ساخت لودینگ در auto media bilder

ghazallive

New Member
سلام به همه دوستای خوبم
چند تا سوال دارم امیدوارم به جواب برسم و ممنون میشم اگه کمک کنید
1.اول چه طوری میشه تو اتو مدیا بیلدر یک برنامه رو پیش نیاز بزاریم یعنی زمانی که اتوران بالا اومد اگه مثلا فلش پلیر روش نصب نبود فایل نصب فلش پلیر اجرا شه
2.یا همین کار به صورت لودینگ باشه که تا این فلش پلیر به صورت پنهان نصب میشه اون لودینگ هم تا 100 بره
3.سلامتی همتون که انقدر خوبید
مرثی

peyman136

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
سلام مطمئنی اسم برنامه رو درست وارد کردی ؟
اینجا انجمن Multimedia Builder هستش نه Auto media builder و فکر نمیکنم بتونی برای این برنامه جوابی بگیری

ghazallive

New Member
بله همون AutoPlay Media Studio منظورم بود بعدشم فکر نکنم زیاد فرق کنه حالا اگه کسی بلده بگه ممنون میشم

Silver PC

Well-Known Member
بله همون AutoPlay Media Studio منظورم بود بعدشم فکر نکنم زیاد فرق کنه حالا اگه کسی بلده بگه ممنون میشم

سلام !
دوست عز یز اینجا انجمن MultiMedia Builder هستش
هیچ ربطی هم به اون 2 تا برنامه ای که ذکر کردید نداره !
حالا من نمیدونم چقدر با هم فرق میکنن ولی اینجا فقط سوالاتتون در مورد MMB رو ذکر کنید
موفق باشید !

آخرین ویرایش:

peyman136

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
بله همون autoplay media studio منظورم بود بعدشم فکر نکنم زیاد فرق کنه حالا اگه کسی بلده بگه ممنون میشم
این دلیل نمیشه که به این سوال جواب داده بشه تخصص افراد این تالار در زمینه mmb هستش اگه قرار باشه به سوالاتی غیر از این زمینه پاسخ داده بشه از فردا اینجا یه تالار عمومی میشه و هر سوال بی ربطی این جا پرسیده میشه

در ضمن به شما پیش نهاد میکنم که همین mmb رو یاد بگیری چون یاد گیریش خیلی راحتره

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
سلام دوست عزیز

همونطور که دوستان هم عرض کردن، اینجا انجمن Multimedia Builder هست که زیر مجموعه ی انجمن مالتی مدیا هست !
یعنی سوالاتی که در زمینه ی مالتی مدیا و مختص MMB باشه اینجا مطرح میشه، در غیراینصورت در همون انجمن مالتی مدیا باید مطرح بشه.
چون اینجا بیشتر کاربران با MMB کار میکنند، احتمالاً به نتیجه ی دلخواه نمیرسید، تاپیکتون رو به انجمن مالتی مدیا انتقال میدم، اونجا زودتر به جواب میرسید.
ضمن اینکه بعنوان مثال خود بنده هم به اون شکل با Autoplay Media Studio کار نکردم که بتونم راهنماییتون کنم !

موفق و پیروز باشید.

انتقال - nevercom

ghazallive

New Member
خوب واسه من زیاد فرق نداره شما اگه میتونید و تو همون برنامه ای که بلدید بگید راهشو به هر حال من خودم تو auto media bilder این کارو یاد گرفته و حالا میخوام ببینم کدوم بهتر این کارو انجام میدن
البته برنامه های زیادی این کارو می کنن ولی همشون یک اشکالاتی دارن حالا ممنون میشم کمک کنید
فقط لطفا راهشو بگید چون من تا حالا از این انجمن ها یک دونه جوابم نگرفتم

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
1.اول چه طوری میشه تو اتو مدیا بیلدر یک برنامه رو پیش نیاز بزاریم یعنی زمانی که اتوران بالا اومد اگه مثلا فلش پلیر روش نصب نبود فایل نصب فلش پلیر اجرا شه
در MMB برای اینکار راه های مختلفی وجود داره، مثل زدن تیک Embedd flashplayer runtime هنگام کامپایل برنامه
یا چک کردن اینکه فایل OCX مربوط به فلش پلیر در پوشه ی مربوطه وجود داره یا نه، اگه نبود عملیات نصب رو آغاز کنه....

2.یا همین کار به صورت لودینگ باشه که تا این فلش پلیر به صورت پنهان نصب میشه اون لودینگ هم تا 100 بره
این لودینگ پیاده سازیش (در صورتی که امکانش باشه) کمی دشوار هست، چون در MMB به اون شکل به منابعی دسترسی نداریم که بخایم زمان اتمام مثلاً عملیات نصب رو تخمین بزنیم و...

soheil ahmadi

New Member
salam be hameye mmb kara.ye loading vase perojam mikham vali harchi migardam nist.age komakam konid ye donya mamnun.chanta tarfand bahal ham ke kafer ostad bebore bezarid dg bishtar mamnun misham.nokare hameye mmb kara

جدیدترین ارسال ها

بالا