غیره ذولفقار امام علی (ع)

MT_WORLD

Member
مایا - منتال ری - مدباکس - PS

attachment.php

پیوست ها

• zolfeghar_02.jpg
    zolfeghar_02.jpg
    170.7 کیلوبایت · بازدیدها: 44
  • zolfeghar_02.jpg
    zolfeghar_02.jpg
    170.2 کیلوبایت · بازدیدها: 417
آخرین ویرایش:

h-a-n-s

Member
ایده خوبی - هنوز جا برای کار داره و می تونه خیلی بهتر از این باشه روی دسته کار کنید و همین طور لبه شمشیر که حالت برندگی رو نمایش بده - متریال فلز پس باید specular داشته باشه - متریال و نورپردازی روش کار کنید - موفق باشید.

index3.jpg

01.jpg

MT_WORLD

Member
دوست عزیز h-a-n-s مرسی از راهنمایی شما

این اولین پروژه من بود هم در مایا و هم مدباکس و هم ترکیب این دو تا برنامه با هم و غیرو

انشالله وقت بذارم با تمرین بیشتر کارام بهتر هم میشه بیشتر در این کار تمرکزم رو اسکالپتینگ بود و نیمی از کار دستی پینت شده با یک لایه تکسچر ادغام شده

تا همین اندازه هم خوب شده به نظرم با تجربه کم من در این نرم افزارها- اما 100 درصد میتونه بهتر از این هم باشه

اما در مورد نور پردازی به نظرم از نقات قوت کار حالا شاید علاقه شخصی باشه ولی سعی کردم اصولی باشه بر اساس

آموزش هایی که دیدم . اما قسمت تکسچرینگ جای کار بیشتر هم داشت که به دلیل مشکلاتی که در sync کردن

این دو نرم افزار با هم در این کار متوجه شدم کمی دست و بالم رو بست یک مرحله ایه دوستان میدونند که بخوایم

دوباره آبجکت رو برگردونیم از برنامه اسکالپتینگ باید پلی ها کاهش داده بشه تا در مایا بالا بیاد اما این وسط یک

مرحله رو جا انداخته بودم که نتونستم مدل رو آماده کنم برای بازگشت به برنامه مایا و برای رندر کرش میکرد آخرش مجبور شدم

از فایل رفرنس بگیرم در مایا تا بشه رندر گرفت به هر حال به نظرم تجربه بسیار پربار و خوبی بود .

یاعلی

..

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا