رستگاري در mmb

hamedfardin

Member
از اونجائي كه ما ايرانيها عادت كرديم فقط مصرف كننده باشيم تا توليد كننده....با توجه به هوش سرشارمون..پيشترفتي در خور يه ايراني نداريم.
براي رستگاري در mmb به غير از كپي برداري از پلاگينها..ميشه اونا رو نوشت...
1-اول بايد يه زبون برنامه نويسي(دلفي يا ++vc) بلد باشيم
كه البته من ويژوال رو پيشنهاد ميكنم...باور كنيد ان زبان اونقدر جالب و رويائي هست كه شيفته اون خواهيد شد...البته اونائي كه آشنائي زيادي با برنامه نويسي ندارن...از حود ++c شروع كنن
البته فقط مقدار كمي آشنائي كافيه من كتاب برنامه نويسي با ويژوال ++c رو از انتشارات علوم رايانه پيشنهاد ميكنم
2-بعد از آشنائي با اي برنامه..از كيتهاي گسترش استفاده ميكنيد..براي dll كردن برنامه هاي نوشته شده...
يه مقدار تلاش و علاقه مي خواد..ولي باور كنيد از جمع كردن پلاگين بهتره...من اول راه هستم...شما هم بيائين

Saman

مدیر انجمن مولتی مدیا بیلدر
سلام
خوشحالم...
فقط اگه اولين پلاگين تو گذاشتي بزار توي تاپيك پلاگين‌هاي درخواستي .

تا بعد...!

سلام
میخواستم از دوستانی که حرفه ای ترند خواهش کنم یه خود آموز کامل برای برنامه نویسی در mmb به ما معرفی کنند منظورم کاربرد حلقه ها و شرطها و... است خودتون بهتر میدونید چی میخام

hamedfardin

Member
داداش محمود عزيز...اگه اين كتابي كه من معرفي كردم...و خودم مشغول خوندنش هستم رو بخوني...مطمئن باش همه چيز حل ميشه.در ضمن سوالاتت رو هم مي توني تو انجمن c و خانواده هاي آن مطرح كني...اميدوارم همگي موفق باشيم...ياحق

hamedfardin

Member
محمود جان اگه به مطلب اول من تو اين تاپيك توجه كني...اسم كتاب و انتشاراتش رو نوشتم...لينكي در كار نيست...اون كتاب اول در مورد ++c بحث مي كنه....البته فقط در فصل اول...و از فصول بعد به برنامه نويسي ++vc مي پردازه....اميدوارم موفق باشي...و اگه منظورت انجمن c بوده...تو همين مجيد آنلاينه....قربون تو

silvercover

کاربر متخصص
دوستان عزیز یک راه ساده تر هم برای توسعه Plug-In برای MMB وجود داره و اون استفاده از زبان Ibasic هست. برای اطلاع بیشتر به این سایت www.pyxia.com مراجعه کنین. لینک کیت توسعه هم گذاشتم.

پیوست ها

• Ibasic_MMB_SDK.zip
    16.3 کیلوبایت · بازدیدها: 97

hamedfardin

Member
سيلور عزيز درسته..ولي به نظر من ++vc يه زبان فوق العاده كامله...و اگه اين زبان و ++c رو خوب بلد باشي تمام زبونهاي برنامه نويسي رو خيلي راحت ياد ميگيري...با ويژوال ميشه بدون نياز به mmb بهترين برنامه ها رو ساخت..من كه ازش لذت ميبرم..فقط يه خواهش دارم ازت...لينك كيت كسترش ويژوال رو با يه راهنمائي براي استفاده ازش..بذار..واسه دانلود...ممنون ميشم..ياحق

جدیدترین ارسال ها

بالا