ریست شدن در حین بالا امدن ویندوز

sogoli

Active Member
جدیدا وقتی کامپیوترمو روشن کنم وقتی ویندوز در حال بالا اومدن هست یهو ریست میشه ... باید چند بار خاموش روشن کنم تا بالاخره یکبار ویندوز کاملابالا بیاد. البته چندبار هم وقتی در توی خود ویندوز هم هستم باز ریست میشه.
اگر راهنمایی کنید ممنون میشم

AMiR

Active Member
زماني كه از سالم بودن ويندوز مطمئن شديد
سخت افزار رو چك كنيد

sogoli

Active Member
ویندوز رو دوبار عوض کردم ولی مشکلم حل نشد فکر می کنم از سخت افزار باشه ...
فکر می کنید از رم باشه

***UNIQUE***

Active Member
سلام
بهتره سیستمتون رو روشن نکنید تا مشکلش برطرف نشده، چون ممکنه (احتمال زیاد و اولین احتمال موجود چون احتمالات دیگه ای هم وجود داره ) مشکل از فن باشه و اینطوری Cpu شما میسوزه.
برای تست این احتمال هم میتونید برید تو بایس چک کنید ببینید دور گردش فن چقدره و دماتون چنده.

?!...Sia

New Member
اگه دما نرمال بود با برنامه Memtest رم رو تست كنيد
از بايوس ولتاژها رو هم چك كنيد چون ممكنه از پاور هم باشه

sogoli

Active Member
سلام
بهتره سیستمتون رو روشن نکنید تا مشکلش برطرف نشده، چون ممکنه (احتمال زیاد و اولین احتمال موجود چون احتمالات دیگه ای هم وجود داره ) مشکل از فن باشه و اینطوری Cpu شما میسوزه.
برای تست این احتمال هم میتونید برید تو بایس چک کنید ببینید دور گردش فن چقدره و دماتون چنده.

دوست عزیز دما و سرعت فن رو چک کردم همشون نرمال بودن

اجازه بدید با برنامه memtest رم رو ازمایش کنم. بعدش نتیجشو خدمتون می گم

م رسی

confesseur

Member
سلام دوست عزیزم
من رو رمتون مشکوکم
اگه مقدوره رو یه سیستم دیگه چک کنید

confesseur

Member
سلام سوگولی جان
در مورد اون که گفتی بعضی وقتا تو ویندوز هم قفل میکنه
alt+crtl+delete رو بگیر و تو بخش perfomance ببین رم چقد پره ببین شاید وقتی رم پر میشه رستارت میکنه که در این صورت بازم از رمه
در ضمن خرابی رم بالاس(البته این مارک های معمولی)

sogoli

Active Member
امروز که خواستم روشن که کنم سه تا بوق زد ودیگه هیچ اتفاقی نمی افته...
علتش از چی می تونه باشه

Mohsen_Gh

New Member
سلام
برای رفع این مشکل حتما از سالم بودن فن Cpu مطمئن شوید اگر سالم بود به احتمال زیاد ویندوز شما مشکل دارد

sogoli

Active Member
سلام
برای رفع این مشکل حتما از سالم بودن فن Cpu مطمئن شوید اگر سالم بود به احتمال زیاد ویندوز شما مشکل دارد

دوست عزیز سرعت فن و دمای سی پی یو استاندارد است و ویندوز رو هم چند بار عوض کردم...

sogoli

Active Member
امروز رم رو عوض کردم و مشکلم حل شد .
رمی که خرابه کینگ استون هست و گارانتی مادامالعمر...
کسی می دونه گارانتی تعویضش کجاست تا عوضش کنم (256 sd ram)

confesseur

Member
سلام ببینید گارانتی های kingstone مربوط به چند شرکت هست
الماس خاورمیانه - ایمانتک -رئال -......
یه برچسپ هولو گرام داره اونو ببین
منتظرم من چی نوشته رو برچسپاش

sogoli

Active Member
دوست عزیز گارانتی رم من unicom هست حالا نمی دونم باید به کجا مراجعه کنم...اگر راهنمایی کنید ممنون میشم

mehdi936

New Member
دوست عزيز احتمالاً مشكل شما مال پاورته، اگه ميتوني يه پاور ديگه نصب كن ببين مشكلت حل ميشه يا نه چون اين مشكل برا منم خيلي اتفاق افتاده و با نصب پاور جديد مشكلم حل شده

?!...Sia

New Member
دوست عزيز احتمالاً مشكل شما مال پاورته، اگه ميتوني يه پاور ديگه نصب كن ببين مشكلت حل ميشه يا نه چون اين مشكل برا منم خيلي اتفاق افتاده و با نصب پاور جديد مشكلم حل شده

فكر كنم گفت رم رو عوض كرده و مشكل حل شده...!
306.gif

sogoli

Active Member
رم رو که عوض کردم بعد از چندروز دوباره مشکل ریست شدن رو پیداکرده... البته یکم شک دارم مادربوردم مشکل داشته باشه
ایا نرم افزاری برای تست مادربورد و پاور هست؟

?!...Sia

New Member
برنامخ Prime95 رو ران كن
بعد با ولت متر ولتاژهاي پاور رو چك كن

جدیدترین ارسال ها

بالا