ساخت دکمه خروج

mahmud319

Member
سلام: ندونستم با چه عنوانی این رو مطرح کنم.
سوال: 1- من میخوام در فلش کاری کنم روی دکمه خروج که میزنه یه صفحه کوچولو بیاد و بپرسه مطمئن هستی که میخوای خارج بشی؟
سوال :2 - همون سوال بالای واسه ساخت برنامه واسه آندروید.( یعنی میخوام در برنامه آندروید زمانی که خواست خارج بشه و رو دکمه خروج زد اون صفحه کوچولو بیاد )
ممنون میشم از اساتید محترم و مجرب که پاسخ این دو سوال را البته با یه نمونه بدهند.
با سپاس

mahmud319

Member
دکمه خروج

سلام بر همه عزیزان:این مبحث هم گویا طرفداران زیادی داره ( 73 بازدید بدون جواب )اما کسی نکته ای در موردش نمیدونه.اساتید عزیز لطفا وارد شوید
و با یه آموزش و ارائه یک نمونه این 73 نفر + من را شاگرد خود قرار دهید. ( اشاره به سخنی است که می فرماید:هرکسی به من علمی آموزد شاگرد او خواهمشد.)
پس بی صبرانه منتظر جواب می مانیم.

ghasemMMb

New Member
سلام
من پیشنهاد میدم که اول یه مووی کلیپ شبیه پیغامهای ویندوز درست کنید یعنی یه مستطیل + یه تکسباکس که پیغامو توش بنویسی + یه دکمه (و اونو invisible کنید).
بعد تو کد دکمه بستن برنامه بنویس که این پیغام(یعنی مووی کلیپ) ظاهر بشه (visible) ، و داخل کد دکمه روی مووی کلیپ کد مخصوص بستن برنامه را بنویس و پیغامو (invisible) کن.

mahmud319

Member
سلام و سپاس از شما. کسی دیگه نبود کمک کنه. یه نمونه میخواستم. اساتید فلش کار ما منتظریم .......

mahmud319

Member
سلام.ممنونم از راهنمایی خوبتون.
اما اینجا یه سوال پیش میاد!!!
به کلید بله خارج شود دستور خروج میدیم درست اما به کلید نه دستور دادیم بره فریم اول میخوایم تشخیص بده کجا هست همونجا بمونه. یعنی در اصل باید دستور بدیم نه خارج نمیشم و تو همین صفحه می مونم.
میشه حالا یه نمونه واسه این داشته باشم؟؟؟ کمک کمک

mahmud319

Member
سلام بر بزرگان فلش.که مدیدن انها هستیم.کماکان منتظر نظر شما دوستان و دادن یه نمونه هستم.پیشاپیش ممنونم
229 بازدید!!!!!!!

آخرین ویرایش:

vah!dak

New Member
من یک دکمه Exit با اکشن اسکریپت دو ساختم، که با فایل Exeایی که با ادبی فلش ایجاد کردم، این دکمه درست کار می کند و با کلیک برروی آن از برنامه خارج می شوم ولی هنگام کار در نرم افزار MDM Zinc v2.5، وقتی که فایل swf را به exe تبدیل می کنم این دکمه غیرفعال می شود لطفا من را راهنمایی نمایید، چه کار کنم تا دکمه Exit که ساختم در فایلexe، mdm zinc فعال شود؟
کد دکمه Exit
on (release) {
fscommand(“quit”);
}

جدیدترین ارسال ها

بالا