دکتر ادیوس ( سلمان مرندی )

farhad2277

New Member
با سلام بنده در آتلیه کار می کنم و میخام ریتم هایی که کار کردم به صورت آماده در بیارم. تا دفعه ی بعد که خواستم استفاده کنم دیگه همون افکت ها و کارها رو اعمال نکنم وفقط Avi ها و عکس هارو بیارم. مثل پروژه های آماده ای که در بیرون هست و برای فروش میزارن. ممنون میشم که دوستان راهنمایی کنند.

آخرین ویرایش:

farhad2277

New Member
تصدیق

وقتی آخرین پست سوال و جواب مربوط به اسفند 92 یا آبان 86 هست ؟http://forum.majidonline.com/thread...م-قشنگتر-بشه?p=1353339&viewfull=1#post1353339
ببهتر نیست در این تاریک خونه رو تخته کنید تا کسی امید واهی نسبت به رفع مشکلش پیدا نکنه
؟
آره واللا! من دو هفته ای میشه این سوالمو پرسیدم، هر روز چند بار میام ببینم کسی جوابی داده یا نه؟ ولی می بینم هنوز هیچ خبری نیست..:cry::cry:

Afterlife

Active Member
سلام به تمام دوستان گلم . ببخشید خیلی منتظر موندید واسه جوابتون من عذر خواهی می کنم .:rose:

Afterlife

Active Member
سلام دوست عزیزم - این سئوالت خیلی کلی و پیچیده ست جوابش اما من سعی می کنم خیلی ساده بگم .
ببینید در نرم افزار ادیوس به نظر من زیباترین مبحث سکانس سازیه و شما اگه اینو بلد باشی دیگه راحت میتونی اینکاریو که گفتی انجام بدی من از ابتدا میگم شما با من برو جلو ...

Afterlife

Active Member
ساخت سینک آماده
1 - ابتدا داخل یک درایو یک پوشه مخصوص پروژه ی خودتون ایجاد کنید . مثلا c:\Mix\Sync Arayeshgah
2 - موسیقی و افکت هایی که مورد نظرتون هست که بصورت فایل خروجی هست رو داخل پوشتون کپی کنید مثال : موزیک نریمانو دارید کپی کنید داخل C:\mix\sync Arayeshgah \ Music و به همین ترتیب بقیه
3 - حالا یه پروژه ادیوس بسازید و مسیر sync Arayeshgah رو بدید تا پروژتون هم تو همین پوشه ساخته بشه
4 - فایلهاتون رو ایمپورت کنید داخل پروژه و مثل همون پوشه ها داخل ادیوس پوشه بسازید و طبقه بندی کنید اطلاعاتتونو _ نظم حرف اول رو می زنه
5 - خوب حالا یه سکانس می سازید به نام فایل ویدیو و بعد از ساخت یه سکانس دیگه به نام موزیک نشانه و آهنگ خودتونو میزارید و سکانس فایل ویدیو رو هم بالاش . بعد موزیکتون رو ریتم بندی می کنید و مارک می کنید
6 - یه سکانس دیگه بسازید به نام افکت و سکانس موزیکو ببرین داخلش و افکتاتون رو بر اساس موسیقی رو سکانس بزارین ( ببینید اصلا فرقی نمیکنه چند تا سکانس باشه هر طور راحتین ) بعد از مراحل کامل کلیپ سازی کارتونو ذخیره کنید و برنامه ادیوس رو ببندید .
7 - روی پروژتون کلیکراست کرده و در properties گزینه readonly رو فعال کنید .
8 - خوب حالا هر دفعه که پروزتونو باز کنید تو سکانس فایل مادر فایلتونو بزارید و رندر بگیرید در ضمن هر تغییری هم که بدید دیگه پروژه اصلی خراب نمیشه چون readonly دیگه اجازه ذخیره رو خودشو نمیدیه و اگه بخواهید یک فایل جدید می سازه .
باز بگین دکتر ادیوس بده

farhad2277

New Member
دوست عزیز ممنون از اطلاعاتی که در اختیار همه قرار دادی، من شخصاً به این فرمایش حضرت علی(ع) باور دارم که فرمود: هر کس به من حرفی بیاموزد مرا یک عمر بنده ی خود کرده است. این لطف شما رو که بی دریغ و بدون هیچ چشم داشتی دانسته هایی که به زحمت به دست آوردیددر اختیار بقیه قرار می دید هیچوقت فراموش نمی کنم و یک عمر دعاگوی شما خواهم بود. امیدوارم بتونم با انجام مراحلی که گفتید پروژه ی آماده بسازم. باز هم سپاسگزارم.

arshamking

New Member
با سلام ، در حال تدوین یک کار داستانی بعد ار خروج از ادیوس هرکاری کردیم پروژه و بک آپ و حتی اوتو سیو بالا نیومد و پیغام can not valid data project میزنه ، چکار کنیم؟ با تشکر

vito corleone

New Member
با درود
از دوستان کسی هست راه حلی برای Error 15.0.0 ادیوس بعد از انجام Trial reset پیدا کرده باشه؟

Reihane_68

New Member
سلام
من با ادیوس ۶ کار میکنم جدیدا وقتی میخوام خروجی بگیرم ارور e0000007 رو میده ,یا بار اصلا روی دی وی دی چیزی رایت نم کنه یا نصفه رایت می کند ….لطفا بگید باید چیکار کنم

Afterlife

Active Member
با سلام ، در حال تدوین یک کار داستانی بعد ار خروج از ادیوس هرکاری کردیم پروژه و بک آپ و حتی اوتو سیو بالا نیومد و پیغام can not valid data project میزنه ، چکار کنیم؟ با تشکر

سلام دوست عزیز . یه کم بیشتر توضیح بده ... مثلا نرم افزار یا پلاگینی نصب نکردید جدیدا ...

Afterlife

Active Member
سلام
من با ادیوس ۶ کار میکنم جدیدا وقتی میخوام خروجی بگیرم ارور e0000007 رو میده ,یا بار اصلا روی دی وی دی چیزی رایت نم کنه یا نصفه رایت می کند ….لطفا بگید باید چیکار کنم

دوست عزیزم من کلی گشتم در مورد مشکلت چون خودم نداشتم این مشکلو
http://forum.grassvalley.com/forum/showthread.php?t=17677&highlight=e0000007
اینجا فروم ادیوسه و اینم در مورد مشکل شما بحث شده و من نتونستم نتیجه ای بگیرم اما از تو صحبت ها به نسخه firmware دی وی دی رایتر توجه شده که بهتره امتحان کنید
http://www.firmwarehq.com/

kiamohammadreza

New Member
با عرض سلام
چند سوال دارم .
من یه سری فایل با فرمته AVCHD پسوند mts که با دوربین nx5 تصویر برداری شده دارم. تدوین رو با ادیوس 5.5 انجام میدم
مشکل اینه که هنگام ادیت سرعت خیلی پایینه بصورتی که اصلن نمیشه روشون کار کرد. فرم فرم
از نظر سیستم سخت افزار بالا هستش.
اگه فایلها رو تبدیل کنم حالا یا با خود ادیوس یا ...مشکل حل میشه ولی دچار افته کیفیت میشم. واین قضییه زمانبره
تویه نسخه های بالاتر ادیوس فرقی داره ؟ راهی هست که فایلها رو تبدیل نکنم

Afterlife

Active Member
با عرض سلام
چند سوال دارم .
من یه سری فایل با فرمته AVCHD پسوند mts که با دوربین nx5 تصویر برداری شده دارم. تدوین رو با ادیوس 5.5 انجام میدم
مشکل اینه که هنگام ادیت سرعت خیلی پایینه بصورتی که اصلن نمیشه روشون کار کرد. فرم فرم
از نظر سیستم سخت افزار بالا هستش.
اگه فایلها رو تبدیل کنم حالا یا با خود ادیوس یا ...مشکل حل میشه ولی دچار افته کیفیت میشم. واین قضییه زمانبره
تویه نسخه های بالاتر ادیوس فرقی داره ؟ راهی هست که فایلها رو تبدیل نکنم

سلام دوست عزیزم . خیلی سادس شما تنظیمات پروژتونو dv pal 16-9 بزارید تدوین بزنید و بعد از تدوین دوباره تنظیمات رو به حالت مورد نظر برگردونین تا نرم افزار بافر کمتری رو اشغال کنه چون کیفیت پایین تره راحت تر میتونین کار کنین فقط مراقب باشید از افکتهایی که مانند ماسک قسمتی از تصویر رو پوشش میده تو دی وی پال کار نکنید چون بعد از
تغییر تنظیم اون هم تغییر می کنه اما بهتره یه کم سیستموتون رو هم ارتقا بدید . باتشکر دکتر ادیوس

kiamohammadreza

New Member
عزیز ممنون بابته جواب. راه حلی که شما اشاره کردید هیچ تفاوتی رو ایجاد نمیکنه .حد اقل برایه این مورد.
مشخصات سیستم-CORE I7- 16GB DDR3- GTX460.1024MBDDR5+GPU- WD10EZRX 1TB IntelliPower 64MB Cache SATA 6.0Gb - حالا
Proxy Mode تویه ورژن ادیوسه 5.5 هم وجود داره؟چون این تنها روشی که حداقل بنده میدونم .اساتید محترم ممنون میشم اگه اطلاعی دارن راهنمایی بفرماین . با سپاس
[h=4][/h]

Afterlife

Active Member
عزیز ممنون بابته جواب. راه حلی که شما اشاره کردید هیچ تفاوتی رو ایجاد نمیکنه .حد اقل برایه این مورد.
مشخصات سیستم-CORE I7- 16GB DDR3- GTX460.1024MBDDR5+GPU- WD10EZRX 1TB IntelliPower 64MB Cache SATA 6.0Gb - حالا
Proxy Mode تویه ورژن ادیوسه 5.5 هم وجود داره؟چون این تنها روشی که حداقل بنده میدونم .اساتید محترم ممنون میشم اگه اطلاعی دارن راهنمایی بفرماین . با سپاس

دوست عزیز ورژن 7 امتحان کن ...

hamiddzh1

New Member
سلام خدمت تمامی دوستان..
07.gif
12.gif
.

این کلیپی که به آدرس زیر براتون آپ کردم
06.gif

http://uplod.ir/hr8llok5i00h/1.mp4.htm

میخوام اگه میشه لطف کنید که اگه با ادیوس درست شده آموزش لازم و کافی رو بی زحمت لطف کتید
01.gif

یا اگر با ادیوس نیست بی زحمت بگید با چه نرم افزاری و البته آموزش لازم و کافی
01.gif

دست گلتون درد نکنه مرسی
16.gif

جدیدترین ارسال ها

بالا