ساخت بازی آنلاین مولتی پلیر

sempai saleh

New Member
با سلام خدمت دوستان
کسی هست بازی آنلاین فلش مولتی پلیر درست کنه؟ این بازی ها در چه حدی قیمت داره؟
اگه کسی هست پیام بده. ما چند تا سایت بازی های فلش هستیم که دنبال کسی میگردیم که بازی آنلاین برامون درست کنه
منتظر هستم
با تشکر

sempai saleh

New Member
با سلام دوستان براي ساخت بازي آنلاين اگه كسي هست پيغام بده.
با تشكر

Security9776

Active Member
با سلام و عرض ادب،
دوست عزیز،
زمان و هزینه بستگی داره به نوع بازی که می خوایید و کسی که براتون می سازه. یکی دانشجو هست با 100 هزار تومان، یکی با سه میلیون تومان.
پیشنهاد می کنم ابتدا یک بازی رو مشخص کنید، بعد بر مبنای اون زمان و هزینه رو برآورد کنید.
در ضمن بازی های آنلاین خصوصیاتی داره که باید رعایت بشه و به هر بازی آنلاین نمی گن. باید ببینید بازی که می گید RealTime هست یا نه صرفا آنلاین،
مثلا بازی مسابقه ماشین سواری RealTime هست، اما بازی مثل شطرنج آنلاین هست ولی RealTime نیست.

موفق باشید و سربلند
محسن

Security9776

Active Member
با سلام و عرض ادب،
دوست عزیز،
ساخت بازی حکم قابل انجام هست. اگر به صورت آنلاین باشه یعنی 4 نفر آنلاین بازی کنند و عملا هوش مصنوعی نیاز نداشته باشه ( یعنی یک نفر با کامپیوتر بازی نکنه ) که خب سریعتر و راحت تر هست، اما اگر هم هوش مصنوعی بخواهد و هم قابلیت بازی انلاین داشته باشد کار سخت تر هست.

با احترام

sempai saleh

New Member
با سلام و عرض ادب،
دوست عزیز،
ساخت بازی حکم قابل انجام هست. اگر به صورت آنلاین باشه یعنی 4 نفر آنلاین بازی کنند و عملا هوش مصنوعی نیاز نداشته باشه ( یعنی یک نفر با کامپیوتر بازی نکنه ) که خب سریعتر و راحت تر هست، اما اگر هم هوش مصنوعی بخواهد و هم قابلیت بازی انلاین داشته باشد کار سخت تر هست.

با احترام

درود
هزینه بدون استفاده از هوش مصنوعی و با فریم ورک و سیستم منیجر چقدر میشه؟ (فریم ورک و سیستم منیجر به خاطر این که بشه از طریق اون سیستم بازی های دیگه که می خوام با این بازی یکی طراحی بشه)

tarenoco

Member
من میخوام یاد بگییم که به چه صورت میشه بازی آنلاین مثلا تراوین رو ساخت

Security9776

Active Member
با سلام و عرض ادب،
دوست عزيز شما بايد با مباني برنامه نويسي سرور سايد مانند php آشنا باشيد، همين طور مباحث برنامه نويسي كلاينت سايد مانند جاوا اسكريپت و جي كوئري و مباحث مرتبط با گرافيك.

با احترام

Sent from my iPhone using Tapatalk

جدیدترین ارسال ها

بالا