ساخت یه کلیپ خفن

mooli63

کاربر فعال انجمن فیلمسازی
ali v8 . راستش من با مجموع پست هات در این تاپیک به این نتیجه رسیدم که شما فعلا نباید سمت چنین کاری برین چون هنوز شناخت کافی از پلاگین ، نرم افزار نداری. پس بیا منطقی باش رو کلیپ سبکتری دست بزار . رفتن به سمت کلیپی که توانمندی اون رو نداری نتیجه بدتری از انتخاب یه کلیپ سبک ولی قابل اجرا خواهد داشت.
این رو فقط از روی تجربه های خودم در گذشته گفتم.

ALI V8

Active Member
ali v8 . راستش من با مجموع پست هات در این تاپیک به این نتیجه رسیدم که شما فعلا نباید سمت چنین کاری برین چون هنوز شناخت کافی از پلاگین ، نرم افزار نداری. پس بیا منطقی باش رو کلیپ سبکتری دست بزار . رفتن به سمت کلیپی که توانمندی اون رو نداری نتیجه بدتری از انتخاب یه کلیپ سبک ولی قابل اجرا خواهد داشت.
این رو فقط از روی تجربه های خودم در گذشته گفتم.

سلام.بالاخره باید از یه جایی شروع کنی.اونکه میگی شناخت ندارم از پلاگینها درست میفرمایی.ولی فکر نکنم این کلیپ پلاگین خیلی بخواهد.اگر در حد راهنمایی هم باشه من میگیرم.ولی شناخت از نرم افزار دارم.سه ماهه آموزشش رو شروع کردم و بیشترین وقتم رو هم گذاشتم صرف تمرین کردن.گفتم فقط باید کارای سخت تری رو هم انجام بدی.البته اینو هم بگم نمره قبولی به هر حال یه جورایی به این کلیپ هم بستگی داره.حالا سعی میکن درستش کنم اگر درست شد میام همین جا کلیپمو آپ میکنم.ممنون از توجهتون.

ALI V8

Active Member
البته یه دوره پیشرفته افتر افکت رو هم میخوام برم که مخصوص جلوه های ویژه و بیشتر کار با پلاگینهای معروفه.حالا نمیدونم این رو برم یا همین دوره پیشرفته که تو سایت هست به همراه آموزش nuke.

mooli63

کاربر فعال انجمن فیلمسازی
خیلی عالی. پس حالا که اصرار به کار پیشرفته داری امیدوارم نتیجه خوبی هم بگیری . منتظر دیدن نتیجه کارت هستم.

hosein0251

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
جناب yaser studio
تبلیغات
ممنوع

چند جای دیگه هم تبلیغ کردید
خیلی از بچه های اینجا هستند که از شما خیلی قوی تر و بهتر کار می کنن ولی مثل شما نمیان تبلیغ کنن :cool:
پست هاتون رو خودتون ویرایش کنید .:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا