سايت بچه هاي دزفول گروه افق دز راه اندازي شد (نظر بدين)

zanis

Member
سايت بچه هاي دزفول گروه افق دز راه اندازي شد تم سايت رو از سايت phpbb گرفتيم در مورد اين سايت نظر بدين. www.Dezna.net

zanis

Member
جناب Mohi Design در اول مطلب عرض كردم كه تم سايت رو از كجا گرفتم

zanis

Member
meditarane اگر ساكن دزفول هستي برام به آدرس ايميل : [email protected] پيام بده و در ضمن اگر در رشته طراحي صفحات وب asp يا php آشنايي داري از شما جهت همكاري با تيم خودمون دعوت ميكنم . حتما برام ايميل بزار و تخصصت رو بگو . ممنون . <ياعلي >

zanis

Member
آقا چرا كسي نظر نميده دم همتون گرم بابا چند نظر برم استاد كنيد<ياعلي مدد>

a Truth Seeking

Active Member
فقط اگر Theme صفحه اول در تمام بخش هاي سايت ثابت باشه بخش هاي سايت از نظر گرافيكي هماهنگي بيشتري پيدا مي كنن.

zanis

Member
كاملا درسته از خوش سليقگيت خوشم اومد چون خودم هم نظرم اين بود ولي عده ايي از بچه هاي گروه مخالف نظر من بودند .<ياعلي مدد>

سلام
به سايت خودت خوش اومدي

سايت قشنگيه ؛ زحمت كشيدي

اون عكس وسط كيفيتش خيلي پايينه

در كل خوبه

---:-:-: دوست عزیز پوریا لطفا عقاید شخصی‌ خودتون که باعث ناراحتی‌ افراد دیگه می‌شه رو در انجمن های عمومی‌ مطرح نکنید :-:-:---

---:-:-: ممنونم :-:-:---

---:-:-: پیمان :-:-:---

به نظر من يه آدمي كه رو شهرش ؛ جايي كه توش به دنيا اومده ؛ فرهنگش از اونجاس ؛ تعصب نداشته باشه بايد بره بميره
ملتي كه گذشته ي خودشو فراموش كنه مجبور به تكرارشه اگه ما نتونيم فرهنگ خودمون رو حفظ كنيم بايد همه مونو گل بگيرن
شهر ما ؛ وطن ما قسمتي از فرهنگ مونه . معماري شوشتر و دزفول سرآمد معماري ايرانه ؛ خاك توسرت كه بعد از اين همه سال هنوز اينو نفهميدي

من واقعا متاسف شدم وقتي اين تايپيك رو ديدم

zanis

Member
جناب مدير محترم خواهشمندم تاپيك آقاي پوريا گلباران را بعلت توهين به مردم و شهر دزفول حذف نماييد .

جدیدترین ارسال ها

بالا