ساخت confirm password در php

mahshad10

New Member
سلام
1 سوال داشتم
ميخوام يه فرم ثبت نام داشته باشم كه در اون از confirm password هم وجود داشته باشه و حتما عمل كنه كه 2 تا پسورد يكي باشه
همه چي رو ميخام بدونم اگه به database هم وصل ميشه يا هر موضوعي كه احتياج هست ممنون ميشم راهنماييم كنين
يا اگه كد هاشو هم در اختيارم بزارين كه من بتونم ازاونا استفاده كنم ممنون ميشم

Masoud1365

مدیر انجمن
خب دوتا فیلد پسورد بساز کاربرت که فرم رو پر کرد و ارسال رو زد اول بررسی کن ببین دوتا فیلد با هم برابر هستند یانه اگر بودن که یکیشو ثبت کن توی دیتا بیس اگرم نه که یه پیغام به کاربر بده و دوباره از اول ... :wink:

mahshad10

New Member
confirm pass

سلام آخه اينجوري بايد بره به databaseو php و من ميخوام تو همون صفحه اول چك بشه و ديگه تا اونجا نره
يعني وقتي 2 تا پسورد ها يكي نبودند تو همون صفحه ما اخطار رو بهش بديم و بگيم 2 تا رو مثل هم بنويسه

Masoud1365

مدیر انجمن
به دیتا بیس نباید بره ! اول چک میشه اگر درست بود که بره به دیتا بیس اگر هم نه که برگرده به فرم.

mahshad10

New Member
به دیتا بیس نباید بره ! اول چک میشه اگر درست بود که بره به دیتا بیس اگر هم نه که برگرده به فرم.
سلام
ميشه كه يه فرم ازش برام بنويسين و بفرستين
كه بتونم با ديدنش و چك كردنش همه چي دستم بياد
هم html va ham php ro اگه بدين ممنون ميشم

Masoud1365

مدیر انجمن
:wink:
سلام
ميشه كه يه فرم ازش برام بنويسين و بفرستين
كه بتونم با ديدنش و چك كردنش همه چي دستم بياد
هم html va ham php ro اگه بدين ممنون ميشم

این چیزی که اشکال دارید رو مینویسم در حالت ساده که با دیدن کد متوجه میشید که قضیه چه جوریه :wink:

PHP:
if ($_POST['pass1']==$_POST['pass2']){
    //insert data to db
}
else {
    //show form
}

mahshad10

New Member
درسته مرسي متوجه شدم حالا نميشه كاري كرد كه با جاوا اسكزيپت پيغام رو بديم
بهتر نميشه
اگه ميشه مال اون رو هم كدش رو بنويس
مرسي

Masoud1365

مدیر انجمن
درسته مرسي متوجه شدم حالا نميشه كاري كرد كه با جاوا اسكزيپت پيغام رو بديم
بهتر نميشه
اگه ميشه مال اون رو هم كدش رو بنويس
مرسي

اینو توی انجمن جاوا مطرح کنید !
ولی فرایند کلی اون هم به این شکل هست که روی رویداد onchange میاد اون فیلد رو بررسی میکنه و پیغام رو میده یا اینکه وقتی submit رو زد بیائیم بررسی کنیم که ورودیهاش درسته با نه :wink:

جدیدترین ارسال ها

بالا