روش استفاده از نرم افزار Orbit برای دانلود از Videocopilot

این مطلب از نظر شما مفید بود؟

• بلی

رای: 5 100.0%
  • خیر

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    5
  • نظرسنجی بسته .

Mehdi_Naissipour

کاربر VIP
1 - ابتدا نرم افزار Orbit را از طریق لینک زیر دانلود کنید:
http://dl.orbitdownloader.com/dl/OrbitDownloaderSetup.exe

2- پس از نصب برنامه (که طی آن مرورگر های فایرفوکس و اکسپلورر بصورت خودکار بسته می شوند)، برنامه مرورگر خود را باز کرده و به بخش Tutorials سایت www.VideoCopilot.net مراجعه کنید.

3- روی لینک Watch Video ی آموزش مورد نظر خود کلیک کرده و صبر کنید تا صفحه جدید باز شود. در این صفحه روی دکمه Watch کلیک کنید تا در یک صفحه جدید، فیلم پخش شود.

4- در همان ابتدای بافر فیلم، روی قسمت حاشیه اطراف صفحه (آبی-خاکستری) که دامین سایت هم در آن قسمت نوشته شده راست کلیک کرده و گزینه Grab video by Orbit را انتخاب کنید تا پنجره این برنامه (++Grab) باز شود.

5- اکنون صفحه مرورگر خود را بدون در نظر گرفتن مقدار بافر شده فیلم، Refresh یا Reload کنید. کمی صبر کنید.... اگر پس از چند ثانیه به پنجره نرم افزار (++Grab) مراجعه کنید خواهید دید که دو فایل با فرمتهای Swf و flv شناسایی شده اند.

6- اجرای فیلم را در صفحه مرورگر با کلیک رو دکمه Stop متوقف کنید و یا حتی می توانید پنجره را ببندید. سپس به سراغ پنجره (++Grab) رفته و چک باکس کنار فایل flv را تیک بزنید. اکنون کافیست که روی دکمه Downliad کلیک کنید و صبر کنید تا فایل دانلود شود.

موفق باشید.

پیوست ها

• grab.jpg
    grab.jpg
    76.3 کیلوبایت · بازدیدها: 392
  • rightclick.jpg
    rightclick.jpg
    45.6 کیلوبایت · بازدیدها: 348
آخرین ویرایش:

Mehdi_Naissipour

کاربر VIP
یک مورد دیگه که فراموش کردم بگم اینه که این نرم افزار (orbit) یه دانلودر فوق العاده برای هر نوع فایلی هست و مختص دانلود فایل های flv نیست.
موفق باشید.

padideh

Member
سلام خسته نباشيد
براي اين كار فاير فاكس چند تا extensions داره مثلا video downloader,fast video download و ....
در هر صورت ممنون
يا علي

1835ali

Well-Known Member
سلام من الان روی سایت می رم فقط قسمت swf اون رو نشون می ده هر چی هم رفرش می کنم کار نمی کنه

mahmood 882

New Member
1 - ابتدا نرم افزار Orbit را از طریق لینک زیر دانلود کنید:
http://dl.orbitdownloader.com/dl/OrbitDownloaderSetup.exe

2- پس از نصب برنامه (که طی آن مرورگر های فایرفوکس و اکسپلورر بصورت خودکار بسته می شوند)، برنامه مرورگر خود را باز کرده و به بخش Tutorials سایت www.VideoCopilot.net مراجعه کنید.

3- روی لینک Watch Video ی آموزش مورد نظر خود کلیک کرده و صبر کنید تا صفحه جدید باز شود. در این صفحه روی دکمه Watch کلیک کنید تا در یک صفحه جدید، فیلم پخش شود.

4- در همان ابتدای بافر فیلم، روی قسمت حاشیه اطراف صفحه (آبی-خاکستری) که دامین سایت هم در آن قسمت نوشته شده راست کلیک کرده و گزینه Grab video by Orbit را انتخاب کنید تا پنجره این برنامه (++Grab) باز شود.

5- اکنون صفحه مرورگر خود را بدون در نظر گرفتن مقدار بافر شده فیلم، Refresh یا Reload کنید. کمی صبر کنید.... اگر پس از چند ثانیه به پنجره نرم افزار (++Grab) مراجعه کنید خواهید دید که دو فایل با فرمتهای Swf و flv شناسایی شده اند.

6- اجرای فیلم را در صفحه مرورگر با کلیک رو دکمه Stop متوقف کنید و یا حتی می توانید پنجره را ببندید. سپس به سراغ پنجره (++Grab) رفته و چک باکس کنار فایل flv را تیک بزنید. اکنون کافیست که روی دکمه Downliad کلیک کنید و صبر کنید تا فایل دانلود شود.

موفق باشید.

سلام دوست عزیز

یه مشکلی در زمینه سایت www.videocopilot.net داشتم اونم اینه که تمام اون

توضیحاتی که شما زحمت کشیده بودی در زمینه دانلود من انجام دادم اما تو

صفحه watch Video برای من هیچی نمایش داده نمیشه وفقط این صفحه برام

میمونه حتی اگه خیلی هم وقت برای لود شدن بزاری

1

پیوست ها

• 1.jpg
    1.jpg
    41.7 کیلوبایت · بازدیدها: 72

Mehdi_Naissipour

کاربر VIP
محمود جان شاید اگه از یک ISP دیگه استفاده کنی درست شه. من هم توی اداره بدلیل وجود پروکسی روی سرور ISP نمی تونم فیلمهاشو ببینم. اما از منزل با ADSL براحتی میبینم. ضمنا با اکانت Dialup دیدن و دانلود این فیلمها زجرآوره و اصلا عملی نیست مگر اینکه ISP خیلی خوبی باشه، ترافیک کمی داشته باشه، قطعی نداشته باشه و ...
موفق باشی

KITS

New Member
دانلود آموزش

با سلام
من کاربر انچنان فعالی تو این فروم نیستم تا حالا همش در حد بازدیدکننده بودم اما دوستان یه راه کار دارم که عالیه
برای دانلود آموزش ها از سایت videocopilotکافیه که فقط نرم افزار internet downlaod manager
را روی سیستمتون نصب کنید خوب در حالت عادی نمیشه این آموزش ها را دانلود کنید کافیه برید تو قسمت تنظیمات نرم افزار internet download managar و بعد در قسمتی که مربوط به لیست پسوند های فایل های دانلودی هست که خود نرم افزار اتوماتیک دانلود کنه پسوند flv را اضافه کنید من 2 تا عکس گذاشتم که کاملا واضح هست و در قسمت که پررنگ شده میتونید پسوندی که من اضافه کردم را ببینید
خوب بعد سایت videocopilot.net را باز کنید به صفحه آموزش برید http://www.videocopilot.net/tutorials.html
خوب حالا هر آموزشی را که خواستید بر روی watch کلیک کنید تا ببینید ،میبینید که دانلود منیجر میاد بالا و لینک دانلود فیلم و حجم اونو هم نشون میده و قابلیت تکه تکه دانلود کردن هم داره به همین راحتی!

پیوست ها

• videocopilot-download2.gif
    videocopilot-download2.gif
    5.8 کیلوبایت · بازدیدها: 100
  • videocopilot-download.gif
    videocopilot-download.gif
    9 کیلوبایت · بازدیدها: 105

جدیدترین ارسال ها

بالا