ساخت وکتور

vodka

Member
سلام.من از وکتورها خیلی تو طرحهام استفاده کردم :paint:ولی بلد نیستم خودم یه عکس رو تبدیل به وکتور کنم:-?کسی میتونه کمکم کنه؟:)

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
ببینید با فتوشاپ هم میشه طرحهایی شبیه طرحهای وکتوری ایجاد کرد.

ولی اینجور طرحها قابلیت اصلی فایلهای وکتور رو ندارن. یعنی نمیشه تا هر سایز دلخواهی بزرگشون کرد.

بعنوان مثال این عکس رو ببینید:

preview.jpg

توی این عکس یه تصویر واقعی به تصویر وکتوری تبدیل شده. ولی فقط ظاهر عکس وکتوری هست و قابلیت فایلهای وکتوری رو نداره.

ولی اگر شما بتونید با نرم افزارهای کورل یا ایلیستریتور این تبدیل رو انجام بدید فایلهاتون قابلیت اصلی فایلهای وکتور یعنی نامحدود بودن ابعاد تصویر رو دارا خواهند بود.

vodka

Member
ببینید با فتوشاپ هم میشه طرحهایی شبیه طرحهای وکتوری ایجاد کرد.

ولی اینجور طرحها قابلیت اصلی فایلهای وکتور رو ندارن. یعنی نمیشه تا هر سایز دلخواهی بزرگشون کرد.

بعنوان مثال این عکس رو ببینید:

توی این عکس یه تصویر واقعی به تصویر وکتوری تبدیل شده. ولی فقط ظاهر عکس وکتوری هست و قابلیت فایلهای وکتوری رو نداره.

ولی اگر شما بتونید با نرم افزارهای کورل یا ایلیستریتور این تبدیل رو انجام بدید فایلهاتون قابلیت اصلی فایلهای وکتور یعنی نامحدود بودن ابعاد تصویر رو دارا خواهند بود.
سارا جان مرسی از جوابت. نامحدود بودن ابعاد تصویر واسم مهمه.ممنون:rose:بیخیال وکتور میشم:)

Create Vector Graphics in Illustrator and Freehand

داداش اینو ببین بد نیست

link

ممنون از جوابت دوست عزیز.:rose:ولی من کار با فری هند و ایلیستریتور رو بلد نیستم.فکر کنم بیخیال شم بهتره:D

جدیدترین ارسال ها

بالا