سایتی دیگر به جمع سایت های طراحی پیوست

pendesign

Member
www.proclick.org
سلام دوستان ... بالاخره وب سایت گروه کلیک هم راه اندازی شده البته با نسخه آزمایشی :D
حدودا 4 هفته کار مفید بروی وب سایت انجام دادیم و ما بقی هم به صورت پراکنده بود و سعی کردیم از تمامی عناصر طراحی وب سایت اعم از برنامه نویسی و گرافیک در طراحی استفاده کنیم .
لازم به ذکر هست که رقیبی قدرتمند برای نرم افزار پارس دیزاین رو در حدود دو سال پیش تا چند هفته پیش برنامه نویسی و آماده کردیم که تو قسمت محصولات سایت می تونید ببینیدش :lol:
خلاصه گروه کلیک سعی داره بتونه در کمترین زمان به بالاترین درجه بین بزرگان طراحی وب در ایران برسه :-?
این رو هم بدونید نوپایی گروه دال بر کمتجربگی و ضعف گروه نیست ... من این ادعا رو با محصول خودمون که حدود دو سال روش کار کردیم ثابت می کنم . امید وارم ببینید و نظرات خودتون رو توی هم تای÷یک درج کنید .
در صورتی که مشکلی در هر کجای وب سایت دیدید حتما مشکل رو همینجا مطرح کنید . موفق باشید
www.proclick.org

pendesign

Member
دوستان اومدم تا بگم به طور موقتی وب سایت کلیک متاسفانه مشکل اجرا بروی مرور FireFox رو داره و در هنگام لود صفحات با فرمان های برنامه نویسی رو به رو میشید ... به دنبال عیب یابی هستیم انشالله تا آینده نه چندان دور کاربران FireFox هم میتونن از وب سایت بازدید کنند ...

TALENT

New Member
رفیق با IE هم که مشکل داره باز نمی شه بهتر بود یه نرم افزار هم برای دیدنش می ساختی
اگه با IE و FF باز نشه احتمالا با Note Pad باید دیدش

pendesign

Member
سلام دوست من ... احتمالا اشکال از مرورگر شما هست ، با Ie هیچگونه مشکلی نداره :)

TALENT

New Member
عجب میشه بگین چطور ممکنه یه مرورگر فقط با یه سایت اونم سایت شما مشکل داشته باشه
شما که هنوز کوچکترین و ساده ترین اکشنهای فلش رو بلد نیستید چطور ادعای رقابت و همینطور ادعای گروه طراحی و سایتی عالی می کنید و بعد هم خیلی راحت می گی اشکال از مرورگر شماست
عجب زمونه ای شده بیخود نیست اینقدر عقبی از دنیا

AMiR

Active Member
جناب pendesign
من هم نتونستم سايتتون رو ببينم
ظاهرا سرورتون asp رو ساپورت نمي كنه
يا در كد نويسي مشكل داريد

خلاصه اشكال از مرورگر نيست

آخرین ویرایش:

pendesign

Member
عجب میشه بگین چطور ممکنه یه مرورگر فقط با یه سایت اونم سایت شما مشکل داشته باشه
شما که هنوز کوچکترین و ساده ترین اکشنهای فلش رو بلد نیستید چطور ادعای رقابت و همینطور ادعای گروه طراحی و سایتی عالی می کنید و بعد هم خیلی راحت می گی اشکال از مرورگر شماست
عجب زمونه ای شده بیخود نیست اینقدر عقبی از دنیا
دوست من خواهش میکنم کمی منطقی صحبت کنید :) ما که دشمنی با هم نداریم ... داریم ؟!! :wink:
اگه بتونید کمی بیشتر در مورد اکشن های فلش و اینکه در کدوم قسمتشون کم کاری کردیم برای من توضیح بدید ، خوشحال میشم .
در ضمن ما هنوز این ادعا رو داریم و انشالله وقتی موفق به بازدید از سایت شدید متوجه منظور من خواهید شد

آخرین ویرایش:

pendesign

Member
جناب pendesign
من هم نتونستم سايتتون رو ببينم
ظاهرا سرورتون asp رو ساپورت نمي كنه
يا در كد نويسي مشكل داريد

خلاصه اشكال از مرورگر نيست

دوست من میشه بگید با کدوم مرورگر سایت رو امتحان کردید ؟ :) که احتمالا شما نیز از FireFox استفاده کردید.
ببینید فعلا سایت به مرورگر IE قابل بارگزاری هست .و در آینده نیز با FireFox ... اگه با IE دیدید نظرتون رو در رابطه با طراحی سایت همینجا مطرح کنید

pendesign

Member
خوب مشکل کار در برنامه نویسی بود و خوشبختانه به سرعت حل شد :) وب سایت کلیک در حال حاضر بروی تمامی مرورگر ها قابل بارگزاری خواهد بود . منتظر نظرات شما هستم ...

آخرین ویرایش:

pendesign

Member
خوب ... میبینم که هیچکسی از وب سایت ما نه خوب میگ نه بد !
خواهشا مشکلات وب سایت رو در تایپیک مطرح کنید تا بهشون رسیدگی بشه ... در ضمن دوست من
Echess اگر دلیل گفته خودتون رو بیان کنید خوشحال میشم :)

pendesign

Member
منظورتون اینه که سایت شما هیچ مشکلی نداره؟

اگه اینجوری فکر میکنین 100% در اشتباهین
سایت شما مشکلات زیادی داره
خیلی دوست داشتم مشکلاتشو بهت بگم ولی این لحن صحبت کردنت با این دوستمون کار رو خراب کرد

دوست من من هرگز از انتقادات سازنده و به جا ناراحت نمیشم و اصلا این حق رو ندارم که ناراحت بشم .
اون دوستمون که دیگه هم پیداش نشد باید توضیح میدادن که متاسفانه دیگه نیومدن :neutral:
شما هم حتما مشکلات سایت رو مطرح کنید من خوشحال میشم بشنوم :wink:
این انتقادات و پیشنهادات شماست که میتونه یک سایت رو به نهایت کمال برسونه .

sadeghianof

New Member
سلام

من معمولا کمتر توی این مباحث(کلکلها ) شرکت می کنم اما اینبار فکر کنم لازمه.
چرا ما ایرانی ها به جای اینکه در کنار هم باشیم روبروی هم می ایستیم؟
بیاین به دید انتقاد نگاه کنیم و نه به نیت ضربه زدن.
ممنوون

TALENT

New Member
خوب بلاخره موفق به رویت جمال مبارک سایت شما شدیم
راستش بد نبود اما خوب من نفهمیدم چه ربطی به باله و رقص داشت و چه ربطی به سهراب و هر کجا باشم
اما در کل از سایت این آقای echessdesign خیلی بهتر و تمیز تر بود و تعجب می کنم حالا چطور اومده یه همچین حرفی رو زده

به نظر من این بالهرو در اینترو سایت و هدر رو بردار خد دانی پرو جان

pendesign

Member
دوست من شما که توی هر تایپیکی عزیزان دیگر رو زیر سوال میبرید ! خواهشا کمی دوستانه تر با موضوعات برخورد کنید تا بتونید جای خودتون رو در میان مجید آنلاینی ها تثبیت کنید ... به هر حال دوستمون echess هم برای خودش عقیده ای داره و درستش اینه که عقیده اش رو بیان کنه همونطور که شما در پست های اولیه خودتون هرچه دلتون خواست گفتید ! با هر حال سعی کن به همه دوست باشی بهتره :)

* خواهشا بیاید دست به دست هم ز مهر ... این وب سایت تازه وارد رو کنیم آباد ! ( انتقادات رو بیان کنید )

آخرین ویرایش:

pendesign

Member
دوستان هر کدام از شما عزیزان که تمایل تبادل لینک وب سایت و یا وبلاگ خودش رو با ما داره میتونه از طریق لینک زیر با در ارتباط باشه >> http://proclick.org/support.php
این کمترین محبتی هست که میتوانید در حق کلیک بکنید :)

pendesign

Member
خوب دوستان . اومدم تا یک خبری رو بگم ... تا چند روز آینده بخش پورسانت کلیک راه اندازی میشه !! فکر میکنم با این بخش تو جاهای مختلفی برخورد کرده باشید . معمولا شرکت هایی نظیر ما و ... اینچنین بخشی رو برای بهبود وضع جذب مشتری راه اندازی میکنن . فعلا یک توضیح کوتاه میدم انشالله در آینده لینک بخش رو هم میدم خدمتتون :)

* بخش پورسانت " کلیک " :
1 - شما در بخش پورسانت عضو میشی . بعد از عضویت شما لینکی همراه با مشخصات حق عضویت به ایمیل شما فرستاده خواهد شد و شما از طریق لینک وارد بخش پورسانت خواهید شد .
2 - حالا شما باید شروع به همکاری با ما بکنید . چطوری ؟! ببینید شما به عنوان یک بازاریاب که نه! ( عضوی که برای ما پروژه طراحی وب و یا طراحی مالتی مدیا جذب میکنه ) اگر دوست داشتید و حسش بود ! پروژه های طراحی وب و یا طراحی مالتی مدیا رو به ما برای انجام معرفی میکنید . ( مثلا شخصی با ما تماس میگیره و میخواد براش سایتی رو برنامه نویسی کنیم . این شخص از طریق شما با ما آشنا شده ).
3 - حالا بابت هر پروژه ای که شما برای ما تحویل میگیرید حق پورسانت به شما تعلق خواهد گرفت ولی کاملا متفاوت !! من خودم به شخصه اصلا از این آمار و % بازی خوشم نمیاد . شما 4 / 1 مبلغ دریافتی پروژه رو به خودتون اختصاص خواهید داد و در هر زمانی که دوست داشتید می تونید درخواست واریز به حساب خودتون رو بکنید . یعنی دیگه قرار نیست شما صبر کنید تا مبلغ به یک قیمیتی برسه بعد براتون واریز کنیم ! :)
یه مثال دیگه هم بزنم :
* مثلا شما یه نفر رو به ما معرفی کردید که یه پروژه مالتی مدیا داره . ما با مشتری به توافق می رسیم که مثلا 400.000 تومان بابت پروژه دریافت کنیم . بعد از دریافت مبلغ از مشتری ، 4 / 1 مبلغ به شما بابت حق پورسانت اختصاص داده میشود که میشه 100.000 تومان مبلغ ! و هز زمانی که شما خواستید این مبلغ به حساب شما واریز میشه . دیگه توضیحات تکمیلی به همراه لینک رو در چند روز آینده در همین قسمت میزارم .

* نظرتون رو در مورد این سیستم مطرح کنید . :)

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
منظورتون اینه که سایت شما هیچ مشکلی نداره؟

اگه اینجوری فکر میکنین 100% در اشتباهین
سایت شما مشکلات زیادی داره
خیلی دوست داشتم مشکلاتشو بهت بگم ولی این لحن صحبت کردنت با این دوستمون کار رو خراب کرد

دوست عزیز
شما اگر موفق بشی از این وب سایت مشکل فنی پیدا کنی، من دومین رایگان بهت میدهم. نهایت تلاشت رو بکن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
خوب بلاخره موفق به رویت جمال مبارک سایت شما شدیم
راستش بد نبود اما خوب من نفهمیدم چه ربطی به باله و رقص داشت و چه ربطی به سهراب و هر کجا باشم
اما در کل از سایت این آقای echessdesign خیلی بهتر و تمیز تر بود و تعجب می کنم حالا چطور اومده یه همچین حرفی رو زده

به نظر من این بالهرو در اینترو سایت و هدر رو بردار خد دانی پرو جان

دوست عزیز
نمی دونم شما تا حالا طراحی وب کردید و یا اطلاعاتی در این باره دارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شما اصلا می دونی که Layout سایت من با CSS و طراحی شده و هم CSS و هم HTML تحت استاندارد W3C هست!!!!!!!!!!!!!!
اصلا کد نویسی سایت منو دیدی؟؟؟
سایت این بده خدا که اصلا CSS خلاصه نویسی نداشت و گرنه حجم کد نویسی css به 60% کاهش پیدا می کرد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
و طراحی صفحه ایشون با جدول هست!!! امیدوارم که نگی فکر نکرده و احساسی حرف زدم
!!!

جدیدترین ارسال ها

بالا