دیدار طراحان سه بعدی در تهران

.:BehzAd:.

Active Member
فقط این جمعه نباشه سوین جان بذار همه ببیند بیان تاپیک پست بدن اصلاع رسانی انجام بشه بعدا بچه ها نیان بگن ما ندونستیم و گرنه ما هم میومدیم و از این حرف ا

I-like-DDD

Well-Known Member
اینجوری خیلی طول میکشه خیلی ها مثل من دانشجو هستن و
تهران نیستن ، تازه هفته اول دانشگاهه الان بزارین بهتره.

::reza::

کاربر VIP
ا میتینگ . یادش بخیر میتینگ مشهد چه خوش گذشت :oops:. از اینجا از ماندانا جااان عزیز که میتینگ رو برگزار کرده بودند واقعا تشکر میکنم. :rose:
خیلی خوب بود و خوش گذشت . نزدیک به 10 نفر بودیم (فکر کنم) برخی از دوستان از انجمنهای دیگه هم بودند . کلی در مورد برنامه های مختلف و مخصوصا 3 بعدی صحبت کردیم. +تفریح ..مرسی ماندانا جان :rose:
این میتینگ رو هم اگه وقت کنم میام. فعلا در گیر یه پروژه هستم.

hadi_nn

Member
شنیدم قراره یه جا جمع شین یهو با هم بیاین مشهد جهت گردش d:
ایده ی خوبیه منم پایه این یکیم d:

(Hamid)

Well-Known Member
خیلی دوس داشتم بیام ولی مگه این خدمت میذاره. کشته منو قشنگ.:sad: ولی خوش بگذره دوستان به جای ما :green::rose:

Hamed

Active Member
درود
الان وقتش من صدام در بیاد...:mad:
اون موقعه که من الحق میزدم...هیچ کس هیچ استقبالی نکرد به جز سه نفر...حالا...حالا هیچ کس از ما یادی هم نمیکنه...مهم نیست مونده بود تو گلوم باید میگفتم..

خوش بگذره

علی علی

eye arman

Member
میشه دقیقا محل و روز و ساعت و دقیقه رو بگید و من یه نظر دارم البته نظر منه می گم چند تا جا رو انتخاب کنید نظر بگیرید ببینید کجا بزاریم که به هممه نزدیک باشه جون شاید به بعضی ها مثلا رفتن به بعضی نقاط سخت باشه البته من که بلد نیستم فقط نظر دادم :rose:

دوستان ای کاش این دیدار ها رو رو به صور ثابت روی یک روال می انداختیم تا در طول سال در چند موقعیت مناسب که همه بتون بیان
مثلا در طول سال 4 دیدار اون هم در هر فصل یکی مثلا توی بهار توی ایام عید .
تابستون تو شهریور قبل از باز شدن دانشگاه و توی پاییز قبل از شروع
شدن امتحانات و توی زمستون در 15 اسفند قبل از سال تحویل مخصوصا اون زمانی که بیشترجا ها در حال نیمه تعطیل هستند
این طور همه برنامه ریزی می کردن تا یکی از این روز های از قبل تعیین شد رو انتخاب کننو با یا اطلاع رسانی خوب همه دیگه رو ببین

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا