راهنمایی برای Sort کردن داده ها - گیج شدم !

farzad_sx1

New Member
دوستان لطفا منو راهنمایی کنید :

من یک متغیر دارم که داده رو از دیتابیس (mysql) و مثلا از جدول A میگیره و بعد از یک مقدار تغییرات مقدار جدیدی به من ارائه میده، حالا با مقدار جدید از جدول B یک خروجی جدید به من ارائه میده.
حالا من میخوام این لیست خروجی ها رو در یک تگ html که select هست به صورت به ترتیب حروف الفبا (انگلیسی) sort کنه .از اونجایی که select امکان مرتب کردن (sort) نداره پس sort نمیشه !

چه کار باید بکنم دقیقا ؟

Masoud1365

مدیر انجمن
چرا sort داره !
PHP:
"SELECT * FROM `table` WHERE `col` = 'test' ORDER BY `col2` DESC"; // ya be jaye DESC ASC bezar

memfis

Member
سلام
من هم یه مشکل با مرتب کردن اطلاعات دارم حالا که این دوستمون این تاپیک را باز کرد و خدا را شکر به پاسخ هم رسید من هم سوالم را مطرح کنم
من اطلاعاتم را از بانک سکلت کردم این اطلاعات اکثرآ تکراری هستند من می خوام اون اطلاعات را که بیشتر از همه تکرار شدند را داشته باشم برای مثال:
در جدولم
10 بار عدد 7 ثبت شده
6 بار عدد 3
3 بار عدد 9
در مجموع من در جدولم 19 سطر اطلاعات دارم حالا می خوام به نحوی یک ارایه درست کنم که داخل این ارایه فقط سه تا مقدار 7 ، 3 و 9 را داشته باشم
من را هم راهنمایی کنید

البته من برای این کار از تابع array_count_values استفاده کردم ولی می خوام بدونم روشی هست که همان زمان سلکت کردن این کار را انجام بدیم

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا