سئوال از سایت مجید آنلاین و همه متخصصین؟

ehsan_6630

New Member
سلام به همه شما دوستان:

مدتی است قصد راه اندازی سایتی با انجمن های وی بی رو دارم میخوام از مجید آن لاین عزیز بپرسم که نسخه لایسنس دار وی بی رو از کجا می تونم تهیه کنم و پشتیبانی فارسی از این انجمن ساز چگونه است؟؟؟؟؟

همچنین هزینه آن و شرایط آن به چه صورت است؟؟؟؟

با سپاس فراروان:)

www.ahvazcity.net

Well-Known Member
خوب دوست من یه سایت فارسی براش بود اما من یادم نیست اسمشو در مورد لایسنس هم برای یک سال فکر کنم80هزار تومن بود اما نا محدودش 160 هزار تومنه

آخرین ویرایش:

nimafire

find / -name Support > u
سلام.ما هاست از ایران بهتون میدیم که مشکل نداشته باشید.
تنها هزینه هاست رو میدید.برایتون رایگان vb آخرین ورژن + تمام امکانات از قبیل قالب.هک ها و ... را قرار میدیم.پشتیبانی کامل از سیستم.

موفق باشید

www.ahvazcity.net

Well-Known Member
نیما جان همه اینها درسته اما یه چیزو قانونی ثبت کنی یه چیز دیگست .سیستم مدیریت هاستتون DIRECT Admin هست دیگه

ehsan_6630

New Member
سلام دوستان:

ممنونم از ارادتی که داشتین من اطلاعات کامل میخوام هر کی میتونه منو راهنمایی کنه ممنون میشم..............

hamidy

New Member
سلام
به این آدرس سری بزن http://www.vbulletin.com
قیمت لایسنس نامحدود 180 دلار هست که می تونی جهت خرید از طریق سایت http://www.myzps.com بخش تماس با ما به شماره ها تماس بگیرید و خودتان مستقیم از سایت اصلی خرید نمایید.

ehsan_6630

New Member
نمایندگی ایران و پشتیبانی فارسی :‌ www.vbfarsi.com

با تشکر.

دوست من سلام ممنونم از راهنماییتون من به این سایت ایمیلی زدم اما مدت زیادی گذشت و جوابی ندادن یک سئوال آیا آدرسی یا شماره ای داره که بتونم تماس بگیرم شما اطلاع دارید؟؟؟؟:wink:

alishahbazi

Member
دوست عزیز
من که اصلا اون سایت رو قبول ندارم ؛ مدیرش اصلا به هیچ چیزی رسیدگی نمیکنه ، با مدیر سایت مجید صحبت کن شاید بتونه برات بخره ، اگه نتونست پیغام خصوصی بده با هم صحبت کنیم .
در ضمن قیمت لایسنس نا محدود شده 180$
به نظر من هاست ایران نگیر ؛ اگه نمیخوای هزینه کنی ، پیغام خصوصی بده تا کامل راهنمایی ات کنم .

sunrise

Member
من خودم خريد لايسنس رو بصورت پرداخت آفلاين (از طريق واريز وجه از طريق بانک مرکزي - ارزي) انجام دادم و بعد از سه روز لايسنس رو دريافت کردم.

البته براي آپديت ساليانه زحمت اين کار رو مجيد جان (Majid) که يکي از مديران فني گروه ايتاکو (پرشين سرويسز) هستند انجام ميدن و از نظر من قابل اعتماد ترين نيز هستند.

جدیدترین ارسال ها

بالا