رویای خوشمزه /محمد افضل حق بین / 3ds max. Photoshop

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Hi MAJID

کاربر VIP
سلام به همگی دوستان خوبم :rose:

من بخاطر اینکه در دوران کودکیم خیلی پرخور بودم، همیشه آرزوم این بود که یه خونه یا یه قلعه ای داشته باشم که تمامش از کیک و بستنی درست شده باشه .:green:
اینم کانسپت کارمه آمیدوارم خوشتون بیاد :rose:

پیوست ها

• Consept_Art.jpg
    Consept_Art.jpg
    143.1 کیلوبایت · بازدیدها: 122
  • Final_Castle copy.JPG
    Final_Castle copy.JPG
    424.3 کیلوبایت · بازدیدها: 112
  • lightroom copy.jpg
    lightroom copy.jpg
    245 کیلوبایت · بازدیدها: 73
  • Final_Castle-3.jpg
    Final_Castle-3.jpg
    207.8 کیلوبایت · بازدیدها: 52
  • Final_Castle-4.jpg
    Final_Castle-4.jpg
    1.1 مگایابت · بازدیدها: 104
آخرین ویرایش:

Mandana

Active Member
عاشق ایده ش شدنم.خیلی خوشمل شده.ادامه بدین مطمئنم کار محشری میشه.ایول.در ضمن تا العان فک می کردم اسمتون مجید استش:دی
موفق بباشی:rose:

Arsham

اینو میخوریم گول نخوریم ♠
بهبه چه خوشمزه ولی من خونه پیتزایی رو به کیکی ترجیه میدم آخه دو لقمه بخوری ازش زده میشی و پیتزارو تا موقع ترکیدن میشه خورد
با فاطمه موافقم نه تنها درخت هارو خوشمزه کن بلکه میتونی یه فضای شیرکاکاوشار ( آبشار ) مانند به فضا اضافه کنی همین طور گل هایی از جنس آبنیات چوبی . سنگ ها هم کاکاویی کنی بامزس ( فرمند ) باشه بهتره . از ابر ها هم یه چوب آفیزون کن شبیح پشمک بشه خلاصه کل نما رو خوردنی کن .

تشکر نیازی نیست . من حریف قدر میخوام بجنب زود کار کن ببینم چی کار میکنی

Hi MAJID

کاربر VIP
خیلی خیلی قشنگ شده اسکچ

آفرین

حتم دارم یه کار تمیز میشه

موفق باشی

ممنونم حسین جان خیلی :rose: خیلی لطف کردی که نظر دادی ، امیدوارم با کمک شما دوستان بتونم کار خوبی ارائه بدم :rose:

سلام مجید جان
ایده کارتو خیلی خوشم اومد
حتی میتونی درختا و همه چیزایی که توی مسیر تا خونه هست خوراکی باشن ، ایده قشنگیه امیدوارم خوب درش بیاری و موفق باشی

ممنونم فاطمه خانم :rose:. میدونین میخوام بیشتر قلعه ای که میخوام بسازم تو دید باشه یعنی بیشتر همون جلب توجه کنه البته یه جورایی تنبلیم میکنه آخه اونجوری خیلی مشکل میشه :rose:

عاشق ایده ش شدنم.خیلی خوشمل شده.ادامه بدین مطمئنم کار محشری میشه.ایول.در ضمن تا العان فک می کردم اسمتون مجید استش:دی
موفق بباشی:rose:

مرسی که لطف کردین و نظریدین :rose: امیدوارم بتونم همونجوری که تو ذهنم هست تو مکس هم پیادش کنم :rose:
در مورد نام کاربری هم باید بگم که میخواستم با هر بار ورود به سایت یه سلامی خدمت آقا مجید عرض کنم که به گردن خیلی ها مون حق دارن :rose:

خیلی خوب و ناز :rose:
اگه خوب ارائش کنی کار خوبی میشه

خیلی متشکرم آقا فرشید :rose: البته با حضور شما بزرگان ما حرفی واسه گفتن نداریم ولی در کل برای این شرکت میکنم که بگم منم توی مسابقه با آقا فرشید و باقی بزرگان رقابت داشتم :rose:

بهبه چه خوشمزه ولی من خونه پیتزایی رو به کیکی ترجیه میدم آخه دو لقمه بخوری ازش زده میشی و پیتزارو تا موقع ترکیدن میشه خورد
با فاطمه موافقم نه تنها درخت هارو خوشمزه کن بلکه میتونی یه فضای شیرکاکاوشار ( آبشار ) مانند به فضا اضافه کنی همین طور گل هایی از جنس آبنیات چوبی . سنگ ها هم کاکاویی کنی بامزس ( فرمند ) باشه بهتره . از ابر ها هم یه چوب آفیزون کن شبیح پشمک بشه خلاصه کل نما رو خوردنی کن .

تشکر نیازی نیست . من حریف قدر میخوام بجنب زود کار کن ببینم چی کار میکنی

ممنونم دوست عزیز :rose: قلعه پیتزایی هم ایده جالبیه ولی من چون دوران بچگی بیشتر به کیک و بستنی و ... علاقه داشتم برای همین یه همچین قلعه ای میخوام درست کنم :) ایول کشته مرده کل انداختنتم :green:

.:. soroosh .:.

Active Member
واو چه ایده نازی ... خیلی عالی ایدت و میتونه یکی از بهترین کارها بشه. اسکچت هم قشنگ بود و حال و هوای خیلی جالبی داره.
حالا وقتی میریم تو اون قلعه دیگه کی دلش میاد بیاد بیرون آخه!!! :)
منتظر ادامه کار هستما شدیدا :rose:

Hi MAJID

کاربر VIP
فداتون بشم دوستان خوبم ممنون از نظرای خوشگل و انرژی بخشتون :rose::oops:
سلام
تا اینجا کانسپت کار که خوب شده منتظر ادامه ی کار هستیم...
موفق باشی
:rose:
مرسی رضا جان :rose: منم پیگیر کاراتون هستم و امیدوارم شما و دیگر دوستان که برای برگذاری هرچه پرشورتر این مسابقه تلاش می کنن موفق باشین :rose:

واو چه ایده نازی ... خیلی عالی ایدت و میتونه یکی از بهترین کارها بشه. اسکچت هم قشنگ بود و حال و هوای خیلی جالبی داره.
حالا وقتی میریم تو اون قلعه دیگه کی دلش میاد بیاد بیرون آخه!!! :)
منتظر ادامه کار هستما شدیدا :rose:

واقعا ممنونم آقا سروش :rose: البته اون قلعه ای که من میسازم فکر نکنم کسی دلش بیاد بره داخلش :lol: مرسی از پیگیریتون :rose:

واقعاً ایده یه خوبیه

میدونم که میتونی یک کار هنری خوشکل درست کنی

پس آماده باش که همه منتظریم :rose::rose:

متشکرم مرتضی جان:rose: شما لطف دارین دوست عزیز :oops: منم منتظر یه کار خیلی توپ هستم از شما :rose:

خیلی خوشم میاد از این ایده. منتظرم ببینم چکار میکنی.
موفق باشی

ممنون آقای نعمتی :rose: امیدوارم کاری هم که ارائه میدم مثل ایدش خوشگل بشه البته با کمک شما دوستان :rose:

Hi MAJID

کاربر VIP
عجب ایده خوشمزه ای خیلی کار جالبی باید بشه :)

متشکر آقا سعید :rose: امیدوارم اینطور که میگن بشه :oops:

این از مدل قلعه کیکی :rose: ممنون میشم اگه برای بهتر شدن کار ایراداتش رو بگید :rose:

پیوست ها

• Castle_Cake.jpg
    Castle_Cake.jpg
    213.3 کیلوبایت · بازدیدها: 42

Arsham

اینو میخوریم گول نخوریم ♠
به نظر من یکم در و پنجره هم بهش اضافه کن قصرآلود تر بشه
بعضی از قسمت های کار مثه شکلات هارو آویزون کن ، مثه اینکه آب شده
ایمطوری کار با هیجان تر میشه بعدم نظرشخصیه من اینه که یکم بیسکوییت و همچین چیزی بهش ازافه کن قشنگ اوج بگیره کارت
بیسکویته شیرین عسل گذینه مناسبی به شرت اینکه تا نصفه تو کیک فرو رفته باشه ها . بعدم من اسمارتیس تو کاخت نمی بینم شاید میخوای تو جای دیگه استفاده کنی ...

و فعلا همین . تا بعد یا علی

Hi MAJID

کاربر VIP
ایده خوبیه ، بنظر من اون قصرو یه خورده با شکوهترش کن تو مایه های قصر دیزنی.

ممنون از نظرتون محمد جان :rose: آره اگه میشد که خیلی خوب بود ولی متأسفانه توان طراحی کردن همچین قصرایی رو ندارم :sad:

به نظر من یکم در و پنجره هم بهش اضافه کن قصرآلود تر بشه
بعضی از قسمت های کار مثه شکلات هارو آویزون کن ، مثه اینکه آب شده
ایمطوری کار با هیجان تر میشه بعدم نظرشخصیه من اینه که یکم بیسکوییت و همچین چیزی بهش ازافه کن قشنگ اوج بگیره کارت
بیسکویته شیرین عسل گذینه مناسبی به شرت اینکه تا نصفه تو کیک فرو رفته باشه ها . بعدم من اسمارتیس تو کاخت نمی بینم شاید میخوای تو جای دیگه استفاده کنی ...

و فعلا همین . تا بعد یا علی

تشکر آقا مهدی واقعا نظرایی که میدین خیلی به روند طراحیم کمک میکنه :rose: البته فعلا دارم روی محیط کار میکنم در اولین فرصت میرم سراغ قصر و حسابی روش کارم میکنم :rose:

یه کم ایده ات کیلیشه ایی ولی به اجرات بستگی داره.
یه کار هم بود لینکشو پیدا نکردم واست می زارم شاید کمکت کرد :rose:

مرسی دوست عزیز :rose: از طرحی که گذاشتین ممنونم ولی متاسفانه این کارا خیلی سنگینه و حتی فکر کردن بهش هم برای من سخته چه برسه که بخوام مشابهش رو طراحی کنم :green:

از همگی بخاطر نظرات ارزشمندشون متشکرم :rose:
اینم یه رندر از محیط کلی کار :paint: امیدوارم رضایت بخش باشه :rose:

پیوست ها

• Base.JPG
    Base.JPG
    98.1 کیلوبایت · بازدیدها: 32

Majid CG

کاربر متخصص مدلینگ
خیلی رندر جالبی شده واقعا میگم

فقط نور

پشت قلعه یه کم زیاده

ایده خوبیه ولی بیشتر بهش دیتیل بده