ساب دومين چيه؟

سلام ميخواستم بدونم اين ساب دومين تشكيل دادن به درد چي مي خوره من يه ساب دومين تو كنترل پنلم اضافه كردم به نام پوشه ا ي كه در روي شاخه روت هاست هم ريختم اما وقتي اون آدرس ساب دومين رو مي دم باز نميشه مگه آدرس رو همانطور مصه بقيه فايلهاي هاست به صورت زير دايركتوري بدم
اگه اينطوري باشه پس خاصيت ساب دومين چيه ؟و كجا از ش ميشه استفاده كرد؟؟

MnavidM

Active Member
سلام.

غالبا وقتی شما یه SubDomain درست میکنید , یه فولدر به اون اختصاص داده میشه که اغلب هم اسم SubDomain شما هست .

به فرش اگه یه SubDomain به نام Fatima بسازید و سایتون هم fatima1383.com باشه آدرس SubDomain شما میشه :

http://Fatima.fatima1383.com

موفق باشید.
نوید.

خوب پس مسلما وقتی این آدرسو در آدرس بار بنویسم باید فعال باشه ؟
پس آدرس فایلهایی که در این فولدر می ریزم چطور خونده میشه؟خیلی گیج شدم

خوب پس این که با همون دایرکتوری های معمولی سایت هم میشه تشکیل داد مزیتش چیه؟

oxygenws

Active Member

فکر کنم بشه کل اینترنت رو کلا تو شاخه ها ذخیره کرد!!
مثلا آدرس میشد...
http://internet/yahoo (!!!!!!!)

تفاوتی نمی کرد، می کرد؟؟

ضمن اینکه شما جمله آق نوید رو درست نخوندید:
غالبا وقتی شما یه SubDomain درست میکنید , یه فولدر به اون اختصاص داده میشه که اغلب هم اسم SubDomain شما هست
به کلمه "غالبا" توجه کنید.

این سوال شما، به نوعی مثل اینه که من ازتون بپرسم که چرا تو کامپیوترتون Drive دارید (یعنی چرا چند پارتیشن دارید؟) چرا شاخه ندارید؟؟

MnavidM

Active Member
سلام.

با تشکر از جناب داش امید , باید اضافه کنم که :

وقتی شما یک پوشه می سازید , به صورت Subdomain به اون دست رسی ندارید , اما وقتی یه Subdomain بزاید می تونید توسط آدرس پوشه هم به اون دست رسی داشته باشید.

موفق باشی.
نوید.

yazditabar

Member
سلام

در مورد ساب دومین > یک ساب دومین ایجاد کردم / یک سایت دیگه هم دارم که از اسم دومینش خوشم نمیاد / امکانش هست که این ساب دومین رو بر روی اون سایت پارک کرد > یعنی وقتی ساب دومین رو وارد می کنم، اون یکی سایتم باز بشه ؟؟ چطوری ؟

MnavidM

Active Member
سلام.

بله میشه .

از گزینه subdomain redirect استفاده کنید.

موفق باشی.
نوید.

جدیدترین ارسال ها

بالا