راهنمایی برای تکسچر

hamid

Well-Known Member
سلام
من تا حالا با زیبراش کار نکردم میشه بگید این اموزش چیکار میکنه ؟ من هرکار میکنم اینجوری نمیشه
ممنون میشم اگه یه اموزشی بدید اگه بصورت فیلمم باشه که دیگه شرمنده کردین
ممنون

پیوست ها

• Zbrush.pdf
    406.3 کیلوبایت · بازدیدها: 103

yaiiaj

کاربر VIP
سلام دوست عزيز ، من يه نگاه فقط به تصويراش انداختم ، ميشه دقيقا بگي چي مد نظرت هست؟ تا جايي كه من دستگيرم شد طبق تصاوير ، اينجا كار خاصي نكرده ، يه مدل سادست كه ايمپورت كرده ، ديوايد داده و اين فرم رو بهش داده ، بعدشم خروجي گرفته.

ببین دوست عزیز
تو این آموزش نحوه sculpt یا پیکر تارشی را به صورت کاملا مبتدی آموزش میده . شما اگر میخواید به پیکر تراشی در زیبراش مسلط بشید میتونید از آموزش های http://www.digitaltutors.com/11/index.php استافده کنید . فرضا درست کردن صورت انسان از یک کره .
توی زیبراش با بالا بردن تعداد پالی بدون اینکه به سیستم فشار بیاد ( بر عس مایا و مکس که اگر تعداد پالی ها زیاد بشه بسته به سیستمی که دارید امکان کم آوردن سیستم هست ) کارتون را به خوبی انجام میدید و بوسیله تکنیک نرمال مپ به کیفیتی تقریبا در حد همون تعداد بالای پالی می رسید . نرمال مپ آموزش مکمل هست . شما مکس کاری یا مایا ؟

hamid

Well-Known Member
ممنون
من تو cinema 4D همین ابجکت رو زدم وقتی وارد زیبراش میکنم میخوام به این صورت مثل عکسی که ضمیمه کردم درش بیارم نمیشه اصلا با براشا کار میکنم اینجوری نمیشه نمیدونم باید تنظیمات خاصی رو انجام بدم یا نه اگه تنظیمات خاصی و براش خاصی هست ممنون میشم راهنمایی کنید
0845_Starfish_2step5.jpg

hamid

Well-Known Member
سلام دوست عزيز ، من يه نگاه فقط به تصويراش انداختم ، ميشه دقيقا بگي چي مد نظرت هست؟ تا جايي كه من دستگيرم شد طبق تصاوير ، اينجا كار خاصي نكرده ، يه مدل سادست كه ايمپورت كرده ، ديوايد داده و اين فرم رو بهش داده ، بعدشم خروجي گرفته.
کاری که میخوام انجام بدم دقیقا همینه که این فرمی بشه

جدیدترین ارسال ها

بالا