رندرهای ارسالی برای مسابقه اکستریور

ehsanmf

New Member
تبریک به همه ی بچه ها ... منم خیلی لذت بردم ،دست همگی درد نکنه

راستی قرار بود کسی (کسانی) که اول میشه (میشن) یه " میکینگ آو ... !" بذارن . یادمون که نرفته ؟!!:-?:)

max vray

کاربر VIP
فکر کنم اقا فرشید وقتشه یک موضوع جدید معرفی کنی .این پیج راکت شده .
مدت مسابقه دفعه قبل زیاد تمدید شد 1 ماه طول کشید.البته خیلی از بچه ها ریاد درگیر جزیات کار شدن مث همسایگی ها که اخرش هم زیاد دیده نشد تو کارها واسه همین تمدید شد دو بار.
اینبار یک موضوعی باشه که جزییاتش کمتر همه رو درگیر کنه تا زیاد تمدید نشه و مسابقه از روال نیفته
موضوع بعدی رو هم زودتر بگین تا تب و تاب مسابقه نخوابه(که فکر کنم خوابید!):-?
با تشکر :rose:

abbasi_0912

Active Member
سلام به همگی
ببخشید که دیر سر میزنیم اما با این حال به تمام شرکت کنندگان تبریک میگم، مدلینگ همه حرف نداره
اینکه تا آخر کار هرجوری شده ایستادید و یک رندر حتی اگر بد شده باشه رو ارائه کردید خودش قابل تقدیره :rose:
به امید اینکه آماتورهایی همچون من در کنار شما دوستان بتونه یک رندر درخور مسابقه بگیره
همگی چه شرکت کننده، چه برگزار کننده و چه کسانی که کار بچه ها رو پیگیری میکند خسته نباشند:rose:

های

سلام به همگی
ببخشید که دیر سر میزنیم اما با این حال به تمام شرکت کنندگان تبریک میگم، مدلینگ همه حرف نداره
اینکه تا آخر کار هرجوری شده ایستادید و یک رندر حتی اگر بد شده باشه رو ارائه کردید خودش قابل تقدیره :rose:
به امید اینکه آماتورهایی همچون من در کنار شما دوستان بتونه یک رندر درخور مسابقه بگیره
همگی چه شرکت کننده، چه برگزار کننده و چه کسانی که کار بچه ها رو پیگیری میکند خسته نباشند:rose:

عباسی جان من مطمئنم اگه وقت داشته باشی حتما یک رندر میگیری که اول شی
کلا باید بیایم درس اخلاق ازتون بگیریم :rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا