راهنمایی برای سیستم تدوین ؟

massomeh1

Member
سلام من سیستمی دارم که برای کار افترافکت و ادیوس استفاده می کنم که مادربرد p5q deluxe است آیا یک کارت کناپوس acidvio که 350000 تومان است برای کار تدوین حرفه ایی مناسب است یا نه می خواستم بدانم کیفیت کار چطور است و آیا با مادربرد من سازگار است چون بعضیها می گویند اگر سازگار نباشد سرعت کار به جایی که زیاد شود افت می کند و یا تاثیری ندارد نظرشما چیست در ضمن ترنسیشن و افکتهای آن چطور است حرفه ایی و متنوع و خوب است یا یا ترنسیشنها و افکتهای خیلی پیش پا افتاده و معمولی است لطفا مرا راهنمایی کنید درضمن چون بودجه من کم است می خواهم یک دوربین سونی hc52 بخرم که هم به عنوان پلیر و رکورد استفاده کنم و هم از فیلمبرداری آن استفاده کنم می خواهم بدانم چطور است بعضیها می گویند پلی کردن با دوربین باعث خراب شدن سریع دوربین می شود چون هد دوربین برای رکورد قوی است و برای پلی ضعیف است این گفته تا چه حد درست است ؟ این دوربین کارت حافظه sd هم میخوره یا نه ؟

sabalangraphic

کار بر متخصص افتر افکتز
سلام
والا در رابطه با كارت كه فكر نكنم ترنزيشن و اينا با كارت باشه!
در مورد دوربين هم اصلا مدلشو نميدونم چيه اما واسه اينكه ميگن باهاش پلي نكنيد واسه اينه كه كيفيت نوارا ممكنه خوب نباشه و اين ضربه زيادي به هد و مكانيك دوربين ميزنه(بيشتر از همه سفت بودن نوار تا كثيف بودنش) و اصولا دوربين واسه پخش كردن ساخته نشده

soroush2it

New Member
سلام دوست عزیز
در مورد کارت که، اونی که شما معرفی کردین یه کارت نسبتا خوب هستش ولی به نظرم edition card ها کلا تو این دوره زمونه واسه خیلی ها دیگه کاربرد نداره( یادمه 7-8 سال پیش edition card خیلی موثر بود و واقعا بدون edition کارت نمیشد مونتاژ کرد چون هنوز نرم افزارها realtime نشده بودن وسیستم ها مثل امروز توی cpu و VGA پیشرفت نکرده بودن و مادربورد ها پورت i-Link نداشتن و خیلی مباحث دیگه از جمله اینکه edius 8-9 سال پیش اصلا حرفی واسه گفتن نداشت و ... )به نظرم edition کارت واسه کسانی که می خوان کار حرفه ای انجام بدن و با صدا و سیما در ارتباط هستن امروزه کاربرد داره ( البته این حرف بیشتر در مورد کاربران edius صدق می کنه ) اگه دنبال ترنزیشن و اینا هستی برو سراغ matrox X2 که با پریمیر به شدت مچ هستش و دارای افکت های نوری و پارتیکلی قوی هستش هم واقعا توی سرعت کارت تاثیر میزاره، والا دیگه امروزه زیاد کارت ها تو سرعا حرفی برای گفتن ندارن
در مورد دوربین هم باید بگم جز بهترین مدلهای سونی هستش و اصلا تو هر مغازه ای میری که بخری ازت میپرسه واسه کپچر می خوای دیگه
دوربین خوبیه و بعضی از دوستان من دارن میگن که دوربین خرکاریه و خیلی قوی هستش و نوار خور هم هست
اینکه گفتی میگن باهاش پخش نکن صحبت های دوستمون sabalangraphic کاملا درسته ولی اگه داری واسه همین کار میخریش بدون که خیلی قوی هست نسبت به دوربین های هم مدل خودش و دوستان من همشون راضی هستن
در مورد کارت حافظه هم، آره می خوره ولی نه به عنوان جایگزین برای نوار بلکه واسه عکس گرفتن و اینا

جدیدترین ارسال ها

بالا