رهنمایی در زمینه راه اندازی کافی نت

با سلام

مدتی است در فکر راه اندازی کافی نت هستم در زمینه های مختلف نیاز به راهنمایی دارم

1. اینکه سیستم های کاربر یا کلاینت دارای چه امکاناتی باشد یا در چه حد برای هر سیستم هزینه کنم
2. طرح پارتیشن ها یا اتاقک ها از لحاظ کارایی ، قانونی ، جذب مشتری به چه شکلی باشد - اگر طرحی را مد نظر دارید توضیحاتی دهید یا عکسی از آن را ثرار دهید
3. ایجاد شبکه بین سیستم ها - من در این زمینه اطلاعات کمی دارم اما می توانم انجام دهم - به نظرتان بهتره یک شخص کاربلد این کارو بکنه یا خودم انجام بدم ؟
#. سیستم های کاربر اصولا سی دی رام و دی وی دی رام ندارند بنابراین من از چه راه هایی می توانم بر روی سیستم ها ویندوز نصب کنم
#. محدودیت های نرم افزاری ویندوز سیستم کاربر مثل رجیستری یا دیگر از طریق سرور و نرم افزار های کافی نت می تواند انجام شود یا لازم است دونه دونه غیر فعال شوند ؟
4. استفاده از کدام نرم افزار را برای کافی نت ÷یشنهاد می کنید که حتی المکان رایگان و فارسی بوده و یا ارزان قیمت باشد اما دارای کارایی بالا مانند ایجاد اعتبار ، اشتراک ، تخفیف یا نشان دادن زمان استفاده بر روی سیستم کاربر و سرور بر اساس قیمت واحد
5. برای خدماتی مانند تحقیق یا مقاله آیا مجموعه ای هست که بتوان خریداری نمود ؟
6. درباره دکوراسیون محیط کافی نت هم توضیحاتی بدهید
------------
من خود جواب بعضی از سوالات را تقریبا می دانم اما بهتر دیدم از شما اساتید هم کمک بگیرم
-----------
چون در شروع کار هستم خواستم بدونم ایده هایی برای جذب مشتری مد نظر شما هست ؟!

منتظر جواب های کاملتون هستم

متشکرم :rose:
اشکان:)

جدیدترین ارسال ها

بالا