان نیاز دارم.

مدتی این مثنوی تاخیر شد

مهلتی بایست تا خون شیر شد

تا نزاید بخت تو فرزند نو

خون نگردد شیر شیرین خوش شنو

آخرین ویرایش:

saalek110

Well-Known Member

یک چیزهایی میشه ساخت و به سایت اضافه کرد...مثل چیزهاییکه من به سایتم اضافه کردم. با فلش قرمز نشون دادم:

Screenshot_۲۰۲۴-۰۲-۱۵_۱۷۰۷۵۵.jpg

شلوغ شده سایتم، .... بعدا این خرت و پرت ها را جمع و جور می کنم. فعلا دارم تست می کنم.

saalek110

Well-Known Member
بازدید به ۴۰۰۰ رسید.

۱۸ ژانویه تاپیک شروع شده ، ۳ روز دیگه یک ماه میشه.

saalek110

Well-Known Member

saalek110

Well-Known Member
Padding
سالک: من فعلا تست نکردم ولی احتمالا درسته.

Screenshot_۲۰۲۴-۰۴-۰۳_۲۲۰۲۲۹.jpg
حدود یک ماه بود در این تاپیک پست نزده بودم...دو تاپیک بازی سازی مشغول بودم.

جدیدترین ارسال ها

بالا