راهنمایی:بهترین ورژن مکس برای لپ تاپ لنوو z510

memar-ayandeh

New Member
سلام

از دوستان خوب این سایت میخواستم نظرشون رو در مورد اینکه از لپ تاپ لنوو z510 برای رندرگیری توسط مکس استفاده کنم و با توجه اینکه مبتدی و تازه میخوام شروع کنم و دقیقا نمی دونم باید چیکار کنم ممنون میشم به من بگن کدوم ورژن از تری دی مکس و کدوم از ورژن ویری رو روی این لپ تاپ نصب کنم که هم جوابگو باشه هم رندرگیری خوب باشه و هم مشکلی برای سیستم پیش نیاد؟ کلا اصلا این سیستم برای رندرگیری خوبه یا نه؟ میخواستم فقط کارهای طراحی داخلی و خارجی رو باهاش رندر بگیرم و یه سوال دیگه از دوستان داشتم اینکه میخوام با یک نرم افزار دیگه مدلسازی رو سریع تر انجام بدم و فقط با ویری مکس رندر بگیرم این کار درستیه؟ پیشنهادتون در این مورد چیه؟

مشخصات سیستم:
پردازنده: Intel Core i7 4702MQ 2.20GHz
رم:۶ گیگابایت DDR3
گرافیگ: NVIDIA GeForce GT 740M -2G

ممنون از همگی

meysam arch

Active Member
نظر شخصی :
یه کول پد ( فن ) ولتاژ پایین براش بگیر موقع رندر ... سیستمت قویه ... البته نمیدونم گرافیکش تو مدلسازی های خیلی سنگین ازیت کنه یا نه ...
2014 و vray 2.4
البته به وی ری 3 اگه بتونی عادت کنی و کار کنی باهاش خوبه . من که نتونستم کنار بیام. :lol:
تو نرم افزار های معماری که رندر real وی ری مکس یه چیز دیگه ست.

memar-ayandeh

New Member
نظر شخصی :
یه کول پد ( فن ) ولتاژ پایین براش بگیر موقع رندر ... سیستمت قویه ... البته نمیدونم گرافیکش تو مدلسازی های خیلی سنگین ازیت کنه یا نه ...
2014 و vray 2.4
البته به وی ری 3 اگه بتونی عادت کنی و کار کنی باهاش خوبه . من که نتونستم کنار بیام. :lol:
تو نرم افزار های معماری که رندر real وی ری مکس یه چیز دیگه ست.

سلام ممنون از راهنمایی تون
من قصدم اینه که مدلسازی رو با نرم افزار دیگه انجام بدم و بعد ایمپورتش کنم و همون طور که خودتون گفتین بخاطر اینکه مکس رندر رئال تری رو میده میخواستم فقط با ویری مکس رندر گیری کنم و تازه میخوام رندرگیری با مکس شروع کنم بخاطر همین میخوام بدونم کدوم ورژن مکس هم رم کمتری میخوره و هم رندر خوبی بهم بده و هم به سیستم فشار نیاد ، دلیل اینکه نتونستین با ویری 3 کنار بیاین چیه؟ :?:

از دوستان دیگه هم اگه کسی هست راهنمایی کنه ممنون میشم

meysam arch

Active Member
دیگه از ورژن 2009 سبک تر نیست با وی ری 1.5 فک کنم . بلد باشید با همونم میتونید رئال رندر کنید. ورژن 2014 بقولی خوش دست تره . موقع رندر با هر ورژنی که باشه فرق نداره با تمام توان به پردازنده فشار میاد ، فقط باید خنک شه.

جدیدترین ارسال ها

بالا