رشته ی انیمیشن زیر مجموعه ی هنرهای دیجیتال

mo-hammad

Active Member
سلام من متوجه شدم رشته انیمیشن زیر مجموعه ی هنرهای دیجیتال هست

من دفترچه کاردانی به کارشناسی ناپیسته رو دانلود کردم اصلا همچین رشته ای نداشت !

amir-cg

Active Member
سلام...
اگه می خوای تو رشته کاردانی یا کارشناسی یا کارگردانی انیمیشن ، درس بخونی...بیا شهر ما....فقط اینجاست....حتی تو تهرانم نیست..فقط اینجاست...
فقط کافیه دیپلم داشته باشی...

mo-hammad

Active Member
من خودم قم هستم کارگردانی انیمیشن داره - ولی علمی کاربردی هست
میخواستم ببینم داشنگاه دولتی داره واسه سراسری کارشناسی ناپیوسته ؟

راستی فرق بین کارگردانی انیمیشن با انیمیشن خالی چیه

راستی من عاشق رشته ی چند رسانه ای گرایش واقعیت مجازی دانشگاه تبریزم که فقطم اونجا دارتش ولی فکر نکنم قانونا بتونم برم :(

amir-cg

Active Member
انیمیشن خالی یعنی این که مدلسازی و ریگ و انیمیت و ....کارگردانی خودش هنره...مثلا باید بدونی کدوم صحنه رو کجا بذاری ، چه جوری صحنه طراحی کنی...باید بتونی از روی فیلمنامه ، با مغز خودت یه صحنه رو تو ذهن خودت ترسیم کنی....
----------
------------
کلاس های کارگردانی و کارشناسی و کاردانی انیمیشن ، تو جهاددانشگاهی برگذار میشه...
-------
-------
چرا نمی تونی بری تبریز؟؟؟

mo-hammad

Active Member
آخه کارشناسی چند رسانه ای اون دانشگاه پیوسته(یعنی 4 ساله) هست و زیر گروه ریاضی هست - ولی من از کنکور فنی اومدم و باید کنکور کارشناسی ناپیوسته (یعنی 2 ساله ) رو بدم . و این است من بد بخت :( خیلی این رشته رو دوست دارم فقطم دانشگاه تبریز دارتش اصلا همون چیزیه که من باید بخونم

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
  • C7 - پیش از پاسخگویی سایر کاربران به آخرین پاسخی که خودتان ایجاد کرده اید پاسخی ندهید.
    برای بالا آوردن مبحثی که خودتان ایجاد کرده اید پاسخ های بی مورد ارسال نکنید، برای دریافت کردن پاسخ از سایر کاربران باید صبور باشید. ارسال کردن مطالب بی مورد و اضافی اسپم محسوب شده و ممنوع است.
  • اسپم ممنوع است ، زدن دو پست پشت سر هم ممنوع است . در صورت تکرار از Master IP بن میشید ، پس این دفعه درست مطالعه کنید .
mo-hammad من شاید بیش از 12 بار یا شاید 15 بار به ایشون گفتم قوانین سایت رو بخونید با یوزر های دیگشون که به دلیل 9 بار نقض قوانین بن شدند .

amir-cg

Active Member
آهااااااا....باشه...اگه اون پست دوم رو حذف کنم ، اخطارم حذف میشه...

جدیدترین ارسال ها

بالا